Menu

Promocje

Odkurzacz bateryjny T 9/1 Bp Sale

Opryskiwacze ręczne W kategorii jest 6 produktów

 • 0 Recenzje

  Ergonomiczny opryskiwacz ręczny do rozpylania płynnych środków ochrony roślin. Łatwa w obsłudze pompa zapewniająca komfort pracy. Seryjnie wyposażony w dyszę stożkową.

  109,00 zł
 • 0 Recenzje

  Opryskiwacz ręczny 1,5L

  49,00 zł
 • 0 Recenzje

  Opryskiwacz plecakowy 12L

  349,00 zł
 • 0 Recenzje

  Opryskiwacz plecakowy do profesjonalnych zastosowań 18L

  399,00 zł
 • 0 Recenzje

  Opryskiwacz ręczny 5L

  149,00 zł
 • 0 Recenzje

  Spryskiwacz do rozpylania środka czyszczącego i rozpuszczalnika, np. Varioclean oraz pozostałych środków czyszczących STIHL. Pojemność 1,5 litra, maks.ciśnienie 3 bary, uszczelki EPDM do środków czyszczących i rozpuszczalników, pH od 7 do 14. Dla zapewnienia długiej żywotności pompę wyposażono w specjalną osłonę.

  69,00 zł
Wyświetlone 1 - 6 z 6 produktów
Precyzja oraz ergonomia to duże zalety ręcznych opryskiwaczy STIHL. Opryskiwacze SG 11 oraz SG 31 znakomicie nadają się do wykonywania delikatnych i precyzyjnych oprysków wokół domu lub w przydomowym ogrodzie. Natomiast ręczny opryskiwacz plecakowy STIHL SG 51 znakomicie sprawdza się przy precyzyjnym rozpylaniu środków ochrony roślin na większyc...
Precyzja oraz ergonomia to duże zalety ręcznych opryskiwaczy STIHL. Opryskiwacze SG 11 oraz SG 31 znakomicie nadają się do wykonywania delikatnych i precyzyjnych oprysków wokół domu lub w przydomowym ogrodzie. Natomiast ręczny opryskiwacz plecakowy STIHL SG 51 znakomicie sprawdza się przy precyzyjnym rozpylaniu środków ochrony roślin na większych powierzchniach. Profesjonalistom polecamy natomiast opryskiwacz plecakowy SG 71 z bogatym wyposażeniem.
Porównaj
-