Informujemy, że nasze Centrum jest otwarte. Pracujemy zgodnie z wytycznymi dotyczącymi bezpieczeństwa. Jednocześnie mogą Państwo zamówić zakupiony u nas sprzęt pod Państwa drzwi w sposób bezpieczny i nie stwarzający ryzyka zarażeniem Covid-19. Oferujemy również możliwość przeszkolenia Państwa w temacie używania sprzętu pod Państwa domem, zachowując wszelkie środki bezpieczeństwa.
Menu

Promocje

Łodzie MAZURY W kategorii jest 8 produktów

 • 0 Recenzje

  Jeśli jesteś zamiłowanym wędkarzem lub po prostu lubisz spędzać  wolne chwile na wodzie, sam lub w kameralnym towarzystwie, to łodzie M 380/M 380 C i M 430 / M 430 C są właśnie dla Ciebie.

 • 0 Recenzje

  M 480 i wersja „C” z konsolą sterniczą to łódź łącząca zwrotność mniejszych łódek z bardzo wygodnym, odkrytym pokładem o szerokości 2 m. Mieszcząc 5 osób, jest idealnym wodnym pojazdem dla wędkarzy oraz miłośników turystyki i rekreacji na wodzie. 

 • 0 Recenzje

  M 500 CABINE – to bardzo szybka łódź o długości 5 m przeznaczona do sportów wodnych i turystyki i po wodach śródlądowych i przybrzeżnych morskich. Jest bliźniaczą wersją M 500 OPEN, ale wyposażoną w przestronną kabinę – największą w grupie łodzi tej wielkości, w której swobodnie mogą przebywać 3 osoby.

 • 0 Recenzje

  Elegancja, komfort i szybkość. Łódź motorowa M 525 OPEN o długości ponad 5 m i ponad 2 m  szerokości  wygodnie mieści na pokładzie 6-osobową załogę. Oferuje komfortowe warunki wypoczynku zarówno na słonecznym pokładzie w części dziobowej, jak i na dwustronnej kanapie rufowej.

 • 0 Recenzje

  Wygodna, szybka i elegancka jednostka  motorowa przeznaczona dla 4-osobowej załogi do uprawiania wodnej rekreacji, a zwłaszcza dla pasjonatów wędkowania. Wyposażona w silnik o dużej mocy jest idealną łodzią do pływania po dużych akwenach śródlądowych i w zatokach morskich.

 • 0 Recenzje

  Masz duszę odkrywcy? Szukasz wygodnej i uniwersalnej łodzi, która zabierze Cię na wody zabawy, zapewni włóczenie się po wodnych szlakach lub też ułatwi Ci wędkowanie? Kabinowa łodź motorowa M 560 WALKAOUND jest stworzona własnie dla Ciebie. Wyposażona w dobry silnik o dużej mocy, jest także świetną jednostką do dnart wodnych.

 • 0 Recenzje

  Komfortowy pokład, przestrzenie wypoczynkowe, solidna konstrukcja. Z silnikiem o dużej mocy – gwarancja szalonych prędkości i najwyższych przyspieszeń. To właśnie jednostka M 670 SPORT – przeznaczona do uprawiania sportów wodnych, w tym narciarstwa oraz uprawiania turystyki na wodach śródlądowych i morskich przybrzeżnych. Wygodne zejście na rufę umożliwia...

 • 0 Recenzje

  Cenisz sobie niezależność i wygodne spędzanie wolnego czasu na wodzie? M 700 CAMPING CRUISER zabierze Cię w najdalsze zakątki i, nie poddając się kaprysom pogody, zapewni przytulne schronienie w każdej sytuacji.  Jednostka jest stworzona dla „wędrowników”, amatorów sportów  wodnych i wędkarstwa, na wypady weekendowe i długie letnie dni urlopowe.

Wyświetlone 1 - 8 z 8 produktów
Porównaj