Informujemy, że nasze Centrum jest otwarte. Pracujemy zgodnie z wytycznymi dotyczącymi bezpieczeństwa. Jednocześnie mogą Państwo zamówić zakupiony u nas sprzęt pod Państwa drzwi w sposób bezpieczny i nie stwarzający ryzyka zarażeniem Covid-19. Oferujemy również możliwość przeszkolenia Państwa w temacie używania sprzętu pod Państwa domem, zachowując wszelkie środki bezpieczeństwa.
Menu

Promocje

Szpila do węża +

Szpila do węża

2.645-237.0

Nowy

Do montażu węży nawadniających Kärcher Rain System? i węży kroplujących w ogrodzie. Z pomocniczym oznakowaniem ułatwiającym mocowanie na właściwej głębokości. 5 sztuk w zestawie.

TOWAR DOSTĘPNY NA ZAMÓWIENIE - WYDŁUŻONY CZAS REALIZACJI (ok. 14 dni)

16,50 zł brutto

Dodaj do listy życzeń


Płatność:
przelew, szybkie płatności, gotówka, raty
Dostawa:
1-3 dni robocze, od 0,00 do 30,00 zł

Cechy i zalety:

  • Ergonomiczny kształt
    • Łatwy w użyciu.

Zastosowania:

  • Nawadnianie ogrodu

Wyposażenie:

  • Szpile do węża, 5 szt.

Dane techniczne

Ciśnienie maksymalne (bar)4
Wymiary (dł. x szer. x wys.) (mm)24 x 25 x 169

Kärcher Rain System™

Deszcz na zamówienie! Kärcher Rain System® może zostać doskonale wpasowany w istniejące trawniki, krzewy czy grządki. Woda jest dostarczana dokładnie do miejsc, które jej potrzebują. Dzięki temu oszczędzasz wodę i chronisz środowisko. System łaczy zalety węży kroplujących i tradycyjnego nawadniania. Pracuje z wodą podawaną pod ciśnieniem do maks. 4 bar, weżami PVC 1/2” oraz dyszami kroplującymi i spryskującymi. Do systemu można zamontować reduktor, który chroni dysze przed zbyt wysokim ciśnieniem oraz fiœltr, który skutecznie wyłapuje zanieczyszczenia mogące znajdować się w wodzie. Kärcher Rain System® jest wysoce elastyczny, dzięki czemu można go łatwo dostosować do każdego ogrodu.

Napisz opinię

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Porównaj