Filtruj według

Cena

Cena

  • 1 150,00 zł - 4 000,00 zł

Podkrzesywarki

Subcategories

Aktywne filtry

Podkrzesywarki

Podkrzesywarki STIHL zapewniają komfort i bezpieczeństwo podczas pielęgnacji drzew owocowych i prześwietlania koron drzew. "Pilarka na wysięgniku" umożliwia okrzesywanie drzew bezpośrednio z poziomu ziemi, bez użycia drabiny lub platform. Urządzenia te zostały stworzone z myślą o arborystach oraz profesjonalnych sadownikach i ogrodnikach. Dostępne podkrzesywarki Stihl cechują się efektywnością działania i lekką budową, dzięki czemu ich użytkowanie jest całkowicie bezpieczne i wygodne.

W ofercie naszego sklepu znajdziecie takie narzędzia jak podkrzesywarka akumulatorowa Stihl oraz podkrzesywarka spalinowa Stihl. Umożliwia to dopasowanie sprzętu do własnych wymagań oraz umiejętności. Podkrzesywarka spalinowa Stihl z emisją spalin zredukowaną o 80% zapewnia optymalny moment obrotowy i szybkie, wydajne cięcie. Z kolei podkrzesywarka akumulatorowa Stihl zapewnia cichą pracę urządzenia przy jednoczesnym zachowaniu precyzyjności.

Podkrzesywarki Stihl - uniwersalność i komfort w pielęgnacji drzew

Podkrzesywarki Stihl umożliwiają skuteczne prace z gałęziami drzew i usuwanie uszkodzeń spowodowanych przez burze lub wiatr. Urządzenia tego producenta wyposażone są w praktyczne haki, które pozwalają z łatwością usuwać ścięte elementy. Wysięgnik teleskopowy z zaciskiem czy uchwyty wielofunkcyjne sprawiają, że urządzenia mogą być obsługiwane zarówno przez prawo-, jak i leworęcznych użytkowników. Podkrzesywarki Stihl to idealne połączenie bezpieczeństwa, komfortu i jakości w jednym!

Zapraszamy również do sprawdzenia innych produktów w naszej ofercie. Polecamy takie urządzenia jak m.in. pilarki elektryczne Stihlkosiarki ogrodowe Stihl oraz kosy mechaniczne Stihl. Nie czekaj i przekonaj się, co jeszcze oferuje autoryzowany serwis Centrum!