Nożyce do żywopłotów Stihl

Subcategories

 • Spalinowe nożyce do żywopłotów
  Wydajne nożyce do żywopłotów STIHL stanowią doskonałą pomoc podczas pracy na dużych terenach i przy pielęgnacji parków i zieleni. Jako urządzenia bezprzewodowe gwarantują nieograniczoną swobodę ruchu a dzięki dużej rezerwie mocy nadają się doskonale do przycinania szczególnie szerokich i zdrewniałych żywopłotów. Przystawkę nożyc do żywopłotów STIHL HS 246 można szybko zamontować na pilarce STIHL MS 260.
 • Elektryczne nożyce do żywopłotów
  Nożyce do żywopłotów z silnikiem elektrycznym STIHL cechuje dokładne cięcie optymalna geometria noży i spokojna cicha praca silnika. Lekkie modele STIHL HSE 41 i HSE 51 przeznaczone są do formowania cienkich krzewów i cięcia pędów. Mocny model STIHL HSE 81 przeznaczony jest do cięcia twardych żywopłotów.
 • Akumulatorowe nożyce do żywopłotów
  <p>Nowoczesne akumulatorowe nożyce do żywopłotów STIHL umożliwiają cichą i komfortową pracę podczas pielęgnacji żywopłotów. Oba urządzenia STIHL HSA 65 i HSA 85 doskonale nadają się do profesjonalnych zastosowań, charakteryzują się łatwą obsługą i gwarantują ok. 45-minutową pracę bez utraty mocy.</p>
 • Spalinowe nożyce do żywopłotu na wysięgniku
  <p>Optymalne nożyce do żywopłotów z przyjaznym dla środowiska silnikiem 4-MIX® i wychylną listwą tnącą z regulacją w zakresie 135°. Do przycinania wysokich i szerokich żywopłotów w niewielkiej odległości od podłoża bez konieczności stosowania rusztowań i platform. Długość całkowita 248 m.</p>
 • Elektryczne nożyce do żywopłotów na...
  <p>Mocne (600W) elektryczne nożyce do żywopłotów na wysięgniku wersja wydłużona ze stopniową regulacją listwy tnącej w zakresie 125°. Wygodne przycinanie wysokich i szerokich żywopłotów z poziomu ziemi. Doskonałe do pracy bezpośrednio przy żywopłocie lub z pewnej odległości np. ponad grządkami lub innymi przeszkodami. Odpowiednie również do poziomego przycinania niskiej roślinności wysokiej trawy i trzciny.</p>
 • Akumulatorowe nożyce do żywopłotów na...
  Do pielęgnacji wysokich i szerokich żywopłotów. Idealnie sprawdzą się w terenach wymagających zachowania ciszy.
 • Akcesoria do nożyc Stihl

Aktywne filtry

-----------

Nożyce do żywopłotów Stihl

Nożyce do żywopłotów STIHL to skuteczne narzędzie, wykorzystywane podczas przycinania krzewów, kwiatów, czy pędów drzew. Piła do żywopłotu STIHL cechuje się niezawodnością, wytrzymałością, a także wysoką jakością wykonania, dzięki czemu stanowi uniwersalne narzędzie do pielęgnowania terenów zielonych. Nożyce STIHL dzielą się na różne podkategorie - w zależności od funkcji i zastosowania można zaopatrzyć się m.in. w profesjonalne akumulatorowe nożyce do żywopłotów, które dobrze sprawdzą się w pielęgnacji niewielkich, przydomowych ogrodów.

Piła do żywopłotu STIHL - jaki model wybrać?

Sprawdzone i niezawodne nożyce do żywopłotów STIHL można dostosować do potrzeb każdego z klientów. O wyborze odpowiedniego modelu decyduje nie tylko podstawowe zastosowanie sprzętu, ale również rodzaj i kondycja żywopłotu. Oprócz tego nożyce STIHL powinno dostosować się pod względem mocy urządzenia, długości ostrza, a także kształtu, czy materiału, z którego został wykonany. Istotna jest również waga sprzętu - piła do żywopłotu STIHL gwarantuje lekkość i poręczność w trakcie pracy, co znacznie zwiększa swobodę i komfort wykonywanych ruchów.

Nożyce STIHL - sprawdzony wybór do żywopłotów

Nożyce do żywopłotów STIHL zapewniają wygodę w trakcie pracy. Gwarantują nieograniczoną swobodę ruchów i wyposażone są w silniki o dużej mocy. Umożliwiają pielęgnację nawet szerokich i zdrewniałych żywopłotów, dzięki czemu doskonale poradzą sobie z każdym zadaniem. Spalinowe nożyce do żywopłotów STIHL idealnie nadają się do zastosowania na dużych terenach oraz do pielęgnacji parków i krajobrazu. Z kolei elektryczne nożyce do żywopłotów przeznaczone są do pielęgnacji przydomowych żywopłotów.