STIHL RT 6127 ZL Traktor ogrodowy
search
  • STIHL RT 6127 ZL Traktor ogrodowy

Traktor ogrodowy STIHL RT 6127 ZL

16 666,67 zł

Mocny traktor Stihl przeznaczony do dużych powierzchni

Ilość
Obecnie brak na stanie

  Darmowa dostawa

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 1000 zł przy płatności z góry.

  Szeroki wybór metod płatności.

Szybkie przelewy, blik, przy odbiorze, raty

  Fachowa pomoc

Zapraszamy do kontaktu, zawsze staramy się pomóc dobrać najlepsze rozwiązania dla klientów.

Traktor ogrodowy Stihl RT 6127 ZL

Traktor ogrodowy STIHL RT 6127 ZL, wyposażony w 2-cylindrowy silnik i gwarantujacy szerokość koszenia 125 cm, umożliwia efektywne i precyzyjne koszenie dużych trawników do 10000 m². Komfort jazdy oraz intuicyjne elementy obsługi zapewniają oszczędność czasu przy zmniejszenym wysiłku, nawet w trudnych warunkach. Traktor STIHL RT 6127 RT cechuje się dużą szerokością koszenia i zsynchronizowanym zespołem tnącym, co w połączeniu z prostą regulacją wysokości koszenia i ergonomicznym kokpitem gwarantuje równomierne cięcie i komfort użytkowania.

Obsługa STIHL RT 6127 jest niezwykle intuicyjna. Wszystkie ważne informacje są łatwo dostępne dzięki wyraźnemu, wysokokontrastowemu wyświetlaczowi LCD. Dla dodatkowej wygody, tempomat można aktywować jednym przyciskiem, co pozwala na automatyczną kontrolę prędkości. Z kokpitu na panelu obsługi można również swobodnie włączać i wyłączać noże tnące. System jednopedałowy napędu pozwala na płynną zmianę kierunku jazdy z przodu na tył.

Kosz na trawę o pojemności 350 litrów, wykonany z tworzywa sztucznego, jest łatwy do opróżnienia dzięki specjalnemu uchwytowi, co eliminuje konieczność schodzenia z fotela.

Wyposażenie seryjne - STIHL RT 6127 ZL:

Szerokie opony

Duże, szerokie opony chronią trawnik i zapewniają stabilność jazdy traktora ogrodowego STIHL. Opony nie powodują uszkodzenia trawy i prawie nie pozostawiają śladów. (Zdj. poglądowe)

Tempomat

Dla zwiększenia komfortu jazdy, tempomat w traktorze ogrodowym STIHL można łatwo aktywować, naciskając przycisk. Umożliwia automatyczną kontrolę prędkości i pozwala na bezwysiłkową kontynuację pracy. (Zdj. poglądowe)

Hak holowniczy

Zintegrowany hak holowniczy umożliwia łatwe mocowanie dodatkowego wyposażenia, takiego jak wielofunkcyjna przyczepa APU 300, którą można również używać jako taczki. (Zdj. poglądowe)

Wyświetlacz LCD

Wyraźny, wysokokontrastowy wyświetlacz LCD został zaprojektowany tak, aby pokazywać wszystkie ważne informacje dla kierowcy traktora STIHL RT 6127 ZL. Wyświetlacz pokazuje następujące informacje: roboczogodziny, napięcie akumulatora, status kosza na trawę, poziom napełnienia zbiornika paliwa, kontrola ciśnienia oleju, obecność operatora na fotelu, załączony zespół tnący, tempomat, programowanie, elektromagnetyczne sprzęgło noża, komunikaty o błędach. (Zdj. poglądowe)

Solidna rama

Wytrzymała konstrukcja ramy traktora ogrodowego STIHL zapewnia stabilność i komfort jazdy, a jego zwarta budowa doskonale radzi sobie również przy użyciu dodatkowego osprzętu, takiego jak zestaw do odśnieżania. (Zdj. poglądowe)

Regulacja wysokości koszenia

Dźwignia regulacji wysokości koszenia znajduje się bezpośrednio obok fotela kierowcy. Umożliwia płynne, indywidualne dostosowanie wysokości koszenia do aktualnych potrzeb w zakresie 1-8. (Zdj. poglądowe)

Zsynchronizowany zespół tnący

Dzięki zsynchronizowanemu obrotowi noży, rozmieszczonych co 90 stopni, uzyskano optymalne doprowadzenie trawy do kanału wrzutowego zachowując jednocześnie ładny i równomierny wygląd skoszonej trawy. (Zdj. poglądowe)

Komfortowy fotel

Możliwości regulacji wysokości pozycji komfortowego, amortyzowanego fotela przez osobę kierującą, bez potrzeby użycia narzędzi. W ten sposób możliwa jest indywidualna adaptacja fotela do preferencji kierowcy. (Zdj. poglądowe)

Nisko położony próg

Ułatwione wejście i zejście z traktora dzięki obniżonemu progowi wejścia na fotel kierowcy. Traktory ogrodowe STIHL wyróżniają się także dużą ilością miejsca na nogi. (Zdj. poglądowe)

System zbierania trawy

System zbierania trawy po obu stronach zespołu tnącego wychwytuje także trawę znajdującą się na krawędzi pasa koszenia i doprowadza ją do noży. Umożliwia to bardzo precyzyjne koszenie narożników i krawędzi o małej szerokości. (Zdj. poglądowe)

QuickStop Super (Q)

Dodatkowy hamulec zapewniający dodatkowe bezpieczeństwo. Piła łańcuchowa zatrzymuje się natychmiast nie tylko w przypadku odpowiednio mocnego odbicia lub uruchomienia osłony dłoni, lecz także w przypadku zwolnienia tylnego uchwytu pilarki. Ten jedyny w swoim rodzaju hamulec piły łańcuchowej zapewnia doskonałą ochronę we wszystkich pozycjach roboczych.

Jednopedałowy napęd kół

Ułatwiający manewrowanie traktorem ogrodowym STIHL jednopedałowy napęd kół. Umożliwia wygodną zmianę kierunku jazdy w przód i w tył za pomocą dźwigni ręcznej. Precyzyjną regulację prędkości ułatwia bardzo czuły na nacisk pedał. Oddzielny pedał hamulca zapewnia natychmiastowe zatrzymanie. (Zdj. poglądowe)

Elektromagnetyczne sprzęgło noża (EBC)

Możliwość swobodnego włączania i wyłączania noży zespołu tnącego na panelu obsługi w kokpicie dzięki elektromagnetycznemu sprzęgłu noża. (Zdj. poglądowe)

Wyposażenie opcjonalne

STIHL Smart Connector

STIHL connected to system oparty na chmurze składający się ze STIHL Smart Connectora i oprogramowania, takiego jak aplikacja STIHL connected i portal STIHL connected. Chmura STIHL Cloud jest internetowym centrum danych umożliwiającym dostęp do danych. Dane urządzenia przechowywane w chmurze STIHL dostępne są poprzez aplikację STIHL connected i portal STIHL connected.

AAH 300 - Pokrowiec do T5 i T6

Pokrowiec służy do optymalnego przechowywania traktora ogrodowego. Zapewnia ochronę przed warunkami atmosferycznymi i kurzem. Odpowiedni do traktorów ogrodowych z serii T5 i T6.

ADF 500 - Deflektor

Wyrzut tylny umożliwia szybkie koszenie dużych terenów bez opróżniania kosza na trawę, dzięki równomiernemu wyrzutowi skoszonego materiału. Deflektor ADF 500 stanowi wyposażenie opcjonalne dla traktora ogrodowego serii T5 i T6.

ACB 010 - Prostownik do akumulatora

Prostownik do ładowania konserwacyjnego akumulatorów we wszystkich traktorach ogrodowych.

ADL 012 - Ładowarka diagnostyczna

Ładowarka z systemem diagnostyki zaprojektowana do diagnostyki i regeneracji akumulatorów 12 V traktorów ogrodowych. Ładowarka diagnostyczna pozwala maksymalnie przedłużyć żywotność akumulatora Twojego traktora ogrodowego.

AMK 127 - Zestaw do mulczowania 110 + 125 cm

Zestaw do mulczowania odpowiedni do szerokości cięcia 110 cm i 125 cm pozwala na przycinanie trawy na tak drobne cząsteczki, że są równomiernie wprowadzane do murawy, dzięki czemu cenne dla gleby składniki odżywcze wracają do niej i służą jako naturalny nawóz i warstwa utrzymująca wilgoć. Dzięki takiemu działaniu jakość trawnika poprawia się, a także w ten sposób wyeliminowana zostaje konieczność utylizacji skoszonej trawy. Do wybranych modeli serii T5 i wszystkich serii T6.

ASK 020 - Łańcuchy przeciwpoślizgowe 20“

Łańcuchy przeciwpoślizgowe, odpowiednie do 20-calowych opon, zapewniają bezpieczną jazdę po pokrytych śniegiem nawierzchniach. Do modeli RT 6127 ZL i nie tylko.

ASP 125 - Zestaw do odśnieżania szer. 125cm

Zestaw do odśnieżania o szerokości 100 cm pozwala na czerpanie korzyści z traktora ogrodowego nawet zimą. Wygodna regulacja w pionie i poziomie z fotela kierowcy. Odpowiedni do wszystkich traktorów ogrodowych serii T4 (oprócz RT 4082), T5 i T6.

AGW 098 - Walec ogrodowy

Walec ogrodowy o szerokości 98 cm jest idealnym pomocnikiem w utrzymywaniu zdrowego trawnika. Za jego pomocą zagęszczasz i wyrównujesz powierzchnię gleby, zachowując w ten sposób nienaruszoną murawę w trakcie koszenia.

Dane techniczne RT 6127 ZL

Dane techniczneWartość
Typ silnikaEVC 8.000 (Loncin)
Szer. kosz. cm125
Wys. kosz. mm30-110
Pojemność kosza na trawę l350
Pojemność skokowa cm³764
Moc znamionowa15,6 kW / 21,2 KM
Prędkość obrotowa U/min3.000
Pojemność zbiornika paliwa l9
Długość urządzenia z koszem na trawę cm260
Wysokość urządzenia z fotelem cm118
Skrzynia biegówhydrostatyczna
Niepewnośc pomiarowa KpA [dB(A)] dB(A)2
Promień skrętu m0,65
pojemność miski olejowej1,8 L

Zastrzega się prawo do zmian technicznych, specyfikacji, wyposażenia standardowego i dodatkowego oraz zmian cen.

Uwagi dotyczące wysyłki: Przy zamówieniach wysyłkowych traktor przychodzi do samodzielnego złożenia, wraz z instrukcją w języku polskim. W przypadku odbioru osobistego urządzenie będzie złożone i przygotowane do pracy - poinformujemy telefoniczne o terminie odbioru złożonego traktora.

Traktory ogrodowe STIHL

Traktory ogrodowe STIHL umożliwiają szybkie i komfortowe koszenie także dużych trawników. Mają znakomitą wydajność koszenia dzięki znacznej szerokości koszenia. Oszczędzają czas i siły użytkownika.Zapewniają dużą wygodę jazdy oraz łatwość manewrowania. Intuicyjne przełączanie pomiędzy biegiem do przodu i biegiem wstecznym i kosz na trawę opróżniany za pomocą dźwigni, to dwa atuty, które w znacznym stopniu ułatwiają koszenie dużych terenów.

6170 200 0030

Opis

Obszar koszenia m2
10000
Szerokość koszenia cm
125
Moc silnika KM
21,2

Specyficzne kody

ean13
886661590421
Nowy

Zobacz także