Froterki Karcher

Aktywne filtry

Lśniące podłogi. Froterki Karcher pozwalają w krótkim czasie i bez wysiłku przywrócić podłogom blask i sprawi, że będą wyglądały jak nowe. Dzięki lekkiej obudowie oraz ergonomicznemu uchwytowi sprzątanie przebiega szybko i bez wysiłku. Nowoczesne froterki Karcher przeznaczone są do pielęgnacji podłóg o różnorodnych pokryciach - świetnie sprawdzą się do nawierzchni m.in.:

  • - kamiennych,
  • - drewnianych,
  • - laminowanych,
  • - korkowych,
  • - PCV,
  • - linoleum.

Froterki Karcher to idealne uzupełnienie w czyszczeniu podłóg, które przedłuża żywotność i chroni każdy materiał przed uszkodzeniami. Praktyczny schowek na przewód na trzpieniu urządzenia oraz oddzielna komora na pady polerskie zwiększają komfort użytkowania i ułatwiają przechowywanie. Dodatkowo trójkątny kształt głowicy umożliwia dotarcie do trudno dostępnych miejsc w każdym pokoju. Ponadto froterki Karcher umożliwiają włączanie i wyłączanie bez schylania się.

Froterki Karcher - polerowane jeszcze nigdy nie było tak wygodne!

W ramach dostawy froterki Karcher dołączane są wysokiej jakości pady polerskie oraz worki filtracyjne, dzięki czemu możliwe jest natychmiastowe uruchomienie urządzenia. Dzięki optymalnej prędkości obrotowej oraz chłonnemu materiałowi padów podłogi pozostają nieskazitelnie czyste na długo. Nie czekaj i przekonaj się, ile korzyści mogą zapewnić ci froterki Karcher!

W ofercie autoryzowanego serwisu Centrum znajdziecie również praktyczne mopy elektryczne Karcher, odkurzacze parowe Karcher oraz szczotki elektryczne Karcher. Zadbaj o porządek w swoim domu już teraz!