Filtruj według

Cena

Cena

  • 10,00 zł - 499,00 zł

Oleje

Subcategories

Aktywne filtry

-----------

Oleje

Skuteczne działanie sprzętu to przede wszystkim bezpieczne oleje STIHL. Produkty te zostały specjalnie opracowane na potrzeby silników STIHL, a dzięki ich wysokiej jakości urządzenia pracują długo i bezawaryjnie. Oleje STIHL wykazują doskonałe właściwości smarne i wysoką efektywność spalania - bez osadzania się nagaru. Ponadto charakteryzują się czystym spalaniem, redukując szkodliwe oddziaływanie na środowisko. Starannie dobrana formuła na bazie olejów mineralnych sprawia, że twoje urządzenia będa osiągać jeszcze lepsze efekty! 

Warto wspomnieć, że oleje do STIHL chronią działanie silników i pił łańcuchowych, eliminując tarcie i wydłużając żywotność najważniejszych podzespołów. W ofercie sklepu internetowego Centrum znajdą Państwo produkty przeznaczone do różnego rodzaju urządzeń, zarówno do silników 2-, jak i 4-suwowych. Z powodzeniem zadbają o działanie takich urządzeń jak piły łańcuchowe STIHLkosy mechaniczne STIHL oraz wiele innych. Różnorodność dostępnych preparatów spełni wymagania każdego sprzętu - oleje STIHL świetnie wspierają urządzenia w zarówno niskich, jak i wysokich temperaturach. 

Wysokiej jakości oleje STIHL od autoryzowanego dealera Centrum!

Olej do STIHL to podstawa dobrej kondycji i wydajnego działania twojego sprzętu. Nie czekaj i skorzystaj z naszej oferty już teraz! A jeśli szukasz innych produktów zwiększających osiągi urządzeń STIHL, koniecznie sprawdź inne produkty w sklepie autoryzowanego dealera Centrum jak smary i środki czyszczące STIHL oraz kanistry i systemy napełniania STIHL. Zapraszamy!