Informujemy, że nasze Centrum jest otwarte. Pracujemy zgodnie z wytycznymi dotyczącymi bezpieczeństwa. Jednocześnie mogą Państwo zamówić zakupiony u nas sprzęt pod Państwa drzwi w sposób bezpieczny i nie stwarzający ryzyka zarażeniem Covid-19. Oferujemy również możliwość przeszkolenia Państwa w temacie używania sprzętu pod Państwa domem, zachowując wszelkie środki bezpieczeństwa.
Menu

Promocje

Kosiarka automatyczna Honda Miimo 310

Nowy

7 900,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń


Płatność:
przelew, szybkie płatności, gotówka, raty
Dostawa:
1-3 dni robocze, od 0,00 do 30,00 zł

Inteligentny i praktycznie bezgłośny robot koszący, o ergonomicznym kształcie i nowoczesnej estetyce, sam kosi trawę w zaprogramowanym czasie i na wskazanym terenie.

Nie emituje spalin. Posiada bezpieczny nawigacyjny system czujników, system automatycznego dostosowania prędkości kół do gęstości, grubości i wysokości trawy, trwały akumulator litowo-jonowy zapewniający niezawodność przez kilka sezonów, kod PIN zabezpieczający przed nieupoważnionym użytkowaniem. Sam wraca do bazy w celu naładowania akumulatora w przypadku takiej konieczności.  Przeznaczony na trawniki do 2200 m2.

Dodatkowe informacje www.miimo.pl

Szczegóły produktu

Nie emituje spalin. Porusza się po trawniku w bezpieczny dla otoczenia sposób dzięki nowoczesnemu systemowi czujników nawigacyjnych. Wyposażony jest w system automatycznego dostosowania prędkości kół do gęstości i wysokości trawy. Trwały akumulator litowo-jonowy zapewnia niezawodne działanie przez wiele cykli ładowań, a tym samym i kilka sezonów. Akumulator jest ładowany na bieżąco – w przypadku bliskiego się jego wyczerpania, Honda Miimo sam wraca do bazy dokującej.

  • Udoskonalone oprogramowanie w j. polskim
  • Przejrzysty, czytelny ekran operacyjny
  • Nowa tarcza tnąca o wydłużonej żywotności
  • Bezpieczne noże z ciągliwej stali sprężynowej – nie pękają w przypadku natrafienia na przeszkodę
  • Utrzymanie linii prostej jazdy w poprzek stoku
  • 3 ścieżki koszenia do wyboru (dowolna, kierunkowana, mieszana)
  • Wydajność - kosi powierzchnię do 83 m2 w 1 godzinę
  • Bezszczotkowe silniczki zasilające ostrza i koła są bezobsługowe
  • Kod PIN zabezpieczający przed nieuprawnionym użytkowaniem
  • Robot nie wymaga specjalnej konserwacji. Zimą powinien być przechowywany w bazie dokującej podłączonej do zasilania.

Honda Miimo 310 - dane techniczne

ModelMiimo 310
Obszar/wydajność pracy (m2)2,200 m2
Długość przewodu granicznego na wyposażeniu)200 m
Maksymalna możliwa długość przewodu granicznego (wyposażenie opcjonalne)400 m
Długość645 mm
Szerokość550 mm
Wysokość275 mm
Waga11.5 kg
BateriaLitowo-jonowa 22.2V / 1800 mAh
Moc wyjściowa transformatora26.0 V / 2.3 A
Poziom ciśnienia akustycznego w uszach operatora IEC60335-2-107 ed.1.0Nie przekracza 70dB (A)
(46 dB (A))
OstrzaTrzy obrotowe ostrza tnące
Prędkość obrotowa ostrza2200 rpm
Wysokość cięciaRegulowana wysokość cięcia w zakresie 20-60 mm, w przedziałach mniejszych niż 1mm
Szerokość cięcia22cm


Robot Honda Miimo

SAMODZIELNY ROBOT KOSZĄCY HONDA MIIMO – NIEZASTĄPIONY ASYSTENT OGRODNIKAHonda Miimo - inteligentny i praktycznie bezgłośny robot ogrodowy, o ergonomicznym kształcie i nowoczesnej estetyce, sam kosi trawę w zaprogramowanym czasie i na wskazanym terenie - nie wymagając kontroli, pracuje samodzielnie nocą i podczas nieobecności właściciela.Jego celem jest maksymalne ułatwienie ludziom czynności związanych z pielęgnacją trawy – wykonuje wyznaczone zadania, jest łatwy w eksploatacji i obsłudze. Przejrzysty i czytelny ekran operacyjny zapewnia sprawne zaprogramowanie koszenia: w zaplanowanym czasie, na określonym terenie i według wskazanych stref objętych przewodem granicznym. W przypadku braku wytycznych, Honda Miimo porusza się w losowo wybranych kierunkach w ramach obszaru ograniczonego przewodem, wykorzystując nawigację systemu czujników. Przewód ten z łatwością może być przenoszony, jeśli chcemy zmienić miejsce czy kształt trawnika.Wentylator umieszczony pomiędzy nożami unosi trawę, zapewniając równe cięcie, a regulacja wysokości koszenia umożliwia ustawienie noży z dokładnością do 1 mm w zakresie 20-60 mm. Drobno skoszone źdźbła trawy zostają równomiernie rozłożone na powierzchni, stanowiąc naturalny nawóz dla trawnika.Noże wykonane z ciągliwej stali sprężynowej są bezpieczne - wyginają się, ale nie pękają w przypadku natrafienia na przeszkodę. Jego unikalną cechą jest utrzymanie linii prostej jazdy w poprzek stoku. Przy pokonywaniu wzniesień, jeśli kąt nachylenia terenu przekroczy 25°, robot bezpiecznie zmienia kierunek, a w przypadku ponad 55° - silniki zatrzymują się.Honda Miimo dostępny jest w wersji HRM300 (optymalna powierzchnia koszenia 2 200 m2) i HRM500 (optymalna powierzchnia koszenia 3 000 m2). Instalacja Honda Miimo jest zapewniona przez Autoryzowanych Dilerów w ramach usługi sprzedaży robota.Dodatkowe informacje na www.miimo.pl

Napisz opinię

Porównaj