Menu

Promocje

Kosiarka Honda HRG 536C7 VLE Sale
Pilarka spalinowa STIHL MS 362 RS, długość prowadnicy 37 cm ZESTAW 3 Sale
Pilarka spalinowa STIHL MS 362 RS, długość prowadnicy 37 cm ZESTAW 2 Sale
Pilarka spalinowa STIHL MS 362 RS, długość prowadnicy 37 cm ZESTAW 1 Sale
Kosiarka Honda HRG 536C7 VKE Sale
Kosiarka HRG 536 SDE6 Sale
Kosiarka HRG 536 SDE6
2 878,00 zł 3 140,00 zł
Pilarka spalinowa Stihl MS 261 RS długość prowadnicy 37 cm ZESTAW 1 Sale
Pilarka spalinowa Stihl MS 261 RS długość prowadnicy 37 cm ZESTAW 2 Sale
Pilarka spalinowa STIHL MS 261 RS długośc prowadnicy 37 cm ZESTAW 3 Sale
Odśnieżarka Honda HS 550 E Sale
Kosiarka Honda HRG 466 SKEP New Sale
Pilarka spalinowa Stihl MS 251 RS długość prowadnicy 35 cm ZESTAW 1 Sale
PILARKA SPALINOWA STIHL MS 251 RS DŁUGOŚĆ PROWADNICY 35 CM zestaw 2 Sale
Pilarka spalinowa Stihl MS 251 RS długość prowadnicy 35 cm ZESTAW 3 Sale
Pilarka spalinowa Stihl MS 231 RS długość prowadnicy 35 cm ZESTAW 2 Sale

Kärcher W kategorii jest 934 produktów

Podkategorie

 • Home & Garden

  W dzisiejszych czasach na rynku istnieje mnóstwo podobnych produktów niewyróżniających się na tle innych. My postawiliśmy na innowacyjność i dzięki temu zdecydowanie wyróżniamy się na tle konkurencji nie tylko wizualnie, ale i jakościowo. Urządzenia domowe Kärcher są stuprocentowo skuteczne, komfortowe w obsłudze i prawdziwie niezawodne!

 • Professional

  Jako największy na świecie producent urządzeń czyszczących, rozumiemy, że nasi profesjonalni klienci, gdziekolwiek na Ziemi się znajdują, codziennie stają przed unikalnymi wyzwaniami związanymi z czyszczeniem. Zdajemy sobie także sprawę, że choć czyszczenie stanowi konieczność, często brakuje na nie czasu. Z tych właśnie powodów gama oferowanych przez nas profesjonalnych urządzeń, akcesoriów i środków czyszczących została zaprojektowana przy aktywnym współudziale naszych klientów, tak by spełnić ich liczne oczekiwania. Bez względu na rodzaj prowadzonej działalności czy jej lokalizację, produkty Kärcher zapewniają doskonałą wydajność czyszczenia, oszczędność czasu i zasobów, oraz są intuicyjne w obsłudze: pozwalając biznesowi koncentrować się wyłącznie na tym, co dla niego najbardziej istotne.

 • 0 Recenzje

  Wytwornica lodu dla przedsiębiorstw traktujących czyszczenie suchym lodem jako część procesu produkcyjnego lub dla firm, które sprzedają suchy lód / świadczą usługi czyszczenia tą metodą.

 • 0 Recenzje

  Przemysłowa zamiatarka o masywnej konstrukcji, która skutecznie zbiera różne rodzaje brudu ? od drobnego pyłu po gruby gruz. Wyposażona w hydrauliczny napęd oraz wytrzymałą stalową ramę. Silnik Diesla.

 • 0 Recenzje

  Wytwornica lodu dla przedsiębiorstw traktujących czyszczenie suchym lodem jako część procesu produkcyjnego lub dla firm, które sprzedają suchy lód / świadczą usługi czyszczenia tą metodą.

 • 0 Recenzje

  Mocna, przemysłowa zamiatarka z hydraulicznym napędem i systemem zamiatania Bardzo wytrzymała konstrukcja oraz idące w parze ergonomia i łatwość użytkowania sprawiają, że maszyna sprawdza się w wielu gałęziach przemysłu. Wyposażona w silnik gazowy (Kubota).

 • 0 Recenzje

  Mocna, przemysłowa zamiatarka z hydraulicznym napędem i systemem zamiatania Bardzo wytrzymała konstrukcja oraz idące w parze ergonomia i łatwość użytkowania sprawiają, że maszyna sprawdza się w wielu gałęziach przemysłu. Wyposażona w silnik Diesla.

 • 0 Recenzje

  Mocna, przemysłowa zamiatarka z hydraulicznym napędem i systemem zamiatania Bardzo wytrzymała konstrukcja oraz idące w parze ergonomia i łatwość użytkowania sprawiają, że maszyna sprawdza się w wielu gałęziach przemysłu. Wyposażona w napęd elektryczny.

 • 0 Recenzje

  Urządzenie charakteryzuje się doskonałą skutecznością usuwania zanieczyszczeń (jest skuteczniejsze o ok. 40 % od swojego poprzednika IB 15/80 m.in dzięki nowym dyszom strumieniowym).

 • 0 Recenzje

  Mobilne urządzenie do stosowania z kompresorami wewnątrz zakładowymi. Przeznaczone do czyszczenia metodą strumieniową z wykorzystaniem suchego lodu.

  81 560,07 zł
 • 0 Recenzje

  Mobilne urządzenie do stosowania z kompresorami wewnątrz zakładowymi. Przeznaczone do czyszczenia metodą strumieniową z wykorzystaniem suchego lodu.

  78 357,15 zł
 • 0 Recenzje

  Nowa linia samojezdnych zamiatarek z fotelem dla operatora wyposażonych w opatentowany system automatycznego oczyszczania filtra Tact (dotychczas stosowanego w odkurzaczach Kärcher).

 • 0 Recenzje

  W pełni automatyczne mycie części bez stosowania szkodliwych rozpuszczalników. PC 60/130 T to innowacyjna myjnia części o dużej ładowności (udźwig do 130 kg) pracująca w obiegu zamkniętym.

  63 320,40 zł
 • 0 Recenzje

  Urządzenie przeznaczone do czyszczenia ruchomych ciągów pieszych podczas pracy. Doskonale sprawdza się w galeriach handlowych, na dworcach i stacjach metra oraz na lotniskach.

  60 700,50 zł
Wyświetlone 1 - 12 z 934 produktów
Porównaj