Robot koszący Stihl IMOW® 7
search
 • Robot koszący Stihl IMOW® 7
 • Robot koszący Stihl IMOW® 7
 • Robot koszący Stihl IMOW® 7
 • Robot koszący Stihl IMOW® 7
 • Robot koszący Stihl IMOW® 7
 • Robot koszący Stihl IMOW® 7
 • Robot koszący Stihl IMOW® 7

Robot koszący Stihl IMOW® 7

13 739,02 zł

Inteligentny robot koszący do ogrodów o powierzchni do 5000 m2.

Ilość
Obecnie brak na stanie

  Darmowa dostawa

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 1000 zł przy płatności z góry.

  Szeroki wybór metod płatności.

Szybkie przelewy, blik, przy odbiorze, raty

  Fachowa pomoc

Zapraszamy do kontaktu, zawsze staramy się pomóc dobrać najlepsze rozwiązania dla klientów.

Link do produktu na stronie producenta

IMOW® 7: DO SAMODZIELNEJ I W PEŁNI AUTOMATYCZNEJ PIELĘGNACJI DUŻYCH TRAWNIKÓW DO 5.000 M2

Robot koszący iMOW® to inteligentne urządzenie do dbania o trawnik, które ma nowoczesny design i funkcję mulczowania. iMOW® nie tylko kosi trawę, ale też ją rozdrabnia i użyźnia glebę. Kosiarka automatyczna ma nowy system noży, które swobodnie się obracają, elektryczną regulację wysokości koszenia, dostosowaną prędkość jazdy i zdolność pokonywania wzniesień do 40%. To gwarantuje doskonały efekt koszenia i estetyczny wygląd trawnika. Robot jest łatwy w obsłudze dzięki aplikacji MY iMOW®, która pozwala na sterowanie robotem przez WiFi lub Bluetooth®. Robota koszącego iMOW® można też zintegrować z systemami inteligentnego domu. Robot koszący iMOW® ma komunikaty głosowe i paski LED do pokazywania stanu pracy. Robot iMOW® szybko się ładuje i ma dużą szerokość koszenia i dużą prędkość jazdy (0,45 m/s). To sprawia, że robot sam pracyje pracuje i daje ci więcej czasu na relaks. Aplikacja MY iMOW® pozwala na tworzenie planów koszenia i wybieranie stref trawnika do koszenia. dzięki temu masz większą elastyczność i więcej kontroli nad robotem koszącym iMOW® 

System DISC-CUT

ORTYMALNE REZULTATY KOSZENIA. 3 swobodnie poruszające się, wyjątkowo ostre ostrza zapewniają czyste cięcie trawnika dzięki dużej prędkości obrotowej. Ponieważ kierunek obrotu jest regularnie zmieniany, ostrza są bardzo trwałe.

Elektryczna regulacja wysokości noży

WYGODNIE PRZEZ AKPLIKACJĘ. Wysokość koszenia robota koszącego można regulować bezpośrednio za pomocą aplikacji.

Beznarzędziowa wymiana ostrzy

SZYBKA I ŁATWA WYMIANA. Ponieważ do wymiany ostrzy nie są potrzebne żadne narzędzia, możesz szybko i łatwo wyposażyć swojego robota koszącego iMOW® w nowe ostrza. Aby zapewnić równomierne cięcie, zaleca się zawsze wymieniać wszystkie trzy noże na raz.

Prosty system obsługi

Wyjątkowo intuicyjna obsługa w kilku miejscach. Panel sterowania, składający się z przycisków i tylnego paska LED, oferuje wszystkie ważne funkcje sterujące kosiarką. Przedni pasek LED informuje o stanie urządzenia, a dzięki światłom do jazdy dziennej zapewnia lepszą widoczność robota. Modele EVO posiadają dodatkowo matrycę LED, która dodatkowo upraszcza obsługę przy różnych trybach świetlnych. Roboty koszący posiada także funkcję głosową, która informuje użytkownika np. o bieżącym zadaniu i pozostałym czasie koszenia.

Komunikacja

OPTYMALNE STEROWANIE. Dzięki łączności masz możliwość sterowania robotem koszącym za pośrednictwem aplikacji i sieci WLAN lub Bluetooth®. W przypadku modeli EVO można także połączyć aplikację z kosiarką za pośrednictwem komunikacji mobilnej.

Aplikacja MY IMOW APP

INTERAKTYWNE I ZDALNE KOSZENIE TRAWNIKA. Jeśli chcesz kontrolować, co robi robot koszący lub jak planowane są jego zadania, możesz skorzystać z aplikacji MY iMOW®, aby uzyskać dostęp do swojej kosiarki z dowolnego miejsca. Stwórz na przykład interaktywny plan koszenia, wyświetl aktualną lokalizację swojego urządzenia lub ustaw strefy koszenia. W aplikacji możesz także wprowadzić inne ustawienia, takie jak wysokość koszenia.

Zarządzania strefą

PRECYZYJNA PRACA. Jeśli Twój ogród ma skomplikowane obszary, takie jak nieregularne kształty, przeszkody znajdujące się blisko siebie itp., możesz uprościć przetwarzanie danych przez robota iMOW®, definiując punkty początkowe i żądane strefy. Dzięki temu praca jest wydajniejsza i szybsza.

Funkcja Alarmu

ROZSZERZONA OCHRONA. Jeśli robot zostanie podniesiony lub nachylenie bądź ruch urządzenia zmieni się w nietypowy sposób (wykrywanie przenoszenia), włączy się akustyczny sygnał alarmowy. Wyłącza się automatycznie po ponownym odłożeniu robota. Robot automatycznie blokuje także swoje funkcje sterujące, jeśli zostanie usunięty z obszaru domu.

Czujnik deszczu

KOSZENIE ZALEŻNIE OD POGODY. Dzięki czujnikowi deszczu robot koszący iMOW® w zależności od pogody może zdecydować, czy kosić, czy nie. Możesz dostosować sposób, w jaki kosiarka reaguje na deszcz

Prosta aktualizacja oprogramowania

ŁATWY UPDATE. Możesz samodzielnie zaktualizować oprogramowanie robota koszącego dzięki usłudze Over-The-Air Update (OTA). Oczywiście nadal istnieje możliwość wykonania aktualizacji u Dealera STIHL.

IMOW 7 dane techniczne

Maks. powierzchnia koszenia 5000 m²
Maks. nachylenie 40 %
Szerokość cięcia 28 cm
Min. wysokość cięcia 20 mm
Maks. wysokość cięcia 60 mm
Technologia ogniw akumulatora litowo-jonowy
Masa 15 [kg]
Poziom ciśnienia akustycznego 48 dB(A)
Maks. czas koszenia na 80% naładowania akumulatora 220 min
Maks. czas koszenia na 100% naładowania akumulatora 240 min
Czas szybkiego ładowania do 80% 80 min
Poziom mocy akustycznej 61 dB(A)
Linki prowadzące 2 PC
System akumulatorowy AAI
Łączność Bluetooth, WLAN

Wyposażenie

 • Robot koszący iMOW®
 • Stację dokującą
 • 6 noży zapasowych
 • Przymiar iMOW®

Zastrzega się prawo do zmian technicznych, specyfikacji, wyposażenia standardowego i dodatkowego oraz zmian cen.

Roboty koszące STIHL iMow

Roboty koszące iMow są najlepszym sposobem na uzyskanie doskonałego trawnika. Pielęgnują one automatycznie, szybko i w sposób ciągły trawniki o mniejszej, średniej i większej powierzchni. Zapewniają w pełni automatyczne koszenie trawnika, łatwą i intuicyjną obsługę – także za pomocą aplikacji. To bardzo komfortowy i cichy sposób na stale, tak samo piękny i zadbany trawnik

IA01 011 1466

Specyficzne kody

ean13
886661690817
Nowy
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.