Menu

Filtrowanie

Dostępność

Promocje

Kosiarki samojezdne W kategorii jest 28 produktów

Podkategorie

  • Kosiarki samojezdne VIKING
    W nowoczesnych kosiarkach samojezdnych połączono niezawodną jakość z innowacyjną techniką i znakomitym wzornictwem. Kosiarki samojezdne VIKING wyposażone są w silniki o różnej mocy posiadają różną szerokość koszenia oraz opcjonalnie zestaw do mulczowania.
  • Kosiarki typu RIDER

    Kosiarka MR 4082 zapewnia nie tylko dużą wydajność koszenia lecz także daje wiele radości z jazdy. Dzięki niezwykle łatwej obsłudze i ergonomicznej konstrukcji koszenie nawet dużych powierzchni trawnika odbywa się szybko i komfortowo. Dobra widoczność z przodu i duża zwrotność umożliwiają bardzo łatwe manewrowanie wokół drzew i krzewów. Kosiarki cechuje zwarta konstrukcja i wyjątkowa ergonomia. Konstruktorzy pomyśleli o wszystkim aby koszenie trawnika stało się prawdziwym relaksem.

  • Akcesoria do kosiarek samojezdnych
    Kosiarkę samojezdną można doposażyć w dodatkowe akcesoria. Zestaw mulczujący rozdrobni trawę na drobne kawałki i zniknie konieczność usuwania odpadów po koszeniu. Kosiarka może zostać wyposażona w zestaw do odśnieżania wraz z łańcuchami na koła co uczyni ją użyteczną również podczas zimy.
Wyświetlone 1 - 12 z 28 produktów
Porównaj