Menu

Rozdrabniacze ogrodowe Brak produktów w tej kategorii

Podkategorie

 • VIKING Ciche rozdrabniacze elektryczne
  Rozdrabniacze VIKING GE 135 L i GE 140 L pracują cicho i wydajnie rozdrabniając gałęzie o średnicy nawet do 40 mm. Grube gałęzie wciągane są wolno przez wał tnący i wpadają do zintegrowanego zbiornika rozdrabniacza. Dzięki naszym cichym rozdrabniaczom szybko zaprowadzą Państwo porządek w swoim ogrodzie.
 • VIKING Elektryczne rozdrabniacze ogrodowe...
  Rozdrabniacze ogrodowe VIKING serii GE dadzą radę wszelkim odpadom ogrodowym bez problemu rozdrabniają różne gałęzie. VIKING GE 103 i GE 105 wyposażone w wielofunkcyjną tarczę z zębami zrębkującymi i dwustronny nóż tnący rozdrabniający gałęzie i materiał miękki.
 • VIKING Elektryczne rozdrabniacze ogrodowe...
  Klasyczny rozdrabniacz do obróbki objętościowych odpadów ogrodowych takich jak ścięte kwiaty warzywa duże ilości liści i twardych cienkich rozłożystych rozrośniętych gałęzi. Wytłumiony akustycznie lej wsadowy i materiały odporne na wibracje gwarantują cichą pracę.
 • VIKING Spalinowe rozdrabniacze ogrodowe
  Spalinowe rozdrabniacze ogrodowe stanowią idealne rozwiązanie do mobilnych zastosowań. Mocne trwałe i wyposażone w szeroki zespół jezdny zapewniający wyjątkową stabilność. Są dostępne jako model GB 370 S z ukośnym lejem wsadowym i mechanizmem tnącym Multi-Cut 370 do zrębkowania gałęzi o grubości do 45 mm lub jako model GB 460 C do rozdrabniania dużej ilości miękkiego materiału roślinnego jak i gałęzie o maks.średnicy do 75 cm.
 • VIKING Rozdrabniacze dwufunkcyjne
  Mocne rozdrabniacze GE 355 i GE 375 (z silnikiem trójfazowym) dzięki dużemu lejowi wsadowemu umieszcoznemu na optymalnej wysokości roboczej charakteryzują się wyjątkowo łatwą obsługą. Urządzenia poradzą sobie zarówno z gałęziami jak i miękkimi odpadami. Opatentowana technologia odwracania BRS (Bladerotation Reverse System) i skuteczny zespół tnący Multi-Cut 355 gwarantują że urządzenia poradzą sobie z każdym rodzajem materiału - zarówno z gałęziami jak i miękkimi odpadami.
 • Akcesoria do rozdrabniaczy
  Za pomocą zestawu Set 150 można wymienić lej oraz zespół tnący w rozdrabniaczach ogrodowych GE 250 i GE 260 i przekształcić je w urządzenie do zrębkowania. Zestaw Set 300 współpracujący z GB 370 S jest dedykowany do rozdrabniania materiału miękkiego. Ofertę uzupełnia składany zbiornik na odpady AHB 50.
Praktyczni pomocnicy ogrodowi do redukcji objętości materiałów organicznych do wytwarzania materiału do ściółkowania lub przygotowywania składników przeznaczonych do kompostowania.
Porównaj