Informujemy, że nasze Centrum jest otwarte. Pracujemy zgodnie z wytycznymi dotyczącymi bezpieczeństwa. Jednocześnie mogą Państwo zamówić zakupiony u nas sprzęt pod Państwa drzwi w sposób bezpieczny i nie stwarzający ryzyka zarażeniem Covid-19. Oferujemy również możliwość przeszkolenia Państwa w temacie używania sprzętu pod Państwa domem, zachowując wszelkie środki bezpieczeństwa.
Menu

Promocje

Łodzie dla służb W kategorii jest 6 produktów

 • 0 Recenzje

  Począwszy od pamiętnej powodzi w 1997 roku, łodzie aluminiowe stanowią niezbędne wyposażenie specjalistyczne zarówno Ochotniczych jak i Państwowych Straży Pożarnych. Z uwagi głównie na niewielkie zanurzenie łodzie tego rodzaju są najczęściej stosowane w jednostkach obejmujących swoim działaniem niewielkie jeziora, rzeki czy tereny zalewowe.

 • 0 Recenzje

  Mazury 480 C Red Konstrukcja z laminatu poliestrowo-szklanego, w wykonaniu specjalnym oferowana jest na potrzeby jednostek straży pożarnych i WOPR-u. Opracowana na bazie łodzi produkowanych na rynek skandynawski charakteryzuje bardzo wytrzymałą konstrukcją i dużą szerokością, wynoszącą aż dwa metry.

 • 0 Recenzje

  Brig falcon 450 Sport RedBardzo lekka i mobilna łódź hybrydowa o długości 4,5 metra wyposażona w bardzo estetyczną,  dwuosobową konsolę sterową typu jokey, w którego wnętrzu montowany jest akumulator rozruchowy silnika. Pozostała część odgrodzona przegrodą może być wykorzystana jako podręczny schowek np. na cumy, narzędzia lub inne, niewielkie  akcesoria...

 • 0 Recenzje

  Brig Falcon 500 Sport/RedPosiada te same zalety co model 450 SPORT / RED ale oferuje więcej miejsca na pokładzie. Zapewnia więcej swobody, tak ważnej przy liczniejszej załodze i prowadzeniu dłuższych akcji.

 • 0 Recenzje

  Brig Falcon 570 Sport/RedW sezonie 2010 do naszej oferty dołączył nowy model o długości 5,7 m z rodziny FALCON, dobrze znanym na naszym rynku. Łódź ta przeznaczona jest głównie do użytkowania na zbiornikach wodnych, w których występuje większe zafalowanie.

 • 0 Recenzje

  Grand 650 Black Opracowana z myślą o specjalistycznych grupach poszukiwawczych, posiada bardzo duży, otwarty pokład roboczy umożliwiający również swobodne przewożenie deski ortopedycznej lub prowadzenie akcji reanimacyjnych. Z całą pewnością łódź ta może być również przydatna do przewożenia dużej ilości ładunków, holowania innych jednostek lub rozciągania...

Wyświetlone 1 - 6 z 6 produktów
Porównaj