Kosy akumulatorowe

Aktywne filtry

Nowe kosy akumulatorowe Sithl doskonale nadają się do prac na terenach wymagających zachowania ciszy - wokół domu i w ogrodzie oraz w parkach i na terenach komunalnych. Pozwalają one na dotarcie wszędzie tam, gdzie ukształtowanie terenu nie pozwala na wykorzystanie tradycyjnych kosiarek STIHL. Lekka i ergonomiczna budowa oraz optymalna moc silnika sprawia, że podkaszarki akumulatorowe Stihl będą idealnym rozwiązaniem zarówno dla profesjonalistów, jak i domowych użytkowników.

Jednostkę napędową stanowi opracowany w firmie STIHL sterowany elektronicznie silnik elektryczny (EC). Charakteryzuje on się wysoką wydajnością i niemalże całkowitym brakiem mechanicznego zużycia. Dzięki temu urządzenie, jakim jest podkaszarka akumulatorowa Stihl umożliwia koszenie przez wiele godzin bez przerwy. Ponadto, urządzenia te nie emitują spalin, dlatego kosy akumulatorowe Stihl to gwarancja dbałości o planetę.

KOSA AKUMULATOROWA SITHL - sprawdzony sprzęt dla każdego

W serwisie autoryzowanego dealera Centrum znajdziecie podkaszarki akumulatorowe Stihl o różnorodnej wydajności silników w przystępnych cenach. Dzięki temu możliwy jest zakup urządzenia dopasowanego do indywidualnych potrzeb. W zależności od specyfikacji, kosa akumulatorowa Stihl sprawdzi się idealnie zarówno podczas przycinania trawy jak i usuwania twardych zarośli.

W naszej ofercie znajdziesz również wiele innych urządzeń cenionych producentów - szczególnie zachęcamy do sprawdzenia dostępnych pił łańcuchowych Stihl, wertykulatorów Stihl oraz glebogryzarek Stihl. Sprawdź je już teraz!