Rękawice ochronne Stihl

Aktywne filtry

Odpowiedni sprzęt to nie wszystko - jakość wykonywanej pracy zależy przede wszystkim od dłoni i umiejętności użytkownika. W trosce o bezpieczeństwo i pełen komfort pracy zapewniamy najwyższej jakości środki ochrony osobistej, jakim są rękawice STIHL. Wytrzymałe i wygodne materiały oraz elastyczne mankiety zapewniają odpowiedni chwyt i przyjemne noszenie. Będą niezastąpione podczas obsługiwania wszelkiego rodzaju urządzeń.

Rękawice ochronne STIHL w naszej ofercie dostępne są w różnorodnych modelach -  z wkładką antyprzecięciową, produkty wodoodporne i wiatroszczelne lub warianty ocieplane. Ponadto znajdziecie tu rękawice zabezpieczające przed przebiciem kolcami czy odporne na działanie oleju. A jeśli w trakcie pracy korzystasz z urządzeń elektronicznych - marka STIHL zapewnia praktyczne, inteligentne produkty, które umożliwiają obsługę smartfonów bez konieczności zdejmowania. Świetnie nadają się do takich urządzeń jak piły łańcuchowe STIHL lub nożyce do żywopłotów STIHL.

Rękawice STIHL - konkurencyjne ceny w ofercie Centrum

Praktyczne rękawice STIHL to podstawa ochrony podczas prac z różnorodnymi urządzeniami spalinowymi, elektrycznymi i nie tylko - ich niezwykła wytrzymałość sprawia, że będą służyć przez wiele sezonów. Ochrona przed zanieczyszczeniami i zimnem bądź komfort noszenia - rękawice ochronne STIHL mają wiele zalet! Nie czekaj i przekonaj się o nich sam, korzystając z oferty autoryzowanego dealera STIHL Centrum!

 

Polecamy również inne produkty do ochrony osobistej jak: hełmy ochronne STIHL, nauszniki przeciwhałasowe STIHL oraz okulary ochronne STIHL. Zapraszamy!