Odzież robocza

Aktywne filtry

Praca w ogrodzie lub lesie - to z myślą o tym powstały powyższe produkty marki Stihl. Odzież robocza przeznaczona jest zarówno dla osób wykonujących te prace okazjonalnie, jak i dla profesjonalnych drwali i ogrodników. Jest szczególnie ważna przy użytkowaniu urządzeń tnących jak kosy mechaniczne Stihl lub piły łańcuchowe Stihl. Odzież robocza charakteryzuje się bardzo szerokim zastosowaniem, dlatego z pewnością docenią ją wszystkie osoby wykonujące pracę na świeżym powietrzu.

W kategorii tej znajdują się m.in. praktyczne spodnie ochronne, szelki i pasy oraz odzież termoaktywna - wszystkie wykonane przez renomowanego producenta Stihl. Odzież robocza dostępna na tej stronie wytrzymuje najtrudniejsze warunki atmosferyczne i nie niszczy się nawet przy częstym użytkowaniu. Ponadto dzięki wykorzystaniu lekkich włókien oraz elastycznych wstawek ubrania te nie krępują ruchów, zapewniając pełną swobodę podczas obsługi ciężkich urządzeń.

Stihl - odzież robocza stworzona do zadań specjalnych

Starannie dobrane materiały i dbałość o szczegóły sprawiają, że odzież ochronna Stihl zapewnia stuprocentowe wsparcie w różnych warunkach - skutecznie chroni przed wilgocią, zimnem i opadami a ponadto umożliwia odpowiedni poziom wentylacji w trakcie cieplejszych dni. Dzięki temu możesz w pełni skupić się na swoich zadaniach.

Odzież robocza jest niezwykle istotna w trakcie pracy z różnymi urządzeniami. Aby zapewnić sobie pełną ochronę, warto wyposażyć się również w inne środki ochrony osobistej. Z tego powodu w ofercie autoryzowanego dealera Centrum znajdziesz również niezawodne obuwie ochronne, hełmy ochronne, nauszniki przeciwhałasowe czy okulary ochronne Stihl. Nie czekaj i zadbaj bezpieczeństwo oraz komfort pracy już teraz!