Informujemy, że nasze Centrum jest otwarte. Pracujemy zgodnie z wytycznymi dotyczącymi bezpieczeństwa. Jednocześnie mogą Państwo zamówić zakupiony u nas sprzęt pod Państwa drzwi w sposób bezpieczny i nie stwarzający ryzyka zarażeniem Covid-19. Oferujemy również możliwość przeszkolenia Państwa w temacie używania sprzętu pod Państwa domem, zachowując wszelkie środki bezpieczeństwa.
Menu

Promocje

Lista produktów producenta Honda Marine

per page
Wyświetlone 1 - 12 z 37 produktów
 • 0 Recenzje

  Prędkość i luksus. E 340 i 380 to najmniejsze hybrydowe jednostki z serii luksusowych łodzi sportowych BRIG.

 • 0 Recenzje

  Luksusowa sportowa łódź hybrydowa E 480 jest przeznaczona dla miłośników sportów wodnych i odpoczynku na wodzie w komfortowych warunkach. Głębokie „V” kadłuba zapewnia stabilne-suche pływanie  w każdą pogodę. A wraz z silnikiem 100 kM wyposażonym w system zmiennych faz rozrządu, łódź tnie fale niczym brzytwa.

 • 0 Recenzje

  Elegancka sylwetka E 650 przyciąga spojrzenia na wodzie i w portach. Jest to przestronny, rodzinny cruiser spełniający oczekiwania najbardziej wymagających osób, które cenią sobie prędkość, luksus i prestiż, możliwość  uprawiania sportów wodnych oraz spędzanie wolnego czasu w szerszym towarzystwie. 

 • 0 Recenzje

  Łódź E 780, z długością prawie 8 m i szerokością niemal 3 m jest największą jednostką z serii łodzi hybrydowych BRIG. Ta wyjątkowa łódź – prestiżowo elegancka i szybka, zapewnia niezapomniane wakacje w luksusowych warunkach aż 16 osobom. 

 • 0 Recenzje

  Szybkie i stabilne hybrydowe łodzie BRIG Falcon 400 i 450 w wersji DE LUXE zapewniają, oprócz sportowych prędkości, komfortowe warunki do spędzania wolnego czasu na wodzie. Przeznaczone są do pływania na dużych jeziorach i osłoniętych wodach morskich.

 • 0 Recenzje

  Hybrydowe łodzie BRIG Falcon 400 i 450 SPORT przeznaczone są do rekreacji, sportów wodnych, wędkowania na dużych jeziorach i osłoniętych wodach morskich. Sprawdzają się także jako łodzie asekuracyjne, a w wersjach wzmocnionych są wykorzystywane przez profesjonalne służby w akcjach ratunkowych. Polecane są również trenerom i instruktorom szkółek...

 • 0 Recenzje

  FALCON 500 DELUXE jest idealną propozycją dla miłośników aktywnego spędzania wolnego czasu nad wodą, amatorów sportów wodnych i zapalonych turystów po wodnych szlakach ceniących komfort i elegancki styl. Lekka i kompaktowa łodź jest łatwa w holowaniu przez każdy typ samochodu, dlatego tezjest częstym towarzyszem rodzinnych wyjazdów wakacyjnych nad ciepłe...

 • 0 Recenzje

  F 500 SPORT posiada  wszystkie zalety sportowych wersji F 400 i F 450, oferując znacznie więcej miejsca na pokładzie. Dzięki temu w wyprawach i sportowych wyczynach może uczestniczyć aż 9 osób. Dzięki kompaktowym gabarytom F 500 SPORT jest łatwa w transporcie – na każdy weekend możesz wybrać inne miejsce odpoczynku i holować ją za samochodem osobowym.

 • 0 Recenzje

  F 570 największa łódź z tej serii szybkich i luksusowych łodzi hybrydowych BRIG. Łączy wszystkie zalety mniejszych modeli z większymi rozmiarami oraz z jeszcze wyższym standardem wyposażenia.

 • 0 Recenzje

  NAVIGATOR 520 jest najnowszym modelem łodzi hybrydowych BRIG z tej serii. Łódź, najbardziej kompaktowa w konstrukcji, oferuje - tak jak dłuższe jednostki N 570 i N 610, wygodną dla 9 osób przestrzeń o szerokości 230 cm.

 • 0 Recenzje

  N 570 to jedna z najnowszych łodzi hybrydowych BRIG. Łączy zwrotność, sprawdzony kadłub FALCON 570 z nową koncepcją aranżacji siedzisk oraz nowym masztem nawigacyjnym o większej wytrzymałości. Udoskonalona koncepcja przestrzenna zapewnia miejsca siedzące dla 3 5 wg grig, ua osób na rufie i 4 osób z przodu, przed konsolą sterową.

 • 0 Recenzje

  Nowa łódź BRIG NAVIGATOR 610, wyposażona w innowacyjne rozwiązania i powstała z myślą o przygodach podczas wodnej rekreacji, wypełniła lukę pomiędzy serią FALCON a EAGLE. Przeznaczona jest dla osób, które kochają spędzać czas na wodzie w formie spokojnej rekreacji, sportowej adrenaliny czy turystyki wodnej.

Wyświetlone 1 - 12 z 37 produktów
Porównaj