Menu

Kosiarki W kategorii jest 3 produktów

Podkategorie

 • Kosiarki akumulatorowe
  Nowe kosiarki akumulatorowe VIKING Serii 3 MA 339 i MA 339 C to modele lekkie komfortowe i łatwe w utrzymaniu. 37-centymetrowa szerokość koszenia jest optymalna do koszenia trawników o powierzchni do ok. 300 m². Akumulatory litowo-jonowe są kompatybilne zarówno z urządzeniami VIKING jak i STIHL.
 • Kosiarki elektryczne Viking
  Zwrotne kosiarki elektryczne oferują to wszystko co ułatwia pielęgnację trawnika: regulację wysokości koszenia łatwą obsługę kosza na trawę zintegrowany wskaźnik napełnienia kosza i zaczep przewodu elektrycznego zapewniający większe bezpieczeństwo. Niewielki ciężar sprawia że stanowią idealną pomoc przy pielęgnacji ogrodu.
 • Kosiarki spalinowe do średniej wielkości...
  Szeroka oferta spalinowych kosiarek VIKING serii 2 4 i 5 zapewni Państwu doskonałą pielęgnację trawnika. Niezawodne stabilne wydajne komfortowe z bogatym wyposażeniem sprawią że koszenie stanie się Państwa ulubioną czynnością. W zależności od potrzeb i wymagań Klient może wybrać odpowiednią kosiarkę dla swojego ogrodu.
 • Kosiarki spalinowe do średniej i dużej...
  Kosiarki spalinowe Serii 6 do pielęgnacji trawników o średniej i dużej powierzchni gwarantują łatwość uruchamiania i charakteryzują się efektywnością koszenia trawy. Wielofunkcyjne kosiarki Serii 6 są dostępne w różnych wariantach wyposażenia. Na przykład z systemem łatwego uruchamiania ReadyStart czy z innowacyjnym napędem Vario umożliwiającym bezstopniową regulację prędkości pracy.
 • Kosiarki specjalistyczne
  Kosiarki te bardzo dobrze nadają się do różnych zastosowań. Lekkie kosiarki Serii R 2 idealnie nadają się do mulczowania. Trzykołowe kosiarki wielofunkcyjne Serii R 3 umożliwiają łatwe manewrowanie wzdłuż drzew czy krzewów i mogą pracować jak kosiarki mulczujące jak i kosiarki z wyrzutem bocznym. Wyjątkowo zwrotna kosiarka do koszenia łąk MB 6 RH przeznaczona jest do cięcia wysokiej trawy.
 • Kosiarki do zastosowań profesjonalnych
  Kosiarki Serii 7 to kosiarki przeznaczone do profesjonalnych zastosowań w parkach na dużych terenach zielonych wokół hoteli i innych miejsc użyteczności publicznej.
 • Akcesoria do kosiarek Viking
  Kosiarki VIKING posiadają szeroką gamę praktycznych akcesoriów. Wiele kosiarek VIKING może zostać doposażonych w zestaw mulczujący.
Wyświetlone 1 - 3 z 3 produktów
Pielęgnacja ogrodu z wykorzystaniem niezawodnych kosiarek VIKING staje się przyjemna i łatwa. Kosiarki VIKING charakteryzuje prosta obsługa i łatwa konserwacja. Marka VIKING daje pewność że dokonaliśmy trafnego wyboru. W bogatej ofercie kosiarek VIKING znajdują się obok klasycznych kosiarek również kosiarki wielofunkcyjne które można wykorzystyw...
Pielęgnacja ogrodu z wykorzystaniem niezawodnych kosiarek VIKING staje się przyjemna i łatwa. Kosiarki VIKING charakteryzuje prosta obsługa i łatwa konserwacja. Marka VIKING daje pewność że dokonaliśmy trafnego wyboru. W bogatej ofercie kosiarek VIKING znajdują się obok klasycznych kosiarek również kosiarki wielofunkcyjne które można wykorzystywać w zależności od potrzeb do koszenia trawy ze zbieraniem do kosza lub mulczowania.
Porównaj