Piły łańcuchowe Stihl

Aktywne filtry

O wysoką jakość prac, przeprowadzanych przy obróbce drewna, zadbała marka STIHL - piły łańcuchowe producenta spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. W dostępnej ofercie można znaleźć różne pilarki STIHL w tym m.in. profesjonalne pilarki akumulatorowe, a także niezawodne pilarki elektryczne, które ułatwią przebieg prac i zwiększą komfort użytkowników sprzętu. Oprócz tego, w widocznych kategoriach, można znaleźć piły łańcuchowe STIHL, dedykowane profesjonalistom jak pilarki carvingowe, czy pilarki dla arborystów. Widoczne na stronie modele charakteryzują się trwałością i wysoką jakością wykonania, dzięki czemu posłużą przez wiele lat, a przy tym zapewnią maksymalną wygodę przy pracy.

Piły łańcuchowe STIHL - szeroki wybór dostępnych rodzajów

Wśród dostępnych na stronie produktów można znaleźć różne modele pilarek o uniwersalnym i sprawdzonym zastosowaniu. Dlatego też wybierając piły łańcuchowe STIHL dobrze będzie zastanowić się nad podstawowym przeznaczeniem sprzętu, a także wyposażeniu ich w dodatkowe funkcje. Decydując się na oferowane pilarki STIHL dobrze jest zwrócić uwagę na szerokość prowadnicy, moc urządzenia, a także sposób jego zasilania.

Pilarki łańcuchowe STIHL - co je wyróżnia?

Od 90 lat pilarki Stihl ustanawiają wysokie standardy w produkcji tego rodzaju sprzętu. Innowacyjne rozwiązania techniczne, ergonomiczna konstrukcja urządzeń i wzorcowa jakość uczyniły piły łańcuchowe STIHL najczęściej kupowaną marką pilarek na świecie.Do każdego zastosowania STIHL oferuje odpowiednią pilarkę: od kompaktowej pilarki do zastosowań okazjonalnych, aż po bardzo mocną pilarkę do cięcia twardego drewna o mocy 64 kW / 87 KM.

Sprawdź również dostępne na stronie pozostałe produkty producenta w tym przede wszystkim: kosy mechaniczne Stihlnożyce do żywopłotów, czy glebogryzarki Stihl.