Kosy mechaniczne Stihl

Aktywne filtry

Kosy mechaniczne STIHL to sprzęt, który sprawdzi się zarówno podczas rutynowych prac pielęgnacyjnych w ogrodzie, jak i przy pielęgnacji większych obszarów zielonych. Kosy STIHL zapewnią szybkie i bezproblemowe koszenie traw, a także pozostałych zarośli. W zależności od charakteru wykonywanych prac dobrze sprawdzą się kosy spalinowe do pielęgnacji powierzchni zielonych w domu i ogrodzie lub kosy spalinowe do pielęgnacji dużych terenów zielonych. W dostępnej ofercie można znaleźć również inne podkategorie produktów, w tym m.in. profesjonalne kosy akumulatorowe, czy podkaszarki i kosy elektryczne.

Kosy STIHL - na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Wybierając profesjonalne kosy STIHL dobrze jest zwrócić uwagę na podstawowe parametry sprzętu. Kluczowy w tej kwestii jest rodzaj silnika, rozmiar zbiornika na paliwo, czy średnica cięcia. Warto zastanowić się również nad dodatkowymi funkcjami urządzenia jak np. wyposażenie urządzeń w specjalistyczne noże, czy możliwość regulacji rękojeści. Oferowane na naszej stronie urządzenia nie tylko podniosą komfort wykonywanych prac, ale również zapewnią zadowalające efekty i spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Kosy mechaniczne STIHL - gwarancja jakości i niezawodności

Kosy STIHL sprawdzają się doskonale na trudnym terenie i tam, gdzie tradycyjne kosiarki nie docierają. W zależności od mocy silnika i rodzaju narzędzia tnącego ich możliwości sięgają od przycinania krawędzi trawników aż po wycinanie twardych zarośli. Podział kos na różne klasy mocy ułatwia wybór urządzenia, które zadba o osiąganie zadowalających efektów. Autoryzowany Dealer STIHL chętnie doradzi, czy zdecydować się na lekkie, czy mocne kosy spalinowe.