Filtruj według

Cena

Cena

  • 2 829,00 zł - 408 360,00 zł

Kategorie

Kategorie

Zamiatarki Karcher Professional

Subcategories

....
  • Zamiatarki ręczne
    <p>Ergonomiczne i łatwe w obsłudze <b>zamiatarki ręczne </b>są przeznaczone do <b>szybkiego i wygodnego zamiatania</b> ścieżek dziedzińców magazynów czy warsztatów. Już nigdy więcej nie będziesz musiał używać miotły! W naszej ofercie dostępne są zarówno <b>małe zamiatarki zasilane bateryjne</b> jak i <b>zamiatarki mechaniczne</b> oraz modele <b>z trakcją jezdną</b> zasilane spalinowo. Dzięki temu sprawdzą się w każdym domu oraz do <b>użytku profesjonalnego</b> - w tym do sprzątania przestrzeni publicznych jak chodniki lub alejki.</p> <p></p> <p><b>Zamiatarka ręczna <a href="https://centrum-centrum.pl/6-karcher">Karcher</a></b> to idealne rozwiązania również dla osób, które cierpią z powodu bólu pleców lub innych schorzeń. Dzięki tym urządzeniom z łatwością wyczyścisz wszelkiego rodzaju powierzchnie <b>bez schylania się</b>. Zamiatarka ręczna Karcher z powodzeniem poradzi sobie z usunięciem <b>liści, żwiru, piasku oraz innych drobnych elementów</b>. Ponadto urządzenia te posiadają <b>regulowany uchwyt</b>, który można dostosować do własnych potrzeb i przechowywać nawet w niewielkich pomieszczeniach.</p> <h2>ZAMIATARKA RĘCZNA KARCHER - idealna do profesjonalnego czyszczenia</h2> <p><b>Zamiatarka ręczna Karcher</b> pozwala docierać do <b>trudno dostępnych miejsc</b> dzięki praktycznym <b>szczotkom bocznym</b>. Ich długie włosie pozwala na dokładne sprzątanie powierzchni o nieregularnych kształtach oraz wydobywania brudu z niewielkich szczelin. Komfort użytkowania dodatkowo podnosi <b>praktyczny zbiornik</b>, który w umożliwia szybkie i proste opróżnianie zanieczyszczeń. Zamiatarka ręczna Karcher to uniwersalne narzędzie na każdą powierzchnię!</p> <p></p> <p></p> <p><b>Szukasz innych urządzeń do utrzymywania czystości?</b> W ofercie sklepu Centrum znajdziesz również wiele innych produktów z linii Karcher Professional jak wydajne <a href="https://centrum-centrum.pl/6001-myjki-wysokocisnieniowe-karcher">myjki wysokociśnieniowe Karcher</a> oraz urządzenia stosujące <a href="https://centrum-centrum.pl/6013-czyszczenie-suchym-lodem">czyszczenie suchym lodem</a>. Polecamy także wysokiej jakości <a href="https://centrum-centrum.pl/6140-srodki-czyszczace-i-pielegnacyjne">środki czyszczące i pielęgnacyjne</a> Karcher.</p> <p></p>
  • Zamiatarki z fotelem dla operatora
    Wygodna alternatywa w stosunku do zamiatarek prowadzonych ręcznie. Przeznaczone do czyszczenia średnich i dużych powierzchni wewnątrz lub na zewnątrz obiektów. Dostępne są w wielu wersjach w zależności od indywidualnych wymagań.
  • Zamiatarki przemysłowe
    Mocne maszyny o pojemnych zbiornikach przeznaczone do zastosowań przemysłowych. Skutecznie zbierają różne rodzaje brudu – od drobnego pyłu po gruby gruz. Z hydraulicznym napędem i systemem zamiatania. Posiadają płaskie flitry faliste wyposażone w skrobaki służące ich oczyszczaniu co zapewnia bezpyłowe zamiatanie.

Aktywne filtry

-----------

Zamiatarki Karcher Professional

Wysoka skuteczność zamiatania. Zamiatarki firmy Kärcher począwszy od zamiatarek prowadzonych ręcznie a skończywszy na zamiatarkach przemysłowych spełniają najnowsze standardy techniczne. Praktyczne detale oraz sprawne funkcjonowanie układu zamiatania i odsysania pozwalają na elastyczne stosowanie maszyn do czyszczenia posadzek zarówno w obiektach jak i poza nimi.