Silniki zaburtowe

Aktywne filtry

Nowoczesny design i wysoka wytrzymałość - to tylko niektóre z zalet, jakie oferują silniki zaburtowe Honda. Dzięki zastosowaniu technologii 4-suwowej są niezawodne w każdych akwenach wodnych - oceanach, morzach, rzekach i jeziorach. Te nowatorskie i pro-ekologiczne rozwiązania sprawiają, że podróżowanie na łodzi staje się czystą przyjemnością. Silniki zaburtowe Honda to funkcjonalność i zwiększony komfort podczas rejsu każdego użytkownika.

Honda od lat jest liderem na rynku silników, szeroko stosowanych w motoryzacji, łodziach i wszelkiego rodzaju maszynach. Silniki zaburtowe Honda nie są tu wyjątkiem - modele 4-suwowe spalają nawet połowę mniej paliwa, niż ich 2-suwowe odpowiedniki. Gwarantuje to więc nie tylko większe oszczędności, ale również nie naraża środowiska naturalnego na zanieczyszczenia. Ponadto wieloetapowy proces zabezpieczania przed wodą sprawia, że silniki zaburtowe Honda zachowują żywotność na długie lata nawet przy użytkowaniu w ciężkich warunkach atmosferycznych.

Sprawdzone silniki zaburtowe Honda w szerokiej ofercie Centrum!

Dlaczego jeszcze warto postawić na silniki zaburtowe Honda? Kolejnym atutem jest również zastosowanie nowoczesnych rozwiązań w postaci systemów zwiększających moment obrotowy oraz zmiennych faz rozrządu. Dodatkowo gwarantują one o wiele niższy poziom hałasu podczas pracy, nie przeszkadzając w odpoczynku nad wodą. Silniki zaburtowe Honda to prawdziwa innowacja na rynku!

Honda Marine oferuje szeroki zakres sprzętów i akcesoriów dla komfortowej żeglugi, w tym niezawodne łodzie Mazury oraz łodzie dla służb. Nie czekaj i koniecznie sprawdź inne produkty tego producenta już teraz!