Kosiarki akumulatorowe

Aktywne filtry

Kosiarki akumulatorowe Karcher to idealne rozwiązanie dla zachowania idealnego stanu trawnika. Dzięki wydajnemu zasilaniu na akumulator z łatwością poradzą sobie z każdym ukształtowaniem terenu, jednocześnie zachowując cichy tryb pracy bez emisji spalin. Kosiarka akumulatorowa Karcher wyposażona jest także w szybką ładowarkę, dzięki czemu można rozpocząć koszenie w bardzo krótkim czasie. Praktyczny design sprawia, że urządzenie nie zajmuje dużej powierzchni, co ułatwia przechowywanie.

Na jakość koszenia wpływają także dodatkowe udogodnienia jak grzebienie do trawy, które automatycznie wyłapują źdźbła rosnące przy krawędziach. Dzięki temu dodatkowe przycinanie nie jest konieczne, a koszenie przebiega kompleksowo i bez wysiłku. Dodatkowo przy pomocy zatyczki do mulczowania ścinki trawy można rozprowadzić na trawniku, które odżywią trawnik jako naturalny nawóz. Karcher kosiarka akumulatorowa to urządzenie, dzięki któremu pokochasz pracę w ogrodzie.

Kosiarka akumulatorowa Karcher - poznaj nową jakość koszenia

Piękny i zadbany trawnik to wizytówka każdego domu. Kosiarki akumulatorowe Karcher to niezawodne urządzenia, które przydadzą się w wyposażeniu każdego domu. Urządzenia te, oprócz wydajności i dokładności koszenia, cechują się również bezpieczeństwem. Produkty dostępne na tej stronie wyposażone zostały w blokady, które uniemożliwiają uruchomienie sprzętu przez dzieci. Ponadto ergonomiczna obudowa i wygodny uchwyt zapewniają wygodne prowadzenie i optymalną zwrotność kosiarki.

Polecamy również inne praktyczne narzędzia ogrodoweroboty koszące. Nie czekaj i zobacz, co jeszcze może zaoferować ci autoryzowany dealer Centrum!