Filtruj według

Cena

Cena

 • 13 407,00 zł - 54 858,00 zł

Kategorie

Kategorie

Odkurzacze przemysłowe

Subcategories

 • Klasa super odkurzacze
  Odkurzacze przemysłowe klasy super do pracy ciągłej. Wyjątkowo wytrzymałe. Zaprojektowane z myślą o pracy w trudnych warunkach przemysłowych.
 • Klasa średnia odkurzacze
  Przemysłowe odkurzacze cyklonowe – do codziennych i wysoce specjalistycznych zastosowań oraz pracy w najtrudniejszych warunkach.
 • Klasa kompakt odkurzacze
  Wyposażone w szereg rozwiązań niedostępnych dotychczas w odkurzaczach przemysłowych. W ofercie odkurzacze do zasysania suchych zanieczyszczeń lub cieczy do pyłów niebezpiecznych a także modele do pracy ciągłej w trybie wielozmianowym.
 • Odkurzacze do strefy Z 22
  Kärcher posiada w ofercie odkurzacze przemysłowe przeznaczone do usuwania niebezpiecznych pyłów klasy M i H oraz maszyny przystosowane do pracy w strefie 22.
 • Odkurzacze do cieczy i wiórów
  Odkurzacze przemysłowe do płynów (IVL) są maszynami dedykowanymi na linie produkcyjne separującymi wióry od chłodziwa. Możliwość odsysania chłodziw i cieczy smarujących oraz późniejsze wprowadzenie ich (po uprzednim odseparowaniu z części stałych) z powrotem do obiegu zamkniętego czyni je maszynami bardzo ekonomicznymi.

Aktywne filtry

Odkurzacze przemysłowe

Odkurzacze przemysłowe Kärcher posiadają dużą moc ssania są przeznaczone do pracy w ciężkich warunkach W ofercie odkurzacze na mokro lub na sucho do pyłów niebezpiecznych a także modele do pracy ciągłej w trybie wielozmianowym.