Zraszacze

Aktywne filtry

Zraszacze Kärcher – pełne użytecznych pomysłów. Powyższe systemy nawadniania Karcher to idealne rozwiązanie do każdego ogrodu. Dzięki przesłonie chroniącej przed zamoczeniem można je dowolnie ustawiać bez zamoczenia. Wszystkie modele są kompatybilne z systemami dostępnymi na rynku i można podłączyć do węża ogrodowego. Zraszacze Karcher z powodzeniem pomogą zadbać o każdą część Twojego ogrodu!

Dzięki różnorodnej ofercie modeli zraszacze Karcher można wykorzystać na każdym terenie - zarówno na niewielkich, jak i rozległych działkach. Jest o zasługa przede wszystkim praktycznych szpili, które odpowiadają za stabilne umiejscowienie, również na pochyłych powierzchniach. To jednak nie koniec zalet - zraszacze Karcher wyposażone zostały również w praktyczną regulację wydatku wody. Dodatkowo umożliwiono wygodne dostosowanie szerokości spryskiwania. 

Zraszacze Karcher - praktyczne rozwiązania w nawadnianiu ogrodów

Szeroka gama produktów pozwala na dobranie urządzenia według indywidualnych preferencji - w kategorii tej znajdą Państwo zraszacze Karcher pulsacyjne, oscylacyjne, cyrkulacyjne oraz wielofunkcyjne. Każde z nich zapewnia inne korzyści, które spełnią wymagania nawet najtrudniejszych w pielęgnacji ogrodów.

Skorzystaj z atrakcyjnej ofert produktów nawadniających marki Karcher! Jeśli chcesz zapewnić bezproblemowe działanie zraszaczy ogrodowych, koniecznie sprawdź również nasze węże, pistolety i spryskiwacze, przyłącza oraz produkty odpowiadające za automatyczne nawadnianie. Zapraszamy!