Filtruj według

Cena

Cena

  • 10,00 zł - 408 360,00 zł

Akumulator w zestawie

Akumulator w zestawie

Platforma bateryjna

Platforma bateryjna

Kärcher

Subcategories

  • Home & Garden
    <p>W dzisiejszych czasach na rynku istnieje mnóstwo podobnych produktów niewyróżniających się na tle innych. My postawiliśmy na innowacyjność i dzięki temu zdecydowanie wyróżniamy się na tle konkurencji nie tylko wizualnie, ale i jakościowo. Urządzenia domowe Kärcher są stuprocentowo skuteczne, komfortowe w obsłudze i prawdziwie niezawodne!</p>
  • Kärcher Professional
    <p>Jako największy na świecie producent urządzeń czyszczących, rozumiemy, że nasi profesjonalni klienci, gdziekolwiek na Ziemi się znajdują, codziennie stają przed unikalnymi wyzwaniami związanymi z czyszczeniem. Zdajemy sobie także sprawę, że choć czyszczenie stanowi konieczność, często brakuje na nie czasu. Z tych właśnie powodów gama oferowanych przez nas profesjonalnych urządzeń, akcesoriów i środków czyszczących została zaprojektowana przy aktywnym współudziale naszych klientów, tak by spełnić ich liczne oczekiwania. Bez względu na rodzaj prowadzonej działalności czy jej lokalizację, produkty Kärcher zapewniają doskonałą wydajność czyszczenia, oszczędność czasu i zasobów, oraz są intuicyjne w obsłudze: pozwalając biznesowi koncentrować się wyłącznie na tym, co dla niego najbardziej istotne.</p>
  • Akcesoria Kärcher
    <p>Akcesoria do produktów firmy Kärcher</p>

Jest 924 produktów.

Pokazano 1-20 z 924 pozycji

Aktywne filtry

-----------

Kärcher

Firma Karcher, a właściwie Alfred Karcher GmbH, to przedsiębiorstwo działające na skalę globalną, obecnie posiada przedstawicielstwa na każdym kontynencie świata. Wieloletnia działalność, ciągły rozwój i poszerzanie asortymentu sprawiły, że obecnie Karcher jest prawdopodobnie najlepiej rozpoznawalną marką z branży urządzeń do utrzymania czystości. Marka przede wszystkim słynie z autorskich technologi czyszczenia różnego rodzaju nawierzchni, strumieniem wody pod wysokim ciśnieniem.

Sprzęt idealny dla każdego

Nie będzie przesady w stwierdzeniu, że z asortymentu oferowanego przez firmę Karcher praktycznie każdy wybierze dla siebie coś, co jest mu potrzebne. Bez względu czy jest to profesjonalna firma zajmująca się utrzymaniem czystości, czy osoba prywatna, sprzęt Karcher każdemu oferuje doskonałej jakości sprzęt, dostosowany do potrzeb oraz możliwości finansowych.

Mycie pod ciśnieniem

Flagowym produktem firmy Karcher są myjki wysokociśnieniowe. Najwyższe modele dorównują mocą oraz funkcjonalnością, przemysłowym myjniom ciśnieniowym, a dzięki swoim stosunkowo niewielkim gabarytom, sprawiają, że w domowym zaciszu, można zapewnić sobie najwyższej jakości usługi. Myjki wysokociśnieniowe, stosowane są do mycia samochodów, posadzek przemysłowych, kostki brukowej, czy elewacji budynków.

Utrzymanie porządku w domu i na zewnątrz

Produktem, który świetnie sprawdza się zarówno w warunkach domowych, jak i przemysłowych są odkurzacze uniwersalne, które mogą być stosowane do usuwania różnego rodzaju zanieczyszczeń w tym opiłków, gruzu, wody czy oleju. Odkurzaczy można używać zarówno z mocnym, papierowym workiem zabezpieczającym przed wydobyciem się zanieczyszczeń na zewnątrz, jak również bez worka, w przypadku konieczności wciągnięcia cieczy.

W jesiennych porządkach świetnie sprawdzi się zamiatarka domowa, która pomoże pozbyć się suchych liści i innych zanieczyszczeń z podwórka. W domowych porządkach świetnie sprawdzają się parownice Karcher, myjki do okien, oraz odkurzacze i żelazka parowe.
Parownice doskonale sprawdzają się do czyszczenia fug, tłustych plam, zakamarków, do których ciężko dotrzeć tradycyjnymi sprzętami. Ponadto akcesoria do parownic umożliwiają mycie okien, podłóg czy grzejników.
Myjka do okien ze specjalnym detergentem firmy Karcher zapewni szybką czystość i przejrzystość, bez konieczności długotrwałego polerowania. Natomiast odkurzacze parowe, świetnie sprawdzą się szczególnie dla osób z alergią. Żelazka parowe już od dawna cieszą się dobrą sławą, gorące uderzenie pary szybko radzi sobie nawet z trwałymi zagnieceniami.

Karcher — firma z misją

Karcher to nie tylko firma produkująca urządzenia do czyszczenia. Karcher to przykład firmy z misją, która bardzo intensywnie się rozwija, rocznie wypuszcza nawet 100 nowych modeli urządzeń, dzięki czemu Klienci mogą mieć pewność, że technolodzy wciąż pracują nad tym, aby unowocześniać sprzęty, oferować produkty najwyższej klasy. Firma Karcher aktywnie działa na rzecz ochrony środowiska, angażuje się w akcje charytatywne, społeczne i kulturalne na całym świecie. Stawią ją to w bardzo pozytywnym świetle i pokazuje, że produkcja sprzętów do utrzymania czystości niesie za sobą większą misję, którą Karcher ambitnie wypełnia.