Informujemy, że nasze Centrum jest otwarte. Pracujemy zgodnie z wytycznymi dotyczącymi bezpieczeństwa. Jednocześnie mogą Państwo zamówić zakupiony u nas sprzęt pod Państwa drzwi w sposób bezpieczny i nie stwarzający ryzyka zarażeniem Covid-19. Oferujemy również możliwość przeszkolenia Państwa w temacie używania sprzętu pod Państwa domem, zachowując wszelkie środki bezpieczeństwa.
Menu

Promocje

Zraszacz oscylacyjny Karcher OS 5.320 SV +

Zraszacz oscylacyjny Karcher OS 5.320 SV

2.645-135.0

Nowy

Z regulowaną szerokością spryskiwania oraz przesłoną chroniącą przed chlapaniem. Do nawadniania średnich i dużych ogrodów ? maks. 320 m?. Regulowany wydatek wody (0-maks.).

TOWAR DOSTĘPNY POD ZAMÓWIENIE - WYDŁUŻONY CZAS REALIZACJI (21-30 dni)

159,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń


Płatność:
przelew, szybkie płatności, gotówka, raty
Dostawa:
1-3 dni robocze, od 0,00 do 30,00 zł

Innowacyjny zraszacz z regulowanym wydatkiem wody (0-maks.). Szerokość spryskiwania można zmniejszyć poprzez wyłączenie części dysz. Wyposażony w zdejmowane szpile. Wśród licznych innowacji, charakteryzujących tą grupę produktów szczególnie warte uwagi jest proste rozwiązanie stosowane w zraszaczach oscylacyjnych Kärcher. Polega ono na wyposażeniu urządzenia w specjalne przesłony umożliwiające zmianę ustawień zraszania bez ryzyka ochlapania wodą osoby obsługującej. Zraszacz współpracuje z systemem szybkozłącza, dlatego jest łatwy w podłączeniu do węża ogrodowego.

Cechy i zalety:

  • Regulowany wydatek wody (0-maks.)
  • Maks. obszar nawadniania 320 m²
  • Regulowana szerokość spryskiwania
    • Nawadnianie w zależności od zapotrzebowania.
  • Przesłona chroniąca przed zamoczeniem
    • Wygodne ustawianie

Zastosowania:

  • Do nawadniania średnich i dużych ogrodów
  • Do nawadniania dużych ogrodów.

Dane techniczne

Ciężar (kg)0,8
Wymiary (dł. x szer. x wys.) (mm)546 / 160 / 88
(m)5 - 12
(m)6 - 16
(m)5 - 16
(m)6 - 20

Zraszacze

Spryskiwacze Kärcher – pełne użytecznych pomysłów. Idealne rozwiązanie do każdego ogrodu. Dzięki przesłonie chroniącej przed zamoczeniem można je dowolnie ustawiać bez zamoczenia. Wszystkie modele można podłączyć do węża ogrodowego i są kompatybilne z systemami dostępnymi na rynku.

Napisz opinię

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Porównaj