Spodnie ochronne

Aktywne filtry

Spodnie Stihl to niezastąpiony element dla skutecznej ochrony ciała podczas pracy z takimi urządzeniami jak piły łańcuchowe Stihl czy kosy mechaniczne Stihl. Wysoka jakość wykonania i wiele praktycznych dodatków zapewniają odpowiedni komfort noszenia i niezawodną ochronę podczas pracy. Spodnie robocze Stihl charakteryzują się niezawodnymi zabezpieczeniami przed przecięciem, które chronią przednią część nóg. Pomimo zastosowania wytrzymałych materiałów są bardzo lekkie i nie obciążają użytkownika podczas pracy.

Spodnie Stihl posiadają również praktyczne rozwiązania dla odpowiedniej wentylacji w postaci otworów oraz tkanin odprowadzających nadmiar pary. Ponadto w częściach zgięć zastosowano wstawki z elastycznych materiałów, aby zapewnić pełną swobodę ruchu. Spodnie robocze Stihl to sprawdzone środki ochrony osobistej, które sprawdzają się w zróżnicowanych warunkach atmosferycznych. 

Spodnie Stihl - gwarancja stuprocentowej ochrony

Komfort noszenia, swoboda ruchu i niezwykła wytrzymałość - te cechy sprawiają, że spodnie robocze Stihl zapewniają pełną ochronę niezależnie od tego, co robisz. Produkty te posiadają odpowiednią certyfikację, która potwierdza spełnienie surowych wymogów dotyczących ochrony osobistej. To niezawodny element ubioru każdego drwala, stolarza i nie tylko!

W ofercie autoryzowanego dealera Centrum znajduje się o wiele więcej elementów odzieży roboczej - polecamy również takie produkty, jak szelki i pasy, odzież termoaktywna, oraz odzież z elementami odblaskowymi. Skorzystaj z niezawodnego ubioru Stihl i osiągaj więcej podczas pracy!