Informujemy, że nasze Centrum jest otwarte. Pracujemy zgodnie z wytycznymi dotyczącymi bezpieczeństwa. Jednocześnie mogą Państwo zamówić zakupiony u nas sprzęt pod Państwa drzwi w sposób bezpieczny i nie stwarzający ryzyka zarażeniem Covid-19. Oferujemy również możliwość przeszkolenia Państwa w temacie używania sprzętu pod Państwa domem, zachowując wszelkie środki bezpieczeństwa.
Menu

Filtrowanie

Włączone filtry:

  Promocje

  Kärcher Rain System™ W kategorii jest 15 produktów

  • 0 Recenzje

   Do ochrony Kärcher Rain System? przed zanieczyszczeniami z wody. Zawiera adapter na kran G3/4 i złącze do węży Kärcher Rain System?. TOWAR DOSTĘPNY NA ZAMÓWIENIE - WYDŁUŻONY CZAS REALIZACJI

   25,42 zł
  • 0 Recenzje

   Do łączenia trzech węży nawadniających Kärcher Rain System? lub węży kroplujących. Umożliwia stworzenie dwóch niezależnych linii nawadniających. 2 sztuki w zestawie. TOWAR DOSTĘPNY NA ZAMÓWIENIE - WYDŁUŻONY CZAS REALIZACJI

   28,00 zł
  • 0 Recenzje

   Do montażu na wężach nawadniających Kärcher Rain System?. Łatwa w montażu dzięki kołnierzowi i zintegrowanej igle. Ilość wody można indywidualnie regulować. 5 sztuk w zestawie. TOWAR DOSTĘPNY NA ZAMÓWIENIE - WYDŁUŻONY CZAS REALIZACJI

   23,50 zł
  • 0 Recenzje

   Wąż kroplujący umożliwia precyzyjne nawadnianie. Gwarantuje równomierną dystrybucję wody na całej długości. Może być skracany stosowanie do potrzeb i łączony z wężem Kärcher Rain System. TOWAR DOSTĘPNY NA ZAMÓWIENIE - WYDŁUŻONY CZAS REALIZACJI

   63,00 zł
  • 0 Recenzje

   Do montażu na wężach nawadniających Kärcher Rain System?. Do ponownego zamykania otworów na dysze. Łatwy w montażu. Z wewnętrzną gumową powierzchnią uszczelniającą. 5 sztuk w zestawie. TOWAR DOSTĘPNY NA ZAMÓWIENIE - WYDŁUŻONY CZAS REALIZACJI (ok. 14 dni)

   18,00 zł
  • 0 Recenzje

   Do zamykania węży nawadniających Kärcher Rain System?. Do zamykania węży kroplujących. Ergonomiczna budowa zapewnia wygodne użytkowanie. 2 sztuki w zestawie. TOWAR DOSTĘPNY NA ZAMÓWIENIE - WYDŁUŻONY CZAS REALIZACJI (ok. 14 dni)

   16,00 zł
  • 0 Recenzje

   Idealny zestaw do precyzyjnego, delikatnego nawadniania roślin. Cały zestaw można podłączyć w mgnieniu oka. Zawiera 20-metrowy wąż kroplujący. Zawiera filtr wody i zatyczki do węża. TOWAR DOSTĘPNY NA ZAMÓWIENIE - WYDŁUŻONY CZAS REALIZACJI (ok. 14 dni)

   140,00 zł
  • 0 Recenzje

   Do montażu na wężach nawadniających Kärcher Rain System?. Łatwa w montażu dzięki kołnierzowi i zintegrowanej igle. Ilość wody można indywidualnie regulować na dyszy (od 0 do 55 l/h). TOWAR DOSTĘPNY NA ZAMÓWIENIE - WYDŁUŻONY CZAS REALIZACJI (ok. 14 dni)

   40,00 zł
  • 0 Recenzje

   Do montażu węży nawadniających Kärcher Rain System? i węży kroplujących w ogrodzie. Z pomocniczym oznakowaniem ułatwiającym mocowanie na właściwej głębokości. 5 sztuk w zestawie. TOWAR DOSTĘPNY NA ZAMÓWIENIE - WYDŁUŻONY CZAS REALIZACJI (ok. 14 dni)

   16,50 zł
  • 0 Recenzje

   Zestaw rozszerzający do Kärcher Rain Box. Może być montowany na wężu Kärcher Rain System?. Do punktowego nawadniania roślin. TOWAR DOSTĘPNY NA ZAMÓWIENIE - WYDŁUŻONY CZAS REALIZACJI (ok. 14 dni)

   100,00 zł
  • 0 Recenzje

   Zestaw startowy do nawadnia ogrodów. System można z łatwością zaadoptować do potrzeb każdego ogrodu. Zestaw zawiera wąż kroplujący oraz akcesoria do nawadniania punktowego. TOWAR DOSTĘPNY NA ZAMÓWIENIE - WYDŁUŻONY CZAS REALIZACJI (ok. 14 dni)

   350,00 zł
  • 0 Recenzje

   Zestaw rozszerzający do Kärcher Rain Box. Do łączenia węży Kärcher Rain System? lub węży kroplujących. TOWAR DOSTĘPNY NA ZAMÓWIENIE - WYDŁUŻONY CZAS REALIZACJI (ok. 14 dni)

   72,00 zł
  Wyświetlone 1 - 12 z 15 produktów
  Deszcz na zamówienie! Kärcher Rain System® może zostać doskonale wpasowany w istniejące trawniki krzewy czy grządki. Woda jest dostarczana dokładnie do miejsc które jej potrzebują. Dzięki temu oszczędzasz wodę i chronisz środowisko. System łaczy zalety węży kroplujących i tradycyjnego nawadniania. Pracuje z wodą podawaną pod ciśnieniem do maks. ...
  Deszcz na zamówienie! Kärcher Rain System® może zostać doskonale wpasowany w istniejące trawniki krzewy czy grządki. Woda jest dostarczana dokładnie do miejsc które jej potrzebują. Dzięki temu oszczędzasz wodę i chronisz środowisko. System łaczy zalety węży kroplujących i tradycyjnego nawadniania. Pracuje z wodą podawaną pod ciśnieniem do maks. 4 bar weżami PVC 1/2” oraz dyszami kroplującymi i spryskującymi. Do systemu można zamontować reduktor który chroni dysze przed zbyt wysokim ciśnieniem oraz fiœltr który skutecznie wyłapuje zanieczyszczenia mogące znajdować się w wodzie. Kärcher Rain System® jest wysoce elastyczny dzięki czemu można go łatwo dostosować do każdego ogrodu.
  Więcej
  Porównaj