Informujemy, że nasze Centrum jest otwarte. Pracujemy zgodnie z wytycznymi dotyczącymi bezpieczeństwa. Jednocześnie mogą Państwo zamówić zakupiony u nas sprzęt pod Państwa drzwi w sposób bezpieczny i nie stwarzający ryzyka zarażeniem Covid-19. Oferujemy również możliwość przeszkolenia Państwa w temacie używania sprzętu pod Państwa domem, zachowując wszelkie środki bezpieczeństwa.
Menu

Promocje

Roboty koszące Ambrogio

Roboty koszące Ambrogio

Nowoczesne, zaawansowane technologicznie roboty koszące Ambrogio to urządzenia, które sprawdzą się na większości trawników. Zarówno tych najmniejszych jak i naprawdę rozległych liczących nawet 20 tys m2.

Poznaj Roboty koszące Ambrogio

PROSTE I PRZYJAZNE ŚRODOWISKU
Są ciche i ekologiczne, z prostą i intuicyjną obsługą. Funkcja mulczowania pozwala utrzymać zdrową i soczystą zieleń trawnika, przy mniejszym zużyciu nawozu. Bez potrzeby wyrzucania skoszonej trawy.


WYSOKA WYDAJNOŚĆ I PRECYZJA
Ambrogio z łatwością radzi sobie z najtrudniejszymi pochyłościami, aż do 55% dla modelu L85 Elite. Noże ze stali nierdzewnej zapewniają precyzyjne koszenie każdego typu trawy.


AUTONOMICZNE I WYDAJNE
Ambrogio nie muszą pracować w powtarzających się cyklach przez cały dzień i noc. Pojemne baterie i odpowiednie programowanie, pozwalają Ambrogio odpoczywać całą noc i część dnia (albo odwrotnie, zgodnie z życzeniem właściciela).


MĄDRE I PRZYJAZNE UŻYTKOWNIKOWI
Kosiarki automatyczne Ambrogio może pracować w każdej sytuacji i w każdych warunkach pogodowych. Czujnik deszczu, który można wyłączyć, pozwala na powrót do stacji na wypadek deszczu, tym samym dbając o jakość koszonej trawy.

Kosiarka automatyczna Ambrogio

Kosiarki Ambrogio to idealne rozwiązanie pod względem wydajności oraz bezpieczeństwa

Wszystkie elementy robota są starannie dobrane i testowane. Modele Ambrogio posiadają certyfikat CE, który gwarantuje ich zgodność z najbardziej surowymi międzynarodowymi normami bezpieczeństwa. Ambrogio jest wynikiem szerokich i dogłębnych badań, został poddany licznym testom, które pozwoliły na ocenę jego zachowań i zapobiegają potencjalnym zagrożeniom bezpieczeństwa osobistego. Ambrogio jest absolutnie bezpieczny dla ludzi.

Niezrównana jakość koszenia

Decyzja o zakupie robota kosiarki wykracza dalekopoza jej wygląd, dizajn i cenę. Aby być w pełni poinformowanym i dokonać świadomego wyboru, kluczowe aspekty, które należy rozważyć, to wydajność i funkcjonalność. Wysokiej jakości ostrza robota Ambrogio pozwalają na koszenie trawy, podobnie jak w przypadku tradycyjnej kosiarki, a nie tylko jej utrzymanie w trybie pielęgnacji.

Wszystkie kosiarki Ambrogio poruszają się według losowej trajektorii aby zapewnić jednolite i kompletne koszenie całego trawnika. Jednak rola Ambrogio w Twoim ogrodzie na tym się nie kończy, w rzeczywistości naturalne ponowne wykorzystanie skoszonej trawy (mulczowanie) zwiększa odporność trawnika na choroby, przesuszenie i insekty.

Ambrogio Robot jest automatyczną kosiarką dbającą całkowicie samodzielnie o każdy trawnik, przy jednoczesnym zachowaniu pełnego bezpieczeństwa.

Obecna od ponad 19 lat na rynku, kosiarka Ambrogio jest idealnym robotem dla osób poszukujących profesjonalizmu, innowacji technologicznych oraz doskonałości w połączeniu z poszanowaniem środowiska naturalnego.

Ambrogio jest idealny dla każdego rodzaju ogrodu, każdego dnia: zaczynając od niewielkich i prostych, aż po duże, rozległe i złożone ogrody. Funkcja mulczowania pozwala utrzymać zdrową i soczystą zieleń trawnika, przy mniejszym zużyciu nawozu.

Wysoka jakość użytych materiałów oraz zaawansowana technologia pozwalają Tobie samemu decydować kiedy robot pracuje w ciągu doby, dzięki czemu ogród jest do Twojej dyspozycji zawsze kiedy tylko go potrzebujesz.

Wprowadzone przez ZCS zupełnie nowe, inteligentne rozwiązania i technologie umożliwiają Ci bezpieczną łączność z robotem. W erze cyfryzacji, kosiarka robot mówi językiem przyszłości, upraszczając nam życie: Ambrogio daje nam czas i swobodę cieszenia się ogrodem, spędzania czasu na świeżym powietrzu kontrolując i sterując robotem nawet z dala od domu.

Kosiarka robot Ambrogio - Centrum Wrocław

Linia kosiarek automatycznych Ambrogio GREEN

Została zaprojektowana tak, aby umożliwić korzystanie z wszystkich zalet oferowanych przez prostą i innowacyjną technologię Ambrogio. Pięć modeli tej serii zapewnia doskonałe koszenie i odżywianie darni, dzięki czemu trawnik jest bujny, soczyście zielonyi zdrowszy w sposób w pełni przyjazny środowisku.

PROSTY I PRZYJAZNY ŚRODOWISKU
Szanuje środowisko i nie jest hałaśliwy, sposób użytkowania jest prosty i intuicyjny.

MAŁY, KOMPAKTOWY I BEZPIECZNY
Zaprojektowany z myślą o małych i średnich ogrodach. Porusza się z łatwością, zapewnia pełne bezpieczeństwo.

Linia kosiarek automatycznych Ambrogio PRO

Dedykowana jest tym, którzy oczekują profesjonalnego i doskonałego produktu. Wszystkie dziesięć modeli występujących w tej linii, posiada bezszczotkowe silniki, potężne baterie litowo-jonowe i zaawansowane systemy koszenia, aby zaspokoić potrzeby tych właścicieli ogrodów, którzy chcą przez cały rok utrzymywać trawnik w najlepszej kondycji.


AUTONOMIA I WYDAJNOŚĆ
Ambrogio nie musi pracować w ciągle powtarzających się cyklach w dzień i w nocy. Pojemne baterie i staranne programowanie pozwolą Ambrogio odpoczywać całą noc i część dnia (lub odwrotnie, w zależności od potrzeb właściciela), pozostawiając doskonale utrzymany trawnik.

WYSOKA WYDAJNOŚĆ I MAKSYMALNA PRECYZJA
Ambrogio z łatwością obsługuje najtrudniejsze stoki, o nachyleniu do 55% dla modelu L85 Elite! Nierdzewne stalowe ostrza kosiarki zapewniają precyzyjne cięcie nawierzchni trawiastych każdego typu.

MĄDRY I PRZYJAZNY
Ambrogio posiada czujniki deszczu (mogą być w dowolnym momencie wyłączone), które w razie deszczu, sygnalizują robotowi powrót do stacji ładującej na czas opadów.

INNOWACYJNY NA WSKROŚ
Ambrogio staje się prawdziwie inteligentnym produktem, połączonym z chmurą za pośrednictwem internetu. Procesory najnowszej generacji, moduł łączności ZCS, dotykowy wyświetlacz, GSM i Bluetooth. Aplikacja Ambrogio Remote umożliwia konfigurowanie, zarządzanie i kontrolę funkcji robota, nawet zdalnie. Pozwala również zapoznać się z katalogiem, instrukcjami i informacjami o produktach Ambrogio.

Linia kosiarek Ambrogio Next

Żyjemy w erze technologii cyfrowej, Internetu Rzeczy, chmur i wszechobecnej łączności, ale także w erze możliwości indywidualnego dostosowywania i elastyczności inteligentnych produktów. To dało początek nowej i rewolucjonizującej linii NEXT. Generacja Z (następna po millenialsach) to generacja kosiarek automatycznych marki ZCS, zaprojektowanych do przewidywania przyszłych potrzeb.

Linia NEXT prezentuje Ambrogio 4.0 w dwóch modelach, które można konfigurować otrzymując sześć różnych robotów modułowych, przystosowujących się do różnych potrzeb w ogrodzie, intuicyjnych, wyposażonych w inteligentne baterie, bezszczotkowe silniki, gumowe koła, nowe, inteligentne technologie, które umożliwiają zarządzanie robotem i sterowanie nim z dowolnego miejsca, z wysoką wydajnością przy ładowaniu indukcyjnym.

Niezwykle wydajne kosiarki wyróżniające się najwyższą niezawodnością, posiadające nawet 6-letnią gwarancję *.

Idealny do średnich ogrodów, można go zaadoptować do mniejszych przestrzeni za pomocą odpowiednich zestawów baterii. Im mniejszy trawnik, tym mniej wydajesz, nie rezygnując z najwyższej jakości przyszłościowej technologii!

Wydajność koszenia w pobliżu stacji ładowania została udoskonalona: nowa funkcja “tylnego” ładowania umożliwia umieszczenie stacji na krawędzi ogrodu, co udoskonala koszenie. Linia NEXT oferuje jednostki/ moduły zasilające, które Ambrogio 4.0 może użyć do zmiany jego funkcjonalności i wydajności. Nowe modele 4.0 są super-technologiczne, super-inteligentne i interaktywne, stworzone specjalnie dla Ciebie!

Masz pytania, potrzebujesz więcej informacji ? Skontaktuj się z nami.

Kosiarki automatyczne Ambrogio produkowane są przez Zucchetti Centro Sistemi SpA z siedzibą w Valdarno we Włoszech założonej w 1985 roku. Innowacje, kreatywność, fachowa wiedza, know-how, pasja, entuzjazm, etyka i odpowiedzialność społeczna są podstawowymi wartościami firmy. Na przestrzeni lat, stała się światowym liderem w dziedzinie robotyki i automatyki, specjalizuje się również w odnawialnych źródłach energii i rozwoju oprogramowania. ZCS projektuje, produkuje i stale unowocześnia swoje roboty.


Firma składa się z pięciu jednostek biznesowych (Automation, Healthcare, Green Innovation, Robotics, Software), które spełniają potrzebę dywersyfikacji i rozszerzenia wiedzy zdobytej przy projektowaniu oprogramowania zarządczego na różnych, uzupełniających się polach, w celu zapewnienia doskonałości w trzech obszarach: technologii informacyjnych, elektroniki i mechaniki.

Misją firmy jest
Tworzenie wysoce innowacyjnych, wydajnych i konkurencyjnych produktów, koncentrując się mocno na odpowiedzialności społecznej i ekologicznej na całym terytorium, na którym działamy.


Innowacja jako kultura. Odwaga, aby wyobrazić sobie i stworzyć produkt, który jeszcze nie istnieje, ale może poprawić i uprościć codzienne życie klienta.  Innowacja to widzieć to co widzą wszyscy i pomyśleć o tym o czym nie pomyślał jeszcze nikt. Niezależne idee i projekty, które mogą być stosowane we wszystkich działach firmy są opracowywane przez wysoko wykwalifikowanych specjalistów pracujących wewnątrz “Laboratorium Idei” prawdziwej siły napędowej Działu Badań i Rozwoju utworzonego w 2005 roku.

ZCS otrzymał wiele wyróżnień i nagród w dziedzinie innowacji; jedną z najbardziej prestiżowych jest nagroda nagród dla innowacji, ustanowiona przez Radę Ministrów Włoch.  ZCS, jeden z najbardziej innowacyjnych w 2010 roku, otrzymał ponownie nagrodę w 2014 roku za "podejście do innowacji, zaangażowanie kierownictwa i odpowiedzialność społeczną jako przewagę konkurencyjną."


Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code
Porównaj