Ambrogio

Subcategories

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Wybierz markę

Ambrogio

Kosiarki automatyczne Ambrogio. Roboty Ambrogio pomagają na co dzień opiekować się każdym rodzajem ogrodu: zaczynając od niewielkich i prostych, aż po duże, rozległe i złożone ogrody. Ambrogio z łatwością radzą sobie z najtrudniejszymi pochyłościami, aż do 55% dla modelu L85 Elite. Noże ze stali nierdzewnej zapewniają precyzyjne koszenie każdego typu trawy.

Roboty Ambrogio są ciche i ekologiczne, z prostą i intuicyjną obsługą. Funkcja mulczowania pozwala utrzymać zdrową i soczystą zieleń trawnika, przy mniejszym zużyciu nawozu. Bez potrzeby wyrzucania skoszonej trawy.

 

Zobacz więcej informacji o naszym Centrum Ambrogio Wrocław

 

Kosiarki Ambrogio nie muszą pracować w powtarzających się cyklach przez cały dzień i noc. Pojemne baterie i odpowiednie programowanie, pozwalają Ambrogio odpoczywać całą noc i część dnia (albo odwrotnie, zgodnie z życzeniem właściciela). Ambrogio mogą pracować w każdej sytuacji i w każdych warunkach pogodowych. Czujnik deszczu, który można wyłączyć, pozwala na powrót do stacji na wypadek deszczu, tym samym dbając o jakość koszonej trawy.