Roboty koszące Ambrogio

Roboty koszące Ambrogio

Nowoczesne, zaawansowane technologicznie roboty koszące Ambrogio to urządzenia, które sprawdzą się na większości trawników. Zarówno tych najmniejszych jak i naprawdę rozległych liczących nawet 20 tys m2.

Poznaj Roboty koszące Ambrogio

PROSTE I PRZYJAZNE ŚRODOWISKU
Są ciche i ekologiczne, z prostą i intuicyjną obsługą. Funkcja mulczowania pozwala utrzymać zdrową i soczystą zieleń trawnika, przy mniejszym zużyciu nawozu. Bez potrzeby wyrzucania skoszonej trawy.


WYSOKA WYDAJNOŚĆ I PRECYZJA
Ambrogio z łatwością radzi sobie z najtrudniejszymi pochyłościami, aż do 55% dla modelu L85 Elite. Noże ze stali nierdzewnej zapewniają precyzyjne koszenie każdego typu trawy.


AUTONOMICZNE I WYDAJNE
Ambrogio nie muszą pracować w powtarzających się cyklach przez cały dzień i noc. Pojemne baterie i odpowiednie programowanie, pozwalają Ambrogio odpoczywać całą noc i część dnia (albo odwrotnie, zgodnie z życzeniem właściciela).


MĄDRE I PRZYJAZNE UŻYTKOWNIKOWI
Kosiarki automatyczne Ambrogio może pracować w każdej sytuacji i w każdych warunkach pogodowych. Czujnik deszczu, który można wyłączyć, pozwala na powrót do stacji na wypadek deszczu, tym samym dbając o jakość koszonej trawy.

Kosiarka automatyczna Ambrogio

Kosiarki Ambrogio to idealne rozwiązanie pod względem wydajności oraz bezpieczeństwa

Wszystkie elementy robota są starannie dobrane i testowane. Modele Ambrogio posiadają certyfikat CE, który gwarantuje ich zgodność z najbardziej surowymi międzynarodowymi normami bezpieczeństwa. Ambrogio jest wynikiem szerokich i dogłębnych badań, został poddany licznym testom, które pozwoliły na ocenę jego zachowań i zapobiegają potencjalnym zagrożeniom bezpieczeństwa osobistego. Ambrogio jest absolutnie bezpieczny dla ludzi.

Niezrównana jakość koszenia

Decyzja o zakupie robota kosiarki wykracza dalekopoza jej wygląd, dizajn i cenę. Aby być w pełni poinformowanym i dokonać świadomego wyboru, kluczowe aspekty, które należy rozważyć, to wydajność i funkcjonalność. Wysokiej jakości ostrza robota Ambrogio pozwalają na koszenie trawy, podobnie jak w przypadku tradycyjnej kosiarki, a nie tylko jej utrzymanie w trybie pielęgnacji.

Wszystkie kosiarki Ambrogio poruszają się według losowej trajektorii aby zapewnić jednolite i kompletne koszenie całego trawnika. Jednak rola Ambrogio w Twoim ogrodzie na tym się nie kończy, w rzeczywistości naturalne ponowne wykorzystanie skoszonej trawy (mulczowanie) zwiększa odporność trawnika na choroby, przesuszenie i insekty.

Ambrogio Robot jest automatyczną kosiarką dbającą całkowicie samodzielnie o każdy trawnik, przy jednoczesnym zachowaniu pełnego bezpieczeństwa.

Obecna od ponad 19 lat na rynku, kosiarka Ambrogio jest idealnym robotem dla osób poszukujących profesjonalizmu, innowacji technologicznych oraz doskonałości w połączeniu z poszanowaniem środowiska naturalnego.

Ambrogio jest idealny dla każdego rodzaju ogrodu, każdego dnia: zaczynając od niewielkich i prostych, aż po duże, rozległe i złożone ogrody. Funkcja mulczowania pozwala utrzymać zdrową i soczystą zieleń trawnika, przy mniejszym zużyciu nawozu.

Wysoka jakość użytych materiałów oraz zaawansowana technologia pozwalają Tobie samemu decydować kiedy robot pracuje w ciągu doby, dzięki czemu ogród jest do Twojej dyspozycji zawsze kiedy tylko go potrzebujesz.

Wprowadzone przez ZCS zupełnie nowe, inteligentne rozwiązania i technologie umożliwiają Ci bezpieczną łączność z robotem. W erze cyfryzacji, kosiarka robot mówi językiem przyszłości, upraszczając nam życie: Ambrogio daje nam czas i swobodę cieszenia się ogrodem, spędzania czasu na świeżym powietrzu kontrolując i sterując robotem nawet z dala od domu.

Kosiarka robot Ambrogio - Centrum Wrocław

Linia kosiarek automatycznych Ambrogio GREEN

Została zaprojektowana tak, aby umożliwić korzystanie z wszystkich zalet oferowanych przez prostą i innowacyjną technologię Ambrogio. Pięć modeli tej serii zapewnia doskonałe koszenie i odżywianie darni, dzięki czemu trawnik jest bujny, soczyście zielonyi zdrowszy w sposób w pełni przyjazny środowisku.

PROSTY I PRZYJAZNY ŚRODOWISKU
Szanuje środowisko i nie jest hałaśliwy, sposób użytkowania jest prosty i intuicyjny.

MAŁY, KOMPAKTOWY I BEZPIECZNY
Zaprojektowany z myślą o małych i średnich ogrodach. Porusza się z łatwością, zapewnia pełne bezpieczeństwo.

Linia kosiarek automatycznych Ambrogio PRO

Dedykowana jest tym, którzy oczekują profesjonalnego i doskonałego produktu. Wszystkie dziesięć modeli występujących w tej linii, posiada bezszczotkowe silniki, potężne baterie litowo-jonowe i zaawansowane systemy koszenia, aby zaspokoić potrzeby tych właścicieli ogrodów, którzy chcą przez cały rok utrzymywać trawnik w najlepszej kondycji.


AUTONOMIA I WYDAJNOŚĆ
Ambrogio nie musi pracować w ciągle powtarzających się cyklach w dzień i w nocy. Pojemne baterie i staranne programowanie pozwolą Ambrogio odpoczywać całą noc i część dnia (lub odwrotnie, w zależności od potrzeb właściciela), pozostawiając doskonale utrzymany trawnik.

WYSOKA WYDAJNOŚĆ I MAKSYMALNA PRECYZJA
Ambrogio z łatwością obsługuje najtrudniejsze stoki, o nachyleniu do 55% dla modelu L85 Elite! Nierdzewne stalowe ostrza kosiarki zapewniają precyzyjne cięcie nawierzchni trawiastych każdego typu.

MĄDRY I PRZYJAZNY
Ambrogio posiada czujniki deszczu (mogą być w dowolnym momencie wyłączone), które w razie deszczu, sygnalizują robotowi powrót do stacji ładującej na czas opadów.

INNOWACYJNY NA WSKROŚ
Ambrogio staje się prawdziwie inteligentnym produktem, połączonym z chmurą za pośrednictwem internetu. Procesory najnowszej generacji, moduł łączności ZCS, dotykowy wyświetlacz, GSM i Bluetooth. Aplikacja Ambrogio Remote umożliwia konfigurowanie, zarządzanie i kontrolę funkcji robota, nawet zdalnie. Pozwala również zapoznać się z katalogiem, instrukcjami i informacjami o produktach Ambrogio.

Linia kosiarek Ambrogio Next

Żyjemy w erze technologii cyfrowej, Internetu Rzeczy, chmur i wszechobecnej łączności, ale także w erze możliwości indywidualnego dostosowywania i elastyczności inteligentnych produktów. To dało początek nowej i rewolucjonizującej linii NEXT. Generacja Z (następna po millenialsach) to generacja kosiarek automatycznych marki ZCS, zaprojektowanych do przewidywania przyszłych potrzeb.

Linia NEXT prezentuje Ambrogio 4.0 w dwóch modelach, które można konfigurować otrzymując sześć różnych robotów modułowych, przystosowujących się do różnych potrzeb w ogrodzie, intuicyjnych, wyposażonych w inteligentne baterie, bezszczotkowe silniki, gumowe koła, nowe, inteligentne technologie, które umożliwiają zarządzanie robotem i sterowanie nim z dowolnego miejsca, z wysoką wydajnością przy ładowaniu indukcyjnym.

Niezwykle wydajne kosiarki wyróżniające się najwyższą niezawodnością, posiadające nawet 6-letnią gwarancję *.

Idealny do średnich ogrodów, można go zaadoptować do mniejszych przestrzeni za pomocą odpowiednich zestawów baterii. Im mniejszy trawnik, tym mniej wydajesz, nie rezygnując z najwyższej jakości przyszłościowej technologii!

Wydajność koszenia w pobliżu stacji ładowania została udoskonalona: nowa funkcja “tylnego” ładowania umożliwia umieszczenie stacji na krawędzi ogrodu, co udoskonala koszenie. Linia NEXT oferuje jednostki/ moduły zasilające, które Ambrogio 4.0 może użyć do zmiany jego funkcjonalności i wydajności. Nowe modele 4.0 są super-technologiczne, super-inteligentne i interaktywne, stworzone specjalnie dla Ciebie!

Masz pytania, potrzebujesz więcej informacji ? Skontaktuj się z nami.

Kosiarki automatyczne Ambrogio produkowane są przez Zucchetti Centro Sistemi SpA z siedzibą w Valdarno we Włoszech założonej w 1985 roku. Innowacje, kreatywność, fachowa wiedza, know-how, pasja, entuzjazm, etyka i odpowiedzialność społeczna są podstawowymi wartościami firmy. Na przestrzeni lat, stała się światowym liderem w dziedzinie robotyki i automatyki, specjalizuje się również w odnawialnych źródłach energii i rozwoju oprogramowania. ZCS projektuje, produkuje i stale unowocześnia swoje roboty.


Firma składa się z pięciu jednostek biznesowych (Automation, Healthcare, Green Innovation, Robotics, Software), które spełniają potrzebę dywersyfikacji i rozszerzenia wiedzy zdobytej przy projektowaniu oprogramowania zarządczego na różnych, uzupełniających się polach, w celu zapewnienia doskonałości w trzech obszarach: technologii informacyjnych, elektroniki i mechaniki.

Misją firmy jest
Tworzenie wysoce innowacyjnych, wydajnych i konkurencyjnych produktów, koncentrując się mocno na odpowiedzialności społecznej i ekologicznej na całym terytorium, na którym działamy.


Innowacja jako kultura. Odwaga, aby wyobrazić sobie i stworzyć produkt, który jeszcze nie istnieje, ale może poprawić i uprościć codzienne życie klienta. Innowacja to widzieć to co widzą wszyscy i pomyśleć o tym o czym nie pomyślał jeszcze nikt. Niezależne idee i projekty, które mogą być stosowane we wszystkich działach firmy są opracowywane przez wysoko wykwalifikowanych specjalistów pracujących wewnątrz “Laboratorium Idei” prawdziwej siły napędowej Działu Badań i Rozwoju utworzonego w 2005 roku.

ZCS otrzymał wiele wyróżnień i nagród w dziedzinie innowacji; jedną z najbardziej prestiżowych jest nagroda nagród dla innowacji, ustanowiona przez Radę Ministrów Włoch. ZCS, jeden z najbardziej innowacyjnych w 2010 roku, otrzymał ponownie nagrodę w 2014 roku za "podejście do innowacji, zaangażowanie kierownictwa i odpowiedzialność społeczną jako przewagę konkurencyjną."


All comments