Informujemy, że w trosce o Państwa dobro i działając zgodnie z wymogami GIS dostarczamy zakupiony u nas sprzęt pod Państwa drzwi w sposób bezpieczny i nie stwarzający ryzyka zarażeniem Covid-19. Oferujemy również możliwość przeszkolenia Państwa w temacie używania sprzętu pod Państwa domem, zachowując wszelkie środki bezpieczeństwa.
Menu

Promocje

Rębak do gałęzi Honda GTS 1300 H

Nowy

12 990,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń


Płatność:
przelew, szybkie płatności, gotówka, raty
Dostawa:
1-3 dni robocze, od 0,00 do 30,00 zł

Rębak do użytku profesjonalnego i prywatnego, wyposażony w niezawodny silnik GX 390. Mechanizm roboczy oparty jest bębnie na którym są zamontowane 2 ostrza, współpracują one z nożem kontrującym zamontowanym na stałe na ramie. Maksymalna średnica rozdrabnianych gałęzi do 8,5 cm, po włożeniu gałęzi do kanału i załadowczego i rozpoczęciu rozdrabniania gałąź jest zasysana i dokładnie rozdrobniona na małe frakcje.

Cechy produktu:

 • Wysoka wydajność: gałęzie nawet do 8,5 cm średnicy przekroju.

 • Łatwość użytkowania: dobre wyważenie urządzenia oraz łatwość manewrowania.

 • Duża efektywność pracy.

 • Regulowany odrzut wiór: mogą być bezpośrednio wrzucane na przyczepę lub taczkę kołową.

 • Kompaktowa budowa urządzenia: łatwość załadunku na przyczepę jak i możliwość przejścia przez furtkę ogrodową lub drzwi.

 • Solidna konstrukcja i niezawodny silnik.

 • Bezpieczeństwo: spełnia najnowsze regulacje Unii Europejskiej dotyczące bezpieczeństwa.

 • Rzetelna instrukcja obsługi zawierająca rysunki i zalecenia bezpieczeństwa.

 • Łatwa i szybka obsługa serwisowa: tylko 2 paski i 2 dwustronne ostrza wymagające konserwacji.

 • Prosta i jednocześnie solidna konstrukcja.

 • Atrakcyjna cena w porównaniu do konkurencji.

 • Niezawodny silnik HONDA z szybko dostępnymi częściami zamiennymi.


Rębaki GTS

Rębaki GTS 1300H i GTS 900H to trwałe niezawodne maszyny przeznaczone zarówno do dużych prac profesjonalnych jak i mniejszych prywatnych. Duża wydajność i niewielkie rozmiary umożliwiają wykonanie za ich pomocą wszelkich prac nawet w trudnych warunkach terenowych. Dzięki możliwości demontażu kanałów załadunkowego i wyrzutowego ich transport na miejsce pracy można zrealizować nawet za pomocą małej przyczepy dołączanej do samochodu lub małego samochodu dostawczego. Wysoka wydajność: gałęzie nawet do 8,5 cm średnicy przekroju. Łatwość użytkowania: dobre wyważenie urządzenia oraz łatwość manewrowania. Duża efektywność pracy. Regulowany odrzut wiór: mogą być bezpośrednio wrzucane na przyczepę lub taczkę kołową. Kompaktowa budowa urządzenia: łatwość załadunku na przyczepę jak i możliwość przejścia przez furtkę ogrodową lub drzwi. Solidna konstrukcja i niezawodny silnik. Bezpieczeństwo: spełnia najnowsze regulacje Unii Europejskiej dotyczące bezpieczeństwa. Rzetelna instrukcja obsługi zawierająca rysunki i zalecenia bezpieczeństwa. Łatwa i szybka obsługa serwisowa: tylko 2 paski i 2 dwustronne ostrza wymagające konserwacji. Prosta i jednocześnie solidna konstrukcja. Atrakcyjna cena w porównaniu do konkurencji. Niezawodny silnik HONDA z szybko dostępnymi częściami zamiennymi.

Napisz opinię

1 innych produktów w tej kategorii:

Porównaj