Informujemy, że nasze Centrum jest otwarte. Pracujemy zgodnie z wytycznymi dotyczącymi bezpieczeństwa. Jednocześnie mogą Państwo zamówić zakupiony u nas sprzęt pod Państwa drzwi w sposób bezpieczny i nie stwarzający ryzyka zarażeniem Covid-19. Oferujemy również możliwość przeszkolenia Państwa w temacie używania sprzętu pod Państwa domem, zachowując wszelkie środki bezpieczeństwa.
Menu

Promocje

Złączka mosiężna na wąż 1/2" i 5/8" z Aquastop Karcher +

Złączka mosiężna na wąż 1/2" i 5/8" z Aquastop Karcher

2.645-017.0

Nowy

Jakość materiału świadczy o jakości produktu. Mosiężne elementy połączeniowe w produktach Kärcher to niezaprzeczalna korzyść dla ogrodników. Jakość wykończenia i wytrzymałość materiału gwarantują długą żywotność produktów do nawadniania ogrodów, nawet przy intensywnej eksploatacji.

27,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń


Płatność:
przelew, szybkie płatności, gotówka, raty
Dostawa:
1-3 dni robocze, od 0,00 do 30,00 zł

Wykonana z mosiądzu złączka Heavy duty do półprofesjonalnego użycia. Funkcja Aquastop pozwala na rozłączenie węża i elementów połączeniowych bez rozchlapywania wody. Profilowany pierścień ułatwiajacy obsługę. System Click-on. Odpowiednia dla węży 1/2" i 5/8".

Cechy i zalety:

  • Uncoupling without splashes thanks to Aqua Stop
    • Zapobiega wyciekaniu wody podczas odłączania węży i akcesoriów.
  • High-quality brass hose coupling
    • Solidna konstrukcja
  • Suitable for 1/2'' and 5/8'' hoses

Dane techniczne

Ciężar (kg)0,1
Wymiary (dł. x szer. x wys.) (mm)48 / 33 / 33

Przyłącza

Uniwersalne szybkozłącza Kärcher pasują do węży ogrodowych o trzech najbardziej popularnych średnicach: 1/2”, 5/8” i 3/4”. Wszystkie modele szybkozłaczy dostępne są w wersjach z Aqua Stop i bez. Modele Premium i Plus wyposażono w antypoślizgową, wyproœfilowaną powierzchnię zacisku ułatwiającą obsługę. Wszystkie szybkozłącza są w pełni kompatybilne z ogrodowymi akcesoriami Kärcher.

Napisz opinię

27 innych produktów w tej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Porównaj