Filtruj według

Obszar koszenia m2

Obszar koszenia m2

Marka

Marka

Waga

Waga

  • 0 kg - 250 kg

Kärcher

Aktywne filtry

Karcher to niekwestionowany lider na skalę światową w branży urządzeń do utrzymania czystości. Firma ta, założona pod nazwą Alfred Karcher GmbH, oferuje obecnie produkty na każdym kontynencie - sklep Karcher można znaleźć w aż 80 krajach. Dekady doświadczenia, autorskie technologie czyszczenia i szeroki asortyment sprawiają, że urządzenia te są cenione przez klientów na całym świecie.

Teraz te innowacyjne urządzenia Karcher dostępne są również w naszym sklepie internetowym! A jeśli posiadasz sprzęt, który wymaga naprawy, działamy również jako autoryzowany serwis Karcher - gwarantujemy kompleksową obsługę.

Sklep internetowy Karcher - sprzęt idealny dla każdego

Sprzęt stworzony do zadań specjalnych - tak można opisać produkty marki Karcher. W ofercie sklepu internetowego Centrum udostępniona została szeroka oferta urządzeń czyszczących. Dzięki temu odpowiadamy na potrzeby każdego klienta - zarówno profesjonalnych firm sprzątających, jak i osób dbających o porządek w swoim domu. Rozwiązania Karcher dostępne są dla wszystkich, niezależnie od wymagań i możliwości finansowych.

Mycie pod ciśnieniem

Flagowym produktem firmy są myjki wysokociśnieniowe Karcher. Najbardziej zaawansowane modele w naszym sklepie dorównują mocą oraz funkcjonalnością przemysłowym myjniom ciśnieniowym. Jednocześnie dzięki ich stosunkowo niewielkim gabarytom można zapewnić sobie najwyższej jakości usługi również w domowym zaciszu. Myjki wysokociśnieniowe stosowane są do mycia samochodów, posadzek przemysłowych, kostki brukowej czy elewacji budynków - to niezwykle wszechstronne urządzenia.

Utrzymanie porządku w domu i na zewnątrz

W ofercie sklepu internetowego Karcher Centrum znajdują się również niezawodne odkurzacze uniwersalne. To urządzenia, które świetnie sprawdzą się zarówno w warunkach domowych, jak i przemysłowych. Mogą być stosowane do usuwania różnego rodzaju zanieczyszczeń - w tym opiłków, gruzu, wody czy oleju. Odkurzacze uniwersalne Karcher można używać zarówno z mocnym, papierowym workiem zabezpieczającym przed wydobyciem się zanieczyszczeń na zewnątrz, jak również bez worka, np. w przypadku konieczności wciągnięcia cieczy.

Porządkujesz ogród przed zimą? W tym zadaniu świetnie sprawdzi się zamiatarka ręczna Karcher, która pomoże pozbyć się suchych liści i innych zanieczyszczeń z podwórka. W domowych porządkach świetnie sprawdzają się także parownice, myjki do okien oraz odkurzacze i żelazka parowe.

Parownice Karcher doskonale sprawdzają się do czyszczenia fug, tłustych plam, zakamarków i wszędzie tam, gdzie ciężko dotrzeć tradycyjnymi sprzętami. Ponadto akcesoria do parownic umożliwiają mycie okien, podłóg czy grzejników.

Myjka do okien Karcher ze specjalnym detergentem tej firmy zapewni szybką czystość i przejrzystość, bez konieczności długotrwałego polerowania. Natomiast jeśli zależy ci na sprzątaniu bez detergentów, z pomocą przyjdą odkurzacze parowe Karcher - świetnie sprawdzą się szczególnie dla osób z alergią. Z kolei o piękny wygląd twoich ubrań zadbają żelazka parowe, które już od dawna cieszą się dobrą sławą - ich gorące uderzenie pary szybko radzi sobie nawet z trwałymi zagnieceniami.

Sklep Karcher online — skorzystaj z naszej oferty już teraz!

Jak można zauważyć, w naszej ofercie internetowej znajdą Państwo szeroką ofertę produktów w atrakcyjnych cenach, które można wykorzystać do różnorodnych zastosowań. Nasz sklep należy do renomowanych salonów Karcher Center, co jest dla nas niezwykłym wyróżnieniem. Posiadamy długoletnie doświadczenie w branży i z chęcią pomożemy w doborze urządzeń spełniających wszystkie wymagania. W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z zespołem naszego sklepu Karcher - zapewniamy profesjonalne doradztwo!