Informujemy, że nasze Centrum jest otwarte. Pracujemy zgodnie z wytycznymi dotyczącymi bezpieczeństwa. Jednocześnie mogą Państwo zamówić zakupiony u nas sprzęt pod Państwa drzwi w sposób bezpieczny i nie stwarzający ryzyka zarażeniem Covid-19. Oferujemy również możliwość przeszkolenia Państwa w temacie używania sprzętu pod Państwa domem, zachowując wszelkie środki bezpieczeństwa.
Menu

Promocje

Sekatory akumulatorowe PRO Brak produktów w tej kategorii

Mocne cięcie lekka praca: nowy akumulatorowy sekator dogałęzi STIHL ASA 85 bez problemu przecina gałęzie o grubościnawet do 45 mm. Indywidualnie regulowane rozwarcie ostrzymożna dostosować do różnej grubości gałęzi. To oszczędnośćczasu i energii. STIHL ASA 85 jest idealnym partneremdla każdego profesjonalisty. Świetnie przycina i pielęgnuje rośl...
Mocne cięcie lekka praca: nowy akumulatorowy sekator dogałęzi STIHL ASA 85 bez problemu przecina gałęzie o grubościnawet do 45 mm. Indywidualnie regulowane rozwarcie ostrzymożna dostosować do różnej grubości gałęzi. To oszczędnośćczasu i energii. STIHL ASA 85 jest idealnym partneremdla każdego profesjonalisty. Świetnie przycina i pielęgnuje roślinyogrodowe parkowe oraz drzewa w sadach i szkółkach.
Więcej
Porównaj