Menu

Filtrowanie

Dostępność

Promocje

Rozdrabniacze ogrodowe W kategorii jest 16 produktów

Podkategorie

 • VIKING Ciche rozdrabniacze elektryczne
  Rozdrabniacze VIKING GE 135 L i GE 140 L pracują cicho i wydajnie rozdrabniając gałęzie o średnicy nawet do 40 mm. Grube gałęzie wciągane są wolno przez wał tnący i wpadają do zintegrowanego zbiornika rozdrabniacza. Dzięki naszym cichym rozdrabniaczom szybko zaprowadzą Państwo porządek w swoim ogrodzie.
 • VIKING Elektryczne rozdrabniacze ogrodowe...
  Rozdrabniacze ogrodowe VIKING serii GE dadzą radę wszelkim odpadom ogrodowym bez problemu rozdrabniają różne gałęzie. VIKING GE 103 i GE 105 wyposażone w wielofunkcyjną tarczę z zębami zrębkującymi i dwustronny nóż tnący rozdrabniający gałęzie i materiał miękki.
 • VIKING Elektryczne rozdrabniacze ogrodowe...
  Klasyczny rozdrabniacz do obróbki objętościowych odpadów ogrodowych takich jak ścięte kwiaty warzywa duże ilości liści i twardych cienkich rozłożystych rozrośniętych gałęzi. Wytłumiony akustycznie lej wsadowy i materiały odporne na wibracje gwarantują cichą pracę.
 • VIKING Spalinowe rozdrabniacze ogrodowe
  Spalinowe rozdrabniacze ogrodowe stanowią idealne rozwiązanie do mobilnych zastosowań. Mocne trwałe i wyposażone w szeroki zespół jezdny zapewniający wyjątkową stabilność. Są dostępne jako model GB 370 S z ukośnym lejem wsadowym i mechanizmem tnącym Multi-Cut 370 do zrębkowania gałęzi o grubości do 45 mm lub jako model GB 460 C do rozdrabniania dużej ilości miękkiego materiału roślinnego jak i gałęzie o maks.średnicy do 75 cm.
 • VIKING Rozdrabniacze dwufunkcyjne
  Mocne rozdrabniacze GE 355 i GE 375 (z silnikiem trójfazowym) dzięki dużemu lejowi wsadowemu umieszcoznemu na optymalnej wysokości roboczej charakteryzują się wyjątkowo łatwą obsługą. Urządzenia poradzą sobie zarówno z gałęziami jak i miękkimi odpadami. Opatentowana technologia odwracania BRS (Bladerotation Reverse System) i skuteczny zespół tnący Multi-Cut 355 gwarantują że urządzenia poradzą sobie z każdym rodzajem materiału - zarówno z gałęziami jak i miękkimi odpadami.
 • Akcesoria do rozdrabniaczy
  Za pomocą zestawu Set 150 można wymienić lej oraz zespół tnący w rozdrabniaczach ogrodowych GE 250 i GE 260 i przekształcić je w urządzenie do zrębkowania. Zestaw Set 300 współpracujący z GB 370 S jest dedykowany do rozdrabniania materiału miękkiego. Ofertę uzupełnia składany zbiornik na odpady AHB 50.
Wyświetlone 1 - 12 z 16 produktów
Porównaj