Filtruj według

Cena

Cena

  • 4 990,00 zł - 13 990,00 zł

Kosiarki roboty Honda Miimo

Subcategories

Aktywne filtry

Kosiarki roboty Honda Miimo

Kosiarki roboty Honda Miimo

Komfort, cisza i idealnie koszony trawnik

Komfort, cisza i idealnie koszony trawnik

Idealnie równy trawnik wizytówką Twojego ogrodu!

Zapomnij o regularnym koszeniu trawnika. Roboty koszące od momentu zainstalowania i zaprogramowania w ogrodzie są praktycznie bezobsługowe.

Kosiarka automatyczna Miimo sama kosi trawę w zaprogramowanym czasie w ciągu dnia, w nocy, podczas nieobecności domowników w domu. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii robot podczas koszenia jest niezwykle cichy, niemal można zapomnieć o tym, że trwa, jest właśnie koszona. Jednym z celów projektowania robota jest maksymalne ułatwienie czynności związanych z pielęgnacją trawnika. Kosiarka automatyczna Honda regularnie kosi trawnik, co sprawia, że trawa jest zawsze idealnie równo skoszona.


Nowoczesny design kosiarki robota oraz stacji dokującej wtopi się w krajobraz ogrodu.

Montaż kosiarki automatycznej Honda Miimo

Robot porusza się wewnątrz obszaru roboczego ograniczonego przewodem podłączonym do stacji dokującej. Instalację kosiarki automatycznej można dokonać we własnym zakresie, jednak zalecamy skorzystanie z usług doświadczonego specjalisty. Usługa ta gwarantuje poprawność instalacji i konfiguracji robota do konkretnego trawnika.

Konfiguracja kosiarki

Przejrzysty i czytelny panel sterowania zapewnia sprawne zaprogramowanie koszenia: pora koszenia, obszar koszenia, kierunek koszenia trawy. W przypadku braku konfiguracji robota koszącego porusza się on w losowych kierunkach w ramach obszaru roboczego, wykorzystując zestaw czujników, oraz nawigację (w wybranych modelach).

Nie wiesz, jaki model wybrać?

Zapraszamy do kontaktu, chętnie doradzimy!

Wycena w ogrodzie klienta

Na terenie Wrocławia i okolic prowadzimy darmową usługę dopasowania optymalnego robota koszącego Honda Miimo w ogrodzie klienta. Pozwala to na dobranie konkretnego modelu, który spełni Państwa oczekiwania na danym obszarze. Dodatkowo podczas oględzin wykonamy wycenę wykonania kompleksowego montażu i konfiguracji robota. Jeśli w ogrodzie wystąpią jakieś utrudnienia dla pracy robota, nasz pracownik zasygnalizuje problem, oraz podpowie najlepsze rozwiązania, aby go wyeliminować jeszcze przed montażem robota, wpłynie na późniejszy montaż i prawidłowe funkcjonowanie robota.

Zapraszamy do umawiania terminów:

telefon: +48 538 333 972