Menu

Viking W kategorii jest 14 produktów

Podkategorie

 • Kosiarki
  Pielęgnacja ogrodu z wykorzystaniem niezawodnych kosiarek VIKING staje się przyjemna i łatwa. Kosiarki VIKING charakteryzuje prosta obsługa i łatwa konserwacja. Marka VIKING daje pewność że dokonaliśmy trafnego wyboru. W bogatej ofercie kosiarek VIKING znajdują się obok klasycznych kosiarek również kosiarki wielofunkcyjne które można wykorzystywać w zależności od potrzeb do koszenia trawy ze zbieraniem do kosza lub mulczowania.
 • Kosiarki automatyczne

  Kosiarki automatyczne Viking. Ciesz się jeszcze większą swobodą w Twoim ogrodzie. Oszczędzaj czas i wykorzystaj go dla Siebie i Twojej rodziny!

 • Kosiarki samojezdne
  Wysokiej jakości kosiarki samojezdne VIKING oferują dobrą zabawę podczas koszenia trawy. Nasze kosiarki samojezdne wyposażone w najlepsze silniki są wyjątkowo wydajne i szybko poradzą sobie nawet z trawnikami o dużej powierzchni. W komfortowych kosiarkach samojezdnych VIKING połączono niezawodną jakość z innowacyjną techniką i znakomitym wzornictwem.
 • Rozdrabniacze ogrodowe
  Praktyczni pomocnicy ogrodowi do redukcji objętości materiałów organicznych do wytwarzania materiału do ściółkowania lub przygotowywania składników przeznaczonych do kompostowania.
 • Glebogryzarki Viking
  Mocne glebogryzarki VIKING bez problemu radzą sobie z każdym rodzajem podłoża. Zaawansowane rozwiązania techniczne i kompaktowa konstrukcja sprawiają że od wielu lat są one sprawdzonymi pomocnikami ogrodników rolników i architektów zieleni. Bogata oferta wyposażenia podstawowego i dodatkowego gwarantuje wielofunkcyjność glebogryzarek VIKING.
 • Wertykulatory Viking
  Wertykulatory VIKING usuwają mech sfilcowaną trawę i chwasty. Dzięki temu do podłoża dociera więcej powietrza korzenie sa lepiej zasilane w wodę i substancje odżywcze. Głębokość roboczą siedmiu sztywnych noży można regulować precyzyjnie za pomocą ergonomicznego pokrętła.
 • Materiały eksploatacyjne Viking
  Wysokiej jakości oleje silnikowe VIKING mogą być stosowane w tradycyjnych kosiarkach kosiarkach samojezdnych (traktorkach) czy ogrodowych rozdrabniaczach spalinowych. Zapewniają właściwe smarowanie wydłużające żywotność i perfekcyjną pracę urządzeń ogrodowych.
 • Zabawki - seria Kid
  Twoje dzieci chcą kosić z Tobą trawę kup im mini kosiarkę VIKING. Od teraz będziesz miał małego pomocnika. Zabawki z programu Seria Kid sprawią dzieciom wiele radości.
Wyświetlone 1 - 12 z 14 produktów

Viking Wrocław - Centrum Autoryzowany Dealer i Serwis Kärcher, Stihl, Viking, Honda
ul. Karmelkowa 29 52-437 Wrocław, tel. 71 792-00-00

Porównaj