SILNIK ZABURTOWY HONDA BF 175 / 200 / 225
  • SILNIK ZABURTOWY HONDA BF 175 / 200 / 225

SILNIK ZABURTOWY HONDA BF 175 / 200 / 225

Nowy produkt

CZWARTY WYMIAR NA WODZIE

Ilość

Producent:

help_outlineZapytaj o produkt
SILNIK ZABURTOWY HONDA BF 175 / 200 / 225

SILNIK ZABURTOWY HONDA BF 175 / 200 / 225

Akceptuję zasady polityki prywatności  

  Płatność

przelew, szybkie płatności, gotówka, raty, leasing

  Darmowa dostawa

Przy zamówieniach opłaconych z góry powyżej 1000 zł

  Gwarancja autoryzowanego dealera

uznawana w wszystkich autoryzowanych punktach w Polsce.

  Zakupy na raty

Oferta zakupu ratalnego poprzez bank Santander Consumer Bank i Crédit Agricole

W celu dokładnej wyceny

Zapytaj naszego konsultanta

Zapoznaj się z oficjalnym cennikiem Honda Marine

CZWARTY WYMIAR NA WODZIE

BF 175, BF 200 i BF 225 to rodzina najbardziej zaawansowanych technicznie 4-suwowych silników zaburtowych. Wraz z BF 250 powstały na bazie super konstrukcji Honda Odyssey – najnowszego 24-zaworowego silnika V6 po pojemności 3,5l. Odkrywają przed nami czwarty wymiar na wodzie – prawdziwą  moc ślizgu na falach i dynamiczne osiągi.


KOMFORT W KAŻDYM WYMIARZE

Nowoczesność  na najwyższym poziomie silników  BF 175/200/225 polega na najwyższej jakości konstrukcji i wykonania silników a przede wszystkim na zapewnieniu pełnego komfortu użytkowania. Niezwykle elastyczne, o wysokiej kulturze pracy, najbardziej ciche w swojej klasie i ekonomiczne w eksploatacji stanowią idealną propozycję dla bardzo wymagających motorowodniaków, dla których moc i dynamicznie uzyskiwane maksymalne osiągi stanowią istotę radości spędzania czasu na wodzie.


SZTUKA EXTREMALNA

BF 175, BF 200 i BF 225 są przeznaczone do wieloletniego użytkowania w ekstremalnych warunkach i są stosowane do napędu łodzi wyścigowych Honda Race Formula 4-stroke. Silniki V6 z kolektorami dolotowymi powietrza zmiennej długości i mocy, odpowiednio do modelu – 175 kM, 200 kM i 225 kM, wyposażone są w autorskie innowacje Honda, jak BLAST®, ECOmo Lean Burn Feedback Control, Linear Air-Fuel Sensor „LAF” oraz sekwencyjny  wtrysk paliwa PGM-FI, który zarządza składem mieszanki paliwowej i wyciska najwyższe osiągi z każdej kropli paliwa. Zmienna długość układu dolotowego reguluje ilość i szybkość dopływu powietrza do komory spalania. 

BF 225 dodatkowo posiada unikalne rozwiązanie VTEC® czyli zmienne fazy rozrządu i układ Lift Electronic Control zapewniające przyspieszenie w całym zakresie obrotów silnika oraz błyskawiczne uzyskanie mocy w każdej chwili.

ŁĄCZNOŚĆ NA FALI

Chcesz na bieżąco znać parametry silnika? Chcesz podłączyć GPS, nawigacje, echosondy? To wszystko jest możliwe, ponieważ silniki te są skonstruowane zgodnie ze standardem NEMEA 2000® zapewniającym sprawną łączność z innymi urządzeniami pokładowymi.

Pozwól się unieść fali najwyższych osiągów i komfortu!

Czy wiesz, że…
BF 175 / BF 200 / BF 225 to:

  • silniki V6 z kolektorami dolotowymi powietrza zmiennej długości
  • pojemność skokowa 3 471 cm3
  • moc 175 kM / 200 kM / 225 kM / 5 000-6 000 obr./min.
  • głowica BF 225  wyposażona w układ zmiennych faz rozrządu V-TEC
  • spodzina o zmniejszonych oporach hydrodynamicznych
  • separator wody sprzężony z układem alarmowym zabezpieczający układ wtryskowy przed uszkodzeniem
  • alternator o maksymalnej wydajności prądu ładowania 60A umożliwia bardzo wydajne zasilanie licznego osprzętu pokładowego
  • rozrząd napędzany łańcuchem
Nowy produkt

Porady i uwagi dotyczące bezpieczeństwa urządzeń Stihl

W trosce o bezpieczeństwo użytkownika prosimy o zapoznanie się z instruktażem odnośnie niebezpieczeństw związanych z pracą pilarką. Należy przestrzegać również przepisów dotyczących odzieży ochronnej. W przypadku wątpliwości, zalecamy odbiór osobisty w naszym salonie ul. Stawowa 33, 55-080 Mokronos Dolny (k. Wrocławia).

Zobacz materiały wideo

Komentarze (0)