Odkurzacze ręczne

Aktywne filtry

Odkurzacz ręczny Karcher poradzi sobie w każdym środowisku. Wszystkie modele charakteryzują się doskonałą siłą ssącą idącą w parze z wysoką jakością wykonania. Lekka konstrukcja i kompaktowość to tylko niektóre z zalet produktu Karcher. Odkurzacz ręczny cechuje się nowoczesną technologią filtracji bez użycia worków o bardzo wysokiej skuteczności. Ponadto każde urządzenie posiada pojemny zbiornik, dzięki czemu możliwe jest odkurzanie sporych powierzchni bez konieczności wymiany.

Odkurzacz ręczny Karcher wyposażony jest również w praktyczną, regulowaną rurę ssącą, co umożliwia dotarcie do trudno dostępnych miejsc i łatwe przechowywanie. W naszej ofercie znajdują się modele bezprzewodowe oraz z kablem, idealne zarówno do większych, jak i mniejszych mieszkań. Dodatkowo innowacyjna linia akcesoriów Karcher została zaprojektowana specjalnie na potrzeby nowych urządzeń Karcher. Odkurzacz ręczny gwarantuje doskonałe efekty czyszczenia i wysoki komfort użytkowania.

Odkurzacz ręczny Karcher - najwyższa jakość odkurzania

Odkurzacz ręczny Karcher świetnie nadaje się do powierzchni takich jak podłogi twarde, dywany, wykładziny oraz schody. W wyposażeniu standardowym urządzeń zawarty jest miękki uchwyt z wyściółką oraz ssawka do tapicerki. Dzięki temu odkurzacz ręczny Karcher jest nie tylko wszechstronny, ale również wygodny w użytkowaniu.

Zachęcamy również do sprawdzenia innych produktów w sklepie Centrum jak: