Informujemy, że w trosce o Państwa dobro i działając zgodnie z wymogami GIS dostarczamy zakupiony u nas sprzęt pod Państwa drzwi w sposób bezpieczny i nie stwarzający ryzyka zarażeniem Covid-19. Oferujemy również możliwość przeszkolenia Państwa w temacie używania sprzętu pod Państwa domem, zachowując wszelkie środki bezpieczeństwa.
Menu

Promocje

Kärcher Rain System™ W kategorii jest 16 produktów

 • 0 Recenzje

  Do ochrony Kärcher Rain System? przed zanieczyszczeniami z wody. Zawiera adapter na kran G3/4 i złącze do węży Kärcher Rain System?. TOWAR DOSTĘPNY NA ZAMÓWIENIE - WYDŁUŻONY CZAS REALIZACJI

  25,42 zł
 • 0 Recenzje

  Do łączenia trzech węży nawadniających Kärcher Rain System? lub węży kroplujących. Umożliwia stworzenie dwóch niezależnych linii nawadniających. 2 sztuki w zestawie. TOWAR DOSTĘPNY NA ZAMÓWIENIE - WYDŁUŻONY CZAS REALIZACJI

  26,15 zł
 • 0 Recenzje

  Do montażu na wężach nawadniających Kärcher Rain System?. Łatwa w montażu dzięki kołnierzowi i zintegrowanej igle. Ilość wody można indywidualnie regulować. 5 sztuk w zestawie. TOWAR DOSTĘPNY NA ZAMÓWIENIE - WYDŁUŻONY CZAS REALIZACJI

  21,75 zł
 • 0 Recenzje

  Wąż kroplujący umożliwia precyzyjne nawadnianie. Gwarantuje równomierną dystrybucję wody na całej długości. Może być skracany stosowanie do potrzeb i łączony z wężem Kärcher Rain System. TOWAR DOSTĘPNY NA ZAMÓWIENIE - WYDŁUŻONY CZAS REALIZACJI

  57,97 zł
 • 0 Recenzje

  Do montażu na wężach nawadniających Kärcher Rain System?. Do ponownego zamykania otworów na dysze. Łatwy w montażu. Z wewnętrzną gumową powierzchnią uszczelniającą. 5 sztuk w zestawie. TOWAR DOSTĘPNY NA ZAMÓWIENIE - WYDŁUŻONY CZAS REALIZACJI (ok. 14 dni)

  18,23 zł
 • 0 Recenzje

  Do zamykania węży nawadniających Kärcher Rain System?. Do zamykania węży kroplujących. Ergonomiczna budowa zapewnia wygodne użytkowanie. 2 sztuki w zestawie. TOWAR DOSTĘPNY NA ZAMÓWIENIE - WYDŁUŻONY CZAS REALIZACJI (ok. 14 dni)

  14,39 zł
 • 0 Recenzje

  Idealny zestaw do precyzyjnego, delikatnego nawadniania roślin. Cały zestaw można podłączyć w mgnieniu oka. Zawiera 20-metrowy wąż kroplujący. Zawiera filtr wody i zatyczki do węża. TOWAR DOSTĘPNY NA ZAMÓWIENIE - WYDŁUŻONY CZAS REALIZACJI (ok. 14 dni)

  154,07 zł
 • 0 Recenzje

  Do montażu na wężach nawadniających Kärcher Rain System?. Łatwa w montażu dzięki kołnierzowi i zintegrowanej igle. Ilość wody można indywidualnie regulować na dyszy (od 0 do 55 l/h). TOWAR DOSTĘPNY NA ZAMÓWIENIE - WYDŁUŻONY CZAS REALIZACJI (ok. 14 dni)

  36,22 zł
 • 0 Recenzje

  Do montażu węży nawadniających Kärcher Rain System? i węży kroplujących w ogrodzie. Z pomocniczym oznakowaniem ułatwiającym mocowanie na właściwej głębokości. 5 sztuk w zestawie. TOWAR DOSTĘPNY NA ZAMÓWIENIE - WYDŁUŻONY CZAS REALIZACJI (ok. 14 dni)

  14,96 zł
 • 0 Recenzje

  Zestaw rozszerzający do Kärcher Rain Box. Może być montowany na wężu Kärcher Rain System?. Do punktowego nawadniania roślin. TOWAR DOSTĘPNY NA ZAMÓWIENIE - WYDŁUŻONY CZAS REALIZACJI (ok. 14 dni)

  102,98 zł
 • 0 Recenzje

  Do nawadniania ogrodu. Zawiera wąż kroplujący, akcesoria do nawadniania punktowego oraz SensoTimer ST6 eco!ogic sterujący nawadnianiem poprzez pomiar wilgotności gleby drogą radiową. TOWAR DOSTĘPNY NA ZAMÓWIENIE - WYDŁUŻONY CZAS REALIZACJI (ok. 14 dni)

  797,10 zł
 • 0 Recenzje

  Zestaw startowy do nawadnia ogrodów. System można z łatwością zaadoptować do potrzeb każdego ogrodu. Zestaw zawiera wąż kroplujący oraz akcesoria do nawadniania punktowego. TOWAR DOSTĘPNY NA ZAMÓWIENIE - WYDŁUŻONY CZAS REALIZACJI (ok. 14 dni)

  300,54 zł
Wyświetlone 1 - 12 z 16 produktów
Deszcz na zamówienie! Kärcher Rain System® może zostać doskonale wpasowany w istniejące trawniki krzewy czy grządki. Woda jest dostarczana dokładnie do miejsc które jej potrzebują. Dzięki temu oszczędzasz wodę i chronisz środowisko. System łaczy zalety węży kroplujących i tradycyjnego nawadniania. Pracuje z wodą podawaną pod ciśnieniem do maks. ...
Deszcz na zamówienie! Kärcher Rain System® może zostać doskonale wpasowany w istniejące trawniki krzewy czy grządki. Woda jest dostarczana dokładnie do miejsc które jej potrzebują. Dzięki temu oszczędzasz wodę i chronisz środowisko. System łaczy zalety węży kroplujących i tradycyjnego nawadniania. Pracuje z wodą podawaną pod ciśnieniem do maks. 4 bar weżami PVC 1/2” oraz dyszami kroplującymi i spryskującymi. Do systemu można zamontować reduktor który chroni dysze przed zbyt wysokim ciśnieniem oraz fiœltr który skutecznie wyłapuje zanieczyszczenia mogące znajdować się w wodzie. Kärcher Rain System® jest wysoce elastyczny dzięki czemu można go łatwo dostosować do każdego ogrodu.
Porównaj