Zamiatarki Stihl

Aktywne filtry

Zamiatarki STIHL pozwalają oczyścić drogi, parkingi czy ulice sześć razy szybciej niż zwykłą miotłą i szufelką. W kategorii tej znajdują się urządzenia czyszczące przeznaczone do różnorodnych zastosowań. Do czyszczenia wokół domu i w ogrodzie doskonale nadaje się model STIHL KG 550. Do profesjonalnych prac porządkowych takich jak dziedzińce szkolne, stacje benzynowe czy hale magazynowe polecane są modele STIHL KG 770 i KGA 770. Wszystkie trzy zamiatarki STIHL wyposażono w wydajny system zamiatania MultiClean STIHL, który umożliwia podnoszenie różnego rodzaju zanieczyszczeń - od mokrego brudu po plastikowe butelki.

Zamiatarki Stihl posiadają również szczotki z nylonowym włosiem, które cechuje się długą żywotnością i wytrzymałością - dzięki temu urządzenie nie wymaga serwisu przez wiele lat. Odpady zbierane są w obszernym pojemniku, który jednocześnie nie zajmuje zbyt dużo miejsca w samej zamiatarce. Ponadto wszystkie modele są lekkie i ergonomiczne, co wpływa na wysoki komfort obsługi. Dodatkowo centralna regulacja wysokości sprawia, że urządzenia te sprawdzą się na każdej powierzchni.

Zamiatarki Stihl - pełen komfort czyszczenia

Powyższe zamiatarki Stihl oferują szereg możliwości - wygodne przechowywanie, praktyczną regulację wysokości i skuteczne zbieranie brudu niezależnie od rozmiaru, również przy ścianach i krawędziach. To niezastąpione urządzenia zarówno do użytku domowego, jak i profesjonalnego. 

W ofercie autoryzowanego dealera Stihl Centrum znajduje się szeroki wybór urządzeń do utrzymania czystości. Aby zapewnić profesjonalne sprzątanie w każdej placówce, polecamy również dmuchawy i odkurzacze Stihl oraz myjki wysokociśnieniowe i akcesoria Stihl. Sprawdź szeroki asortyment już teraz!