Informujemy, że nasze Centrum jest otwarte. Pracujemy zgodnie z wytycznymi dotyczącymi bezpieczeństwa. Jednocześnie mogą Państwo zamówić zakupiony u nas sprzęt pod Państwa drzwi w sposób bezpieczny i nie stwarzający ryzyka zarażeniem Covid-19. Oferujemy również możliwość przeszkolenia Państwa w temacie używania sprzętu pod Państwa domem, zachowując wszelkie środki bezpieczeństwa.
Menu

Promocje

Poznaj myjkę ciśnieniową Karcher K 3 Power Control

Poznaj myjkę ciśnieniową Karcher K 3 Power Control

Poznaj myjki ciśnieniowe Karcher. Urządzenie wysokociśnieniowe K 3 Power Control z pistoletem spryskującym G 120 Q Power Control i lancami spryskującymi. Z konsultantem mobilnym przez aplikację, który zapewnia praktyczne wskazówki, aby czyszczenie było jeszcze wydajniejsze.

Dzięki praktycznemu konsultantowi mobilnemu przez aplikację Home & Garden, która obsługuje urządzenie wysokociśnieniowe K 3 Power Control, firma Kärcher umożliwia jeszcze lepsze efekty czyszczenia, zamieniając użytkownika w eksperta czystości. Aplikacja oferuje również kompleksową usługę obejmującą informacje o urządzeniu i zastosowaniu oraz portal Kärcher Service. Poziom ciśnienia odpowiedni do zastosowania można ustawiać bezpośrednio na lancy spryskującej i kontrolować na wyświetlaczu pistoletu spryskującego G 120 Q Power Control — do maksymalnej kontroli i idealnego ciśnienia dostosowanego do każdej powierzchni. Przełączanie między trybem wysokiego ciśnienia a trybem detergentu może odbywać się bez zmiany lancy spryskującej. Środek można dozować szybko, łatwo i wygodnie bezpośrednio ze zintegrowanego zbiornika na detergent. Urządzenie wysokociśnieniowe K 3 Power Control firmy Kärcher imponuje również wydłużanym uchwytem teleskopowym do wygodnego transportowania i przechowywania, podstawą zapewniającą większą stabilność, uchwytami do akcesoriów i przewodu, a także systemem szybkozłączki Kärcher Quick Connect. Podstawa może również służyć jako druga rączka do przenoszenia, znacząco ułatwiając ustawianie urządzenia na półce lub jego załadunek do bagażnika samochodu.

Czystość wokół domu. Z urządzeniami wysokociśnieniowymi Kärcher możesz nie tylko znacznie skrócić czas mycia, ale także zamienić pracę w zabawę. Czyszczenie za ich pomocą jest bezwysiłkowe i wyjątkowo łatwe, dzięki czemu możesz czerpać z czyszczenia przyjemność. Wysokiej jakości i niezawodne urządzenia potrafią usunąć w mig wyjątkowo uporczywe zabrudzenia. Nie istnieje prostsza metoda czyszczenia!

Zobacz więcej myjek ciśnieniowych Karcher w naszym sklepie internetowym

Aplikacja Home & Garden

Aplikacja Kärcher Home & Garden zrobi z Ciebie eksperta w dziedzinie czyszczenia. Korzystaj z całej wiedzy firmy Kärcher, aby uzyskiwać perfekcyjne rezultaty czyszczenia. Wygodna, kompleksowa obsługa: wszystkie informacje o urządzeniu i jego zastosowaniu oraz nasz portal serwisowy

Pistolet spryskujący Full Control

Pistolet myjki ciśnieniowej Karcher

Trzy poziomy ciśnienia spryskującego pozwalają łatwo dopasować je do czyszczonej powierzchni. Lanca Vario Power umożliwia płynną regulację ciśnienia od wysokiego do niskiego. Wskaźnik poziomu ciśnienia wody Full Control Power Gun pozwala na wybór optymalnego ustawienia

Regulowany uchwyt teleskopowy

Myjka ciśnieniowa Karcher K3 Power Control

Regulowana długość. W pełni składany ułatwia przechowywanie Twojej myjki.

Wyjmowany zbiornik na środek czyszczący

 • Czysto i wygodnie: zbiornik na detergent można wyjmować w celu jego napełnienia.
 • Proste korzystanie ze środków czyszczących.
 • Środki czyszczące Kärcher zwiększają wydajność oraz chronią i pielęgnują powierzchnię.

Wyposażenie:

 • Pistolet wysokociśnieniowy, G 120 Q Power Control
 • Lanca Vario Power
 • Dysza rotacyjna
 • Wąż wysokociśnieniowy, 7 m
 • System szybkozłącza Quick Connect
 • Podawanie środka czyszczącego przez, Zbiornik
 • Demontowalny zbiornik na środek czyszczący
 • Wbudowany filtr wody
 • Złączka 3/4″

Dane techniczne:

Natężenie (V/Hz)220 – 240 / 50 – 60
Ciśnienie (bar/MPa)20 – maks. 120 / 2 – maks. 12
Wydajność tłoczenia (l/h)maks. 380
Wydajność powierzchniowa (m²/h)25
Temperatura doprowadzanej wody (°C)maks. 40
Moc przyłącza (kW)1,6
Waga bez akcesoriów (kg)4,4
Waga z opakowaniem (kg)7,1
Wymiary (dł. x szer. x wys.) (mm)297 x 280 x 677

Zastosowania myjki ciśnieniowej

 • Do czyszczenia rowerów
 • Do czyszczenia maszyn i narzędzi ogrodowych
 • Do czyszczenia balkonu, patio i ogrodu
 • Do czyszczenia kamieni i ścieżek ogrodowych oraz ogrodzeń
 • Do czyszczenia motorów i skuterów
Porównaj