Roboty koszące Stihl iMow

Aktywne filtry

Robot koszący STIHL pozwoli zaoszczędzić czas spędzany na samodzielnej pracy w ogrodzie. Dostępne w ofercie roboty koszące STIHL to inteligentne urządzenia, dbające o wysoką jakość koszenia - skutecznie omijają przeszkody, pokonują lekkie wzniesienia i ładują się same według potrzeby. Wiele ustawień (modele C) można wykonać za pomocą aplikacji w smartfonie lub na tablecie. O zapewnienie maksymalnego komfortu użytkowania i łatwości obsługi robotów koszących zadbała marka STIHL - producent, który od lat dostarcza najwyższej jakości maszyny ogrodowe. 

Robot koszący STIHL - co go wyróżnia?

Podobnie jak pozostałe roboty koszące widoczne na stronie, także roboty koszące STIHL charakteryzują się niezwykłą niezawodnością. Inteligentny panel sterujący, solidny nóż do mulczowania, czy wyjmowany panel sterujący to tylko część rozwiązań, które oferuje nowoczesny robot koszący iMOW. Dzięki swojej technologii, kompaktowej budowie i porządnemu wykonaniu, urządzenie cechuje się wygodą i łatwością obsługi, a samo korzystanie ze sprzętu nie wymaga specjalistycznej wiedzy. 

Robot koszący STIHL - sprawdzone rozwiązanie na ryku!

O skuteczności działania robotów koszących iMOW świadczy przede wszystkim sposób działania tego rodzaju urządzeń. Dzięki niemu możliwe jest bezproblemowe koszenie powierzchni trawnika, co z kolei znacznie poprawia jego kondycję. Przyjemna praca urządzenia jest możliwa dzięki zastosowaniu nowoczesnego systemu nawigacyjnego, który pozwala na właściwe kierowanie ruchów. Tego typu sprzęt wyposażony jest także w specjalne czujniki bezpieczeństwa, wykrywające przeszkody i zwiększające efektywność koszenia. Zobacz również inne produkty tego producenta: piły łańcuchowe STIHL, czy akumulatory STIHL.