Informujemy, że nasze Centrum jest otwarte. Pracujemy zgodnie z wytycznymi dotyczącymi bezpieczeństwa. Jednocześnie mogą Państwo zamówić zakupiony u nas sprzęt pod Państwa drzwi w sposób bezpieczny i nie stwarzający ryzyka zarażeniem Covid-19. Oferujemy również możliwość przeszkolenia Państwa w temacie używania sprzętu pod Państwa domem, zachowując wszelkie środki bezpieczeństwa.
Menu

Promocje

Roboty koszące - więcej czasu dla Ciebie i Twojej rodziny

Roboty koszące - więcej czasu dla Ciebie i Twojej rodziny

Roboty koszące stają się codziennością w naszych ogrodach.
Ich regularna nieinwazyjna, systematyczna i dobrze zorganizowana praca pozwala uzyskiwać zaskakujące efekty, a spadające wciąż ceny sprawiają że zyskują coraz więcej wielbicieli.

Roboty koszące wyjeżdżają na trawniki znacznie częściej niż tradycyjne kosiarki. Najczęściej jest to cykl jedno lub dwu-dniowy. Dzięki temu roboty koszące praktycznie muskają końcówki trawy, a te przycięte lądują na ziemi, zamieniając się w wartościowy, naturalny nawóz, który poprawia warunki wzrostu. Cykl się zamyka. Zapominasz o sztucznych nawozach, trawnik zagęszcza się i zieleni - a wszystko to podczas Twojej zabawy z dziećmi lub rodzinnego grilla.

Brzmi jak marzenie? Tak, ale takie, które może się właśnie spełnić!


W ofercie naszego centrum dostępne są kosiarki automatyczne najbardziej renomowanych firm takich jak Honda Miimo, Stihl iMow a także kosiarki automatyczne Ambrogio.

Kosiarka automatyczna Honda MiimoKosiarka automatyczna Stihl iMowKosiarki automatyczne AmbrogioPełna oferta robotów koszących Honda Miimo dostępna jest pod adresem:
https://centrum-centrum.pl/7001-kosiarki-roboty-honda-miimoOferta robotów koszących Stihl znajduje się w naszym sklepie pod adresem:
https://centrum-centrum.pl/7183-roboty-koszace-imow

W sprawie oferty kosiarek Ambrogio prosimy o kontakt z naszym BOK. Już wkrótce na stronach naszego sklepu.

Nie wiesz czy kosiarka automatyczna jest odpowiednia dla Twojego ogrodu? Nie wiesz jaki model wybrać? Potrzebujesz porady? Skontaktuj się z nami.

Porównaj