Menu

Promocje

Kosiarka Honda HRG 536C7 VLE Sale
Kosiarka automatyczna Viking iMow MI 422 PC +

Kosiarka automatyczna Viking iMow MI 422 PC

Nowy

Kompaktowa kosiarka automatyczna z dostępem przez aplikację

Więcej szczegółów

7 999,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń


Płatność:
przelew, szybkie płatności, gotówka, raty
Dostawa:
1-3 dni robocze, od 0,00 do 30,00 zł

Kosiarka automatyczna VIKING MI 422 PC może być sterowana również za pomocą aplikacji, niezależnie od miejsca i czasu, w którym się znajdujemy. Do tego jest bardzo zwrotna, co pozwala jej kosić również mniejsze i węższe trawniki. Kosiarkę można w pełni intuicyjnie skonfigurować za pośrednictwem smartfona lub tabletu np. w dynamicznym planie koszenia można ustawić czas aktywności. Inteligentny algorytm koszenia dba o to, by małej lub średniej wielkości trawnik został perfekcyjnie skoszony. Kosiarka posiada ruchomą obudowę z czujnikami, chroniącą robota przed deszczem i przeszkodami. Czujniki lokalizują potencjalne przeszkody i wybierają alternatywną drogę koszenia. Decydując się na kosiarkę automatyczną iMow można wyraźnie zredukować nakład pracy w ogrodzie a jednocześnie mieć pięknie przycięty i zadbany trawnik

Wyposażenie seryjne

 • Regulacja drogi powrotnej

  Zgodnie z ustawieniami fabrycznymi powrót kosiarki automatycznej do stacji ładującej następuje wzdłuż przewodu ograniczającego. Na życzenie istnieje jednak możliwość regulacji korytarza od 0,3 do 0,7 m zależnie od budowy krawężnika koszonej powierzchni. Przy regulacji należy zwrócić uwagę na dodatkowo wymagane materiały montażowe (np. komplet kabli AED 600).

 • Zestaw do mulczowania
  Zestaw do mulczowania

  Podczas koszenia trawa zostaje rozdrobniona na małe cząstki, które stanowią naturalny nawóz dla podłoża. Wytrzymały nóż do mulczowania pozostaje ostry przez wyjątkowo długi czas. Przy każdym zatrzymaniu noża automatycznie zmienia się kierunek jego obrotu, co zapewnia jego równomierne zużycie. Wymiany noża dokonuje się bez użycia narzędzi.

 • Wyraźny wyświetlacz LCD
  Wyraźny wyświetlacz LCD

  Poprzez wyświetlacz wszystkie ustawienia mogą być ujęte szczególnie intuicyjnie, dzięki swojemu kontrastowemu, wyraźnemu ekranowi korzystanie również w okularach przeciwsłonecznych nie sprawia kłopotu. Przy modelach Serii MI 6 wyświetlacz można wyjąć z obudowy, dzięki czemu nie ma potrzeby schylania się podczas programowania pracy urządzenia.

 • Zderzak
  Zderzak

  Maska kosiarki automatycznej iMow jest ruchoma i posiada czujniki rozpoznawania przeszkód. Po zetknięciu kosiarki z przeszkodą, siła uderzenia zostaje odprowadzona wzdłuż maski a kosiarka zmienia kierunek. W przypadku podniesienia maski noże zatrzymują się.

 • Programowanie za pomocÄ aplikacji

  Programowanie za pomocą aplikacji

  Wiele ustawień można regulować za pomocą wyświetlacza a także za pomocą aplikacji iMow do kosiarki automatycznej. Obsługa jest intuicyjna i wygodna. Można używać do tego smartfona lub tableta.

 • Zintegrowana ochrona przed kradzieżą
  Zintegrowana ochrona przed kradzieżą

  W przypadku uniesienia lub przewróconia kosiarki, rozlega się sygnał ostrzegawczy.

 • Koła z bieżnikiem
  Koła z bieżnikiem

  Kosiarka doskonale radzi sobie z poruszaniem się na gęstym trawniku i na nierównościach oraz na wzniesieniach (o kącie nachylenia do 35%). Ponadto koła z bieżnikiem poruszają się nie tylko cicho, ale także same się oczyszczają.

 • Zestaw do mulczowania
  Zestaw do mulczowania

  Podczas koszenia trawa zostaje rozdrobniona na małe cząstki, które stanowią naturalny nawóz dla podłoża. Wytrzymały nóż do mulczowania pozostaje ostry przez wyjątkowo długi czas. Przy każdym zatrzymaniu noża automatycznie zmienia się kierunek jego obrotu, co zapewnia jego równomierne zużycie. Wymiany noża dokonuje się bez użycia narzędzi.

 • Wyposażenie
  Wyposażenie

  iKitS: Stacja ładująca, pętla ograniczająca (150 m), wtyk zaciskowy (2 szt.), złączka do przewodu (3 szt.), kołki montażowe (150 szt.).

Wyposażenie dodatkowe:

 • iKit S - Zestaw instalacyjny
  iKit S - Zestaw instalacyjny

  Składa się z 150 m pętli ograniczającej, 150 szt. kołków montażowych, 2 szt. wtyków zaciskowych i 3 szt. złączek do przewodu.

 • iKit L - Zestaw instalacyjny
  iKit L - Zestaw instalacyjny

  Składa się z 400 m pętli ograniczającej, 375 szt. kołków montażowych, 2 szt. wtyków zaciskowych i 7 szt. złączek do przewodu.

 • OsÅona przeciwsÅoneczna iProtect
  Osłona przeciwsłoneczna iProtect

  Na terenach szczególnie nasłonecznionych opcjonalna osłona przeciwsłoneczna spełnia praktyczne zadanie: chroni kosiarkę iMow przed nagrzaniem i przedłuża w ten sposób jej okres użytkowania.

Dane techniczne

Liczba obrotów U/min 4.450
Maksymalne nachylenie terenu % 40
Ø Czas koszenia w tygodniu h 1) 17
Ø Czas pracy na jednym ładowaniu min 60
Szerokość koszenia cm 20
Urządzenie (Dł./Szer./Wys.) cm 60 x 43 x 27
Wysokość koszenia mm 20-60
Ø Czas ładowania min 90
Poziom ciśnienia akustycznego mierzony LpA dB(A) 49
Maksymalna powierzchnia trawnika (m²) m² do 1.000
Niepewność pomiarowa KpA dB(A) 2
Optymalna powierzchnia trawnika (m²) m² do 650Kosiarki automatyczne - urządzenia

Szybkie, inteligentne, wydajne

Kosiarki iMow pracują w pełni automatycznie, a trawnik wygląda zawsze tak samo - świezo skoszony. Po skończonej pracy lub gdy trzeba naładować akumulator sama powraca do stacji ładującej. Podczas koszenia system mulczujący rozdrabnia trawę na małe cząstki, które następnie pozostają na trawniku, stanowiąc cenny naturalny nawóz. Kosiarka iMow zapewnia uzyskanie idealnego wyglądu trawnika w krótkim czasie, aby znów można było z niego korzystać bez ograniczeń.

Napisz opinię

Porównaj