Informujemy, że nasze Centrum jest otwarte. Pracujemy zgodnie z wytycznymi dotyczącymi bezpieczeństwa. Jednocześnie mogą Państwo zamówić zakupiony u nas sprzęt pod Państwa drzwi w sposób bezpieczny i nie stwarzający ryzyka zarażeniem Covid-19. Oferujemy również możliwość przeszkolenia Państwa w temacie używania sprzętu pod Państwa domem, zachowując wszelkie środki bezpieczeństwa.
Menu

Promocje

Honda Marine W kategorii jest 1 produkt

Podkategorie

 • Silniki zaburtowe

  Nowoczesne i designerskie silniki zaburtowe Honda w technologii 4-suwowej umożliwiają ludziom przyjemne podróżowanie po oceanach, morzach, rzekach i jeziorach. Są świadectwem nowoczesnej i pro-ekologicznej techniki inżynieryjnej, której celem jest tworzenie konstrukcji praktycznych i stale podnoszących komfort życia.

  W ciągu 50 lat koncern Honda stał się największym na świecie producentem silników, które są szeroko stosowane w motoryzacji, maszynach budowlanych, łodziach, maszynach i urządzeniach do pielęgnacji ogrodu, odśnieżarkach, agregatach prądotwórczych, motopompach, samolotach i wielu innych urządzeniach. Marka stała się synonimem najwyższej jakości i przykładem tej renomy jest stosowanie silników Honda przez konkurencyjnych producentów maszyn i urządzeń.

 • Łodzie hybrydowe BRIG
 • Łodzie MAZURY
 • Łodzie dla służb
 • Kamizelki Ratunkowe i Asekuracyjne
 • 0 Recenzje

  Prędkość i luksus. E 340 i 380 to najmniejsze hybrydowe jednostki z serii luksusowych łodzi sportowych BRIG.

Showing 1 - 1 z 1 produktu

Honda Marine - Centrum Autoryzowany Dealer i Serwis Kärcher, Stihl, Viking, Honda
ul. Karmelkowa 29 52-437 Wrocław, tel. 71 792-00-00

Porównaj