Robot koszący Stihl IMOW® 5 EVO
search
 • Robot koszący Stihl IMOW® 5 EVO
 • Robot koszący Stihl IMOW® 5 EVO
 • Robot koszący Stihl IMOW® 5 EVO
 • Robot koszący Stihl IMOW® 5 EVO
 • Robot koszący Stihl IMOW® 5 EVO
 • Robot koszący Stihl IMOW® 5 EVO
 • Robot koszący Stihl IMOW® 5 EVO

Robot koszący Stihl IMOW® 5 EVO

7 560,98 zł

Inteligentny robot koszący do ogrodów o powierzchni do 1500 m2.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  Darmowa dostawa

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 1000 zł przy płatności z góry.

  Szeroki wybór metod płatności.

Szybkie przelewy, blik, przy odbiorze, raty

  Fachowa pomoc

Zapraszamy do kontaktu, zawsze staramy się pomóc dobrać najlepsze rozwiązania dla klientów.

Link do produktu na stronie producenta

IMOW® 5 EVO: SAMODZIELNE, W PEŁNI AUTOMATYCZNE KOSZENIE ŚREDNICH TRAWNIKÓW DO 1.500 M2

Robot koszący iMOW® EVO to nowoczesne urządzenie do pielęgnacji trawnika, które łączy atrakcyjny design z zaawansowanymi funkcjami. W porównaniu do poprzednich modeli iMOW® 5, 6 i 7, oferuje więcej możliwości sterowania za pomocą aplikacji mobilnej przez sieć komórkową oraz dodatkowy wyświetlacz LED do pokazywania stanu pracy. Dzięki większej szybkości do 0,5 m/s, robot koszący iMOW® EVO skraca czas koszenia i daje ci więcej swobody w korzystaniu z ogrodu. Robot koszący iMOW® EVO radzi sobie z nachyleniami do 45%, które można podnieść do 55% dzięki opcjonalnemu zestawowi terenowemu iMOW® 10. To sprawia, że robot koszący iMOW® EVO jest bardziej mobilny na nierównym terenie.

System DISC-CUT

ORTYMALNE REZULTATY KOSZENIA. 3 swobodnie poruszające się, wyjątkowo ostre ostrza zapewniają czyste cięcie trawnika dzięki dużej prędkości obrotowej. Ponieważ kierunek obrotu jest regularnie zmieniany, ostrza są bardzo trwałe.

Elektryczna regulacja wysokości noży

WYGODNIE PRZEZ AKPLIKACJĘ. Wysokość koszenia robota koszącego można regulować bezpośrednio za pomocą aplikacji.

Beznarzędziowa wymiana ostrzy

SZYBKA I ŁATWA WYMIANA. Ponieważ do wymiany ostrzy nie są potrzebne żadne narzędzia, możesz szybko i łatwo wyposażyć swojego robota koszącego iMOW® w nowe ostrza. Aby zapewnić równomierne cięcie, zaleca się zawsze wymieniać wszystkie trzy noże na raz.

Prosty system obsługi

Wyjątkowo intuicyjna obsługa w kilku miejscach. Panel sterowania, składający się z przycisków i tylnego paska LED, oferuje wszystkie ważne funkcje sterujące kosiarką. Przedni pasek LED informuje o stanie urządzenia, a dzięki światłom do jazdy dziennej zapewnia lepszą widoczność robota. Modele EVO posiadają dodatkowo matrycę LED, która dodatkowo upraszcza obsługę przy różnych trybach świetlnych. Roboty koszący posiada także funkcję głosową, która informuje użytkownika np. o bieżącym zadaniu i pozostałym czasie koszenia.

Komunikacja

OPTYMALNE STEROWANIE. Dzięki łączności masz możliwość sterowania robotem koszącym za pośrednictwem aplikacji i sieci WLAN lub Bluetooth®. W przypadku modeli EVO można także połączyć aplikację z kosiarką za pośrednictwem komunikacji mobilnej.

Aplikacja MY IMOW APP

INTERAKTYWNE I ZDALNE KOSZENIE TRAWNIKA. Jeśli chcesz kontrolować, co robi robot koszący lub jak planowane są jego zadania, możesz skorzystać z aplikacji MY iMOW®, aby uzyskać dostęp do swojej kosiarki z dowolnego miejsca. Stwórz na przykład interaktywny plan koszenia, wyświetl aktualną lokalizację swojego urządzenia lub ustaw strefy koszenia. W aplikacji możesz także wprowadzić inne ustawienia, takie jak wysokość koszenia.

Zarządzania strefą

PRECYZYJNA PRACA. Jeśli Twój ogród ma skomplikowane obszary, takie jak nieregularne kształty, przeszkody znajdujące się blisko siebie itp., możesz uprościć przetwarzanie danych przez robota iMOW®, definiując punkty początkowe i żądane strefy. Dzięki temu praca jest wydajniejsza i szybsza.

Funkcja Alarmu

ROZSZERZONA OCHRONA. Jeśli robot zostanie podniesiony lub nachylenie bądź ruch urządzenia zmieni się w nietypowy sposób (wykrywanie przenoszenia), włączy się akustyczny sygnał alarmowy. Wyłącza się automatycznie po ponownym odłożeniu robota. Robot automatycznie blokuje także swoje funkcje sterujące, jeśli zostanie usunięty z obszaru domu.

Czujnik deszczu

KOSZENIE ZALEŻNIE OD POGODY. Dzięki czujnikowi deszczu robot koszący iMOW® w zależności od pogody może zdecydować, czy kosić, czy nie. Możesz dostosować sposób, w jaki kosiarka reaguje na deszcz

Prosta aktualizacja oprogramowania

ŁATWY UPDATE. Możesz samodzielnie zaktualizować oprogramowanie robota koszącego dzięki usłudze Over-The-Air Update (OTA). Oczywiście nadal istnieje możliwość wykonania aktualizacji u Dealera STIHL.

IMOW 5 EVO dane techniczne

Maks. powierzchnia koszenia 1500 m²
Maks. nachylenie 45 %
Maks. nachylenie z zestawem do pracy na pochyłościach 55 %
Szerokość cięcia 28 cm
Min. wysokość cięcia 20 mm
Maks. wysokość cięcia 60 mm
Technologia ogniw akumulatora litowo-jonowy
Masa 15 [kg]
Poziom ciśnienia akustycznego 48 dB(A)
Maks. czas koszenia na 80% naładowania akumulatora 55 min
Maks. czas koszenia na 100% naładowania akumulatora 65 min
Czas szybkiego ładowania do 80% 50 min
Poziom mocy akustycznej 61 dB(A)
Linki prowadzące 3 PC
System akumulatorowy AAI
Łączność Bluetooth, WLAN, Mobilfunk

Wyposażenie

 • Robot koszący iMOW®
 • Stację dokującą
 • 6 noży zapasowych
 • Przymiar iMOW®

Zastrzega się prawo do zmian technicznych, specyfikacji, wyposażenia standardowego i dodatkowego oraz zmian cen.

Roboty koszące STIHL iMow

Roboty koszące iMow są najlepszym sposobem na uzyskanie doskonałego trawnika. Pielęgnują one automatycznie, szybko i w sposób ciągły trawniki o mniejszej, średniej i większej powierzchni. Zapewniają w pełni automatyczne koszenie trawnika, łatwą i intuicyjną obsługę – także za pomocą aplikacji. To bardzo komfortowy i cichy sposób na stale, tak samo piękny i zadbany trawnik

IA01 011 1416
2 Przedmioty

Specyficzne kody

ean13
886661677764
Nowy
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.