Odkurzacze przemysłowe

Aktywne filtry

Odkurzacze przemysłowe Kärcher są przeznaczone do pracy w ciężkich warunkach. To idealne rozwiązanie dla zakładów budowlanych i przemysłowych oraz firm sprzątających. W ofercie znajdują się odkurzacze na mokro lub na sucho do pyłów niebezpiecznych a także modele do pracy ciągłej w trybie wielozmianowym - wszystkie stworzone przez cenionego producenta Karcher. Odkurzacz przemysłowy wykazuje się nie tylko optymalną mocą ssania, ale również wydłużoną pracą silnika, co zapewnia stabilne użytkowanie przez wiele godzin.

Każdy odkurzacz Karcher przemysłowy wyposażony jest w system filtracji, który dba o żywotność i bezpieczeństwo urządzenia. Dzięki praktycznej budowie możliwy jest montaż akcesoriów, które dostosowują urządzenie do wielu zadań. W ofercie sprzętów, jakimi są akcesoria Karcher znajdziesz bogaty wybór ssawek, dyszy i szczotek, dzięki którym skutecznie wyczyścisz każdą nawierzchnię. Odkurzacz Karcher przemysłowy to gwarancja jakości i nieskazitelności.

Odkurzacz przemysłowy Karcher - skorzystaj z oferty sklepu Centrum już teraz!

Karcher to niekwestionowalny lider na rynku producentów urządzeń przemysłowych. Odkurzacze przemysłowe Karcher cechują się niezwykłą wytrzymałością i dokładnością sprzątania. Ale to nie wszystko, co zapewnia ten producent - w ofercie autoryzowanego dealera Centrum znajdziesz również wysokiej klasy myjki wysokociśnieniowe Karcherurządzenia do czyszczenia wykładzin Karcher oraz szorowarki automatyczne Karcher Professional. Zapraszamy!