Filtruj według

Obszar koszenia m2

Obszar koszenia m2

Marka

Marka

Waga

Waga

  • 0 kg - 300 kg

Stihl

Aktywne filtry

Początki marki STIHL sięgają 1928 roku, kiedy to Andreas STIHL wynalazł pierwszą pilarkę łańcuchową. Na przestrzeni lat producent ten rozwinął swoją ofertę produktową i obecnie zapewnia nie tylko wydajne piły łańcuchowe, ale również wiele innych produktów. Jako autoryzowany dealer produktów STIHL możemy poszczycić się szerokim wyborem urządzeń przeznaczonych do różnorodnych zastosowań - ogrodnictwa, utrzymania czystości i nie tylko!

Produkty STIHL w sklepie internetowym Centrum spełnią wymagania wszystkich, nawet najbardziej wymagających klientów. Wszystkie urządzenia zaprojektowane zostały z myślą o indywidualnych potrzebach klientów. Z tego powodu w naszej ofercie wyróżniamy serie urządzeń elektrycznych zasilanych prądem z sieci, które są idealne dla osób dbających o środowisko. Z kolei dla ludzi lubiących komfort i ciszę zapewniamy wygodne urządzenia akumulatorowe. Oczywiście klienci mogą zakupić też niezwykle mocne i trwałe urządzenia spalinowe STIHL w naszym sklepie online.

Niezawodne urządzenia ogrodnicze STIHL

Praca z urządzeniami mechanicznymi wymaga pełnego zaufania do sprzętu. Wpływa to na bezpieczeństwo, komfort oraz szybkość pracy. STIHL jako czołowy, światowy producent dostarcza najwyższej jakości, sprzęt ogrodniczy, przeznaczony do pracy w leśnictwie i arborystyce. Firma Centrum jako Dealer STIHL Premium zapewnia tylko oryginalne produkty STIHL odpowiadające Państwa potrzebom.

W naszym sklepie STIHL znajduje się bogaty wachlarz urządzeń zarówno do zastosowań przydomowych, jak i profesjonalnych. Oferujemy takie produkty jak kosy mechaniczne stihl, kosiarki ogrodowe, traktory ogrodowe, nożyce do żywopłotów stihl, czy glebogryzarki. To niezawodne wsparcie w pielęgnacji terenów zielonych, dzięki czemu Twój ogród będzie kompleksowo zadbany przez cały rok.

Szeroka gama produktów w sklepie STIHL

Rewolucyjne technologie, innowacyjność i wieloletnie doświadczenie - właśnie tak można opisać produkty marki STIHL. Urządzenia dostępne na tej stronie sprawią, że praca w ogrodzie będzie nie tylko łatwiejsza, ale również bardziej skuteczna. W naszej ofercie posiadamy także wszelkie akcesoria do urządzeń STIHL: oleje, głowice żyłkowe, prowadnice, akumulatory i wiele więcej. Dzięki nim każdy sprzęt będzie mógł osiągnąć jeszcze więcej.

Wartą uwagi kategorią produktów w naszym sklepie STIHL online są myjki wysokociśnieniowe. Urządzenia te są umożliwiają uzyskanie nieskazitelnej czystości - niezależnie od zabrudzenia. Myjki ciśnieniowe STIHL słyną ze swojej niezawodności dzięki aluminiowej głowicy, która znacznie zwiększa ich żywotność. Idealnie czyszczą tapicerkę samochodową, tarasy i wiele innych. Inwestycja w te produkty w naszym sklepie internetowym STIHL to gwarancja dokładności, wydajności i satysfakcjonujących rezultatów.

Zapewniamy również niezwykle wytrzymałe produkty do zastosowań w budownictwie, w tym świdry glebowe oraz przecinarki do betonu. Ponadto oferujemy nie tylko narzędzia najwyższej jakości, ale także i odzież ochronną, które zapewnią komfort i bezpieczeństwo podczas pracy

Sklep STIHL - postaw na sprawdzone rozwiązania

Stawiamy na profesjonalną obsługę klienta, aby móc zapewnić kompleksowe wsparcie na każdym etapie zakupu produktów STIHL. Nasz zespół pomoże w doborze odpowiednich narzędzi i udzieli fachowych porad. Z nami Twoja praca na świeżym powietrzu stanie się jeszcze bardziej satysfakcjonująca i efektywna.

Nasz salon działa również jako autoryzowany punkt serwisowy na terenie Wrocławia. Świadczymy naprawy gwarancyjne, pogwarancyjne oraz wykonujemy przeglądy serwisowe urządzeń. Chciałbyś osobiście odebrać zakupiony towar? Potrzebujesz porady? Zapraszamy do kontaktu lub wizyty w naszym salonie stacjonarnym - ul. Stawowa 33, 55-080 Mokronos Dolny.

Salon stacjonarny

Chciałbyś osobiście odebrać zakupiony towar? Potrzebujesz porady?

Zapraszamy do naszego Salonu stacjonarnego!

Centrum Autoryzowany Dealer i Serwis Kärcher, Stihl , Honda, Ambrogio

Zobacz najnowszy katalog produktów