Filtruj według

Cena

Cena

  • 14,00 zł - 3 319,00 zł

Kategorie

Kategorie

Opryskiwacze Stihl

Subcategories

  • Opryskiwacze spalinowe
    <h2>Opryskiwacze spalinowe STIHL - wygoda i skuteczność w jednym</h2> <p><strong>Porządna jakość wykonania i kompaktowa budowa</strong>, która zapewni maksymalną wygodę przy pracy, to jedne z cech charakterystycznych maszyn ogrodowych STIHL. Dostępne na stronie opryskiwacze spalinowe STIHL gwarantują <strong>maksymalny komfort użytkowania</strong> i zapewniają <strong>pełną wygodę przy pracy</strong>. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnego i profesjonalnego sprzętu bezproblemowa dbałość o ogród staje się możliwa!</p> <h2>Co wyróżnia opryskiwacze spalinowe STIHL?</h2> <p>Główną cechą, która wyróżnia opryskiwacze spalinowe, jest <strong>zastosowanie silnika spalinowego</strong>. Oprócz tego, że dostarcza wystarczającą moc, aby napędzać pompę, umożliwia także sprawne i efektywne opryskiwanie <strong>nawet bardziej wymagającej przestrzeni</strong>. Dzięki większej mocy, opryskiwacze spalinowe STIHL mogą generować <strong>wyższe ciśnienie i przepływ</strong>, co przekłada się na łatwiejszą aplikację środków chemicznych czy nawozów. Spalinowe opryskiwacze STIHL charakteryzują się <strong>długim zasięgiem oprysku</strong> i dostępne są jako <strong>urządzenia plecakowe</strong>.</p> <p>Sprawdź również pozostałe <a href="https://centrum-centrum.pl/4007-opryskiwacze-stihl">opryskiwacze STIHL</a> oraz inne produkty od cenionego producenta <a href="https://centrum-centrum.pl/4-stihl">STIHL</a>!</p>
  • Opryskiwacze ręczne
    <h2>Opryskiwacz ręczny STIHL - sprawdzony i rekomendowany produkt na rynku</h2> <p>Precyzja i ergonomia to jedne z zalet <strong>ręcznych opryskiwaczy STIHL</strong>. Opryskiwacze SG 11 oraz SG 31 znakomicie nadają się do wykonywania delikatnych oprysków wokół domu lub w przydomowym ogrodzie. Opryskiwacz ręczny STIHL SG 51 idealnie radzi sobie przy <strong>dokładnym rozpylaniu środków</strong> ochrony roślin <strong>na większych powierzchniach</strong>. Z kolei opryskiwacz plecakowy SG 71 z bogatym wyposażeniem to produkt polecany profesjonalistom, którzy szukają <strong>nowoczesnych i sprawdzonych rozwiązań</strong>!</p> <h2>Opryskiwacz ręczny STIHL - uprawa roślin na najwyższym poziomie!</h2> <p>Marka <a href="https://centrum-centrum.pl/4-stihl">STIHL</a> zadbała o każdy szczegół, dostarczając <strong>najwyższej jakości maszyny ogrodowe</strong>. Opryskiwacz ręczny STIHL są zbudowane z solidnych materiałów, takich jak wytrzymałe tworzywa sztuczne i metalowe elementy. Mają ergonomiczne uchwyty, które są wygodne w trzymaniu, nawet podczas długotrwałej pracy. Co więcej - dysponują <strong>łatwo dostępnymi przyciskami i regulacjami</strong>, które znacznie ułatwiają obsługę opryskiwacza. Profesjonalny opryskiwacz ręczny STIHL został zaprojektowany w taki sposób, aby zapewnić <strong>maksymalny komfort, precyzję i bezpieczeństwo przy pracy</strong>. Na korzyść zastosowania sprzętu przemawia także łatwość jego obsługi.</p> <p>Sprawdź także inne <a href="https://centrum-centrum.pl/4007-opryskiwacze-stihl">opryskiwacze STIHL</a>, w tym niezawodne <a href="https://centrum-centrum.pl/4042-opryskiwacze-spalinowe-stihl">opryskiwacze spalinowe STIHL</a> dostępne na naszej stronie!</p>
  • Akcesoria do opryskiwaczy ręcznych
  • Akcesoria do opryskiwaczy spalinowych

Aktywne filtry

-----------

Opryskiwacze Stihl

Uprawa roślin wymaga zastosowania profesjonalnego i niezawodnego sprzętu, aby zadbać o ich wygląd i kondycję. Opryskiwacze STIHL to skuteczne maszyny, które są szeroko stosowane w rolnictwie lub ogrodnictwie do aplikacji pestycydów i herbicydów w celu ochrony roślin przed szkodnikami. Ponadto wydajny opryskiwacz STIHL SR 430 można komfortowo nosić na plecach i swobodnie się nim posługiwać w każdych warunkach terenowych.

Opryskiwacz STIHL - jakie są jego zalety?

Profesjonalne i niezawodne opryskiwacze STIHL ulepszają jakość i wydajność przeprowadzanych prac. Urządzenia umożliwiają równomierne i precyzyjne rozprowadzanie substancji chemicznych na roślinach. Zaletą stosowania sprzętu od znanego i cenionego producenta, jest jego porządne wykonanie i uniwersalność, dzięki czemu mogą być dostosowane do różnych roślin, terenów i wymagań. Oprócz tego opryskiwacze STIHL zapewniają maksymalną skuteczność w toku przeprowadzonych prac - w porównaniu do innych metod aplikacji, urządzenia są znacznie bardziej efektywne i oszczędne pod względem czasu i siły roboczej.

Dowiedz się jak działają opryskiwacze STIHL!

Na naszej stronie można zaopatrzyć się w różne opryskiwacze STIHL, które ułatwią wykonywanie prac, a ponadto pozwalają dopasować sprzęt do potrzeb i oczekiwań każdego użytkownika! W dostępnej ofercie naszego sklepu znajdują się również inne urządzenia marki STIHL m.in.: glebogryzarki STIHL, czy kosiarki ogrodowe STIHL.